Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

jada1
23. mar 2011

@dana7 tak držím palce, aby si vypestovala dobrú sluznicu. Na sliznicu je vraj dobré vypiť večer pohár červeného vínka. 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenca78
23. mar 2011

Holky, mam dobre zpravy, Zuzanka slysi i na druhe ousko 🙂 Jsem stastna jako blecha.
Moc Vas zdravim a drzim vsem palce.

jada1
23. mar 2011

@lenca78 tak to je super správička, teším sa s tebou 😵

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabikri
23. mar 2011

@lenca78 : lenčo to je skvělý!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Mám radost 😉

gammaray
23. mar 2011

@gabikri zdravím. nevěděla jsem,že už jsi objednaná na to vyšetření(nestíhám číst),určitě je to moc dobře.snad ti to tu zakopanou přinejmenším ''dogu'' páni doktoři ted' pořádně vykopou!!vím,že v praze se tímto zabývá nějaká doktorka Malíčková a je prý dobrá.mně tehdy poslali do podolí k dr. Madárovi.a ten se teda hodně divil,že mám za sebou tolik ivf a tolik těhu se špatným koncem,aniž bych měla provedeno toto vyšetření.jenže bohužel,mně tam nikdo s mých doktorů neposlal a já jsem o tom taky nevěděla.až pak,když jsem byla v lázních, mi to bylo doporučeno.jestli se mi to neplete,tak i envy tu imunitu měla špatnou,přeléčila se a už je v nějakém 10tt. tak snad to tak bude i tebe,budu držet pěsti..

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gammaray
23. mar 2011

@bondy ahoj,když prd,tak dvojitej,velebnosti.!..dobrou a sladké sny.(něco najdu a zítra to zkusím napravit(.

misha83
24. mar 2011

@lenca78 To je paráda, jupíííííí!!! Hrozně moc gratuluji k takové zprávě🙂.

gabikri
24. mar 2011

@gammaray : ano ano, to je ona, jdu právě kní 😉 Hezké prdelky 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
24. mar 2011

@gammaray to su prdélky, jaj hneď by som ich vystískala 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
24. mar 2011

@bondy no to dúúúúfam 😉

mimka29
24. mar 2011

@lenca78 konečne nejaká dobrá správa 🙂 tešíme sa veľmi

lenca78
24. mar 2011

Holky, moc dekuju. Je to fakt uleva 🙂

beruska64
24. mar 2011

@lenca78 Tak to je krasna sprava 🙂 Super, super, super!

gammaray
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gammaray
25. mar 2011

@lenca78 přidávám taky svou gratulaci k té tvé supr zprávě.to fakt musí být úleva.jen tak dál..přeji zdravé mooc hodné holčičky..

iwusa
25. mar 2011

@lenca78 supeeer, výborné správy, teraz bude všetko už len lepšie a lepšie 😉
@gammaray sú úžasní a tá fotka s bruškami, nemohla som sa prestať smiať 😀

gabikri
25. mar 2011

@gammaray : krásní jsou andílkové 😵

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aja37
25. mar 2011

@lenca78 : Uzasna sprava!!! Bla-ho-ze-lam!!! 🙂

chiguita
25. mar 2011

Hezké slunečné dopoledne,jdu Vás pozdravit,
já měla perný týden v práci,bylo slunéčkově a pořád se jen větralo,bylo to příjemné,to ano,ale včera jsem se doplazila po pelechu s teplotou 39 a angína na spadnutí ☹ dnes jsem zůstala doma.
A to jsem chtěla od pondělka začít s Clostíkem,asi by to nebylo to pravé,tak mě někdo tam nahoře zastavil včas.Bylo by škoda stimulovat a lehnout s angínou.
@bondy ty si se mnou chodíš povídat i do snů 😀 Já budu hodná,už žádné pochyby 😉
@gabikri duben je za dveřmi,dr.Malíková ti odpověděla moc hezky,myslím že má pravdu.Imuno je pro tebe docela důležité.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chiguita
25. mar 2011

@bondy ahoj,ve snu mě nestrašíš, hezky si mi promluvila do duše.
Ale ted jsem mimoň,hodně věcí si mi řekla ve snu,a ted jsi je i napsala ve dvou větách., toto je moje foto 😕

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
25. mar 2011

ahojte holky, tak sliznice neroste tak jak by měla takže zvýšena dávka estrofenu na 7x1 a přidán anopyrin, ve středu dalšíí konrola tak doufám, že už to bude ok 🙂

@lenca78 gratuluju, jsem ráda, že obě holky jsou ok 🙂

lenca78
25. mar 2011

Holky, jste moc zlate, dekuji za vsechny gratulace. Doufam, ze brzo tady budete vsechny resit tehotenske nevolnosti a pribyvajici kilogramy. Moc bych Vam to prala.

Posilam aktualni fotku holek - nechapu, jak jsem kdy mohla byt bez "spendliku". 😀 Hezky vikend.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre