Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

marca22
28. mar 2011

@beruska64 I mě řikali že když budu čekat na oocyty tak budu brát antikoncepci,ale neřikali mi proč,tak teď už to vim. Já jsem měla myslim 15 a podruhé 17,ale už je to rok co mi to měřili a teď mě měřit nebudou,protože jsem vlastně dostávala FSH při stimulaci k IVF takže by to bylo zkreslené,ale ráda bych to věděla 😕 Ale slyšela jsem že se to prý projevuje tím že se ženě zkracuje cyklus,ale mě se přitom prodlužoval,třeba i 60dní,pořád jsem lítala na gyndu že jsem těhu. A v poslední době jsem to začla mít pravidelně,ale bez ovulace to mám už minimálně 2 roky,tak já nevim,je to zvláštní ☹

beruska64
28. mar 2011

@marca22 ja mavam tiez take dlhe cykly. Ale ja som mala FSH asi pred rokom okolo 80. 😀

marca22
28. mar 2011

@beruska64 Ty jo tolik? 😨 A otěhotnělas přirozeně nebo jsi šla do darovaných?

beruska64
28. mar 2011

@marca22 darovane 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwusa
29. mar 2011

ahojte babulky 😉
@marca22 vitaj medzi nami, ja mam takisto diagnozu predcasneho zlyhania, zistili mi to v 22 rokoch a FSH sa mi v najhorsich stavoch vedelo vysplhat do 120. Darovane su nasa jedina nadej, ale ja to uz beriem ako normalnu vec, bude to nase a hotovo 🙂
@bondy slniecko drzim paste u zubara, ja mam jednu vyhodu, moj zubar je neskutocne sexy a hociake ukony sa hned zvladaju lahsie 🙂
@gammaray dakujem moja, moc moc dakujem
Dievcence, ja si pekne oddychujem, hladuskam brusko a beriem to tak, ze to tam proste je a ze na vianoce pride medzi nas 🙂 a hotovo 🙂 optimizmus zo mna srsi na kilometre 😀

gabikri
29. mar 2011

@iwusa : budeš mít Ježíška do bříška 😵 😵 😵

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gammaray
29. mar 2011

@iwusa zdravím.máš moc dobrou výhodu s tím zubařem,ale u mě by nefungovala.i kdyby byl můj zabař třeba Johny Depp,jsem vždycky posraná strachy.není totiž nic horšího,než navštěva zubního oddělení. 😎 😎 drž se 😵

marca22
29. mar 2011

@iwusa Ahoj,díky já už se s tím taky nějak srovnala a nevadí mi to,jen aby to už bylo 😉

aja37
29. mar 2011

@marca22 Chod urcite do Gennetu. Ak mas este pokusy s poistovnou, tak ta to urcite vyjde menej. Inak plna palba v Gennete je cca 100tis. Ale zalezi, co pouziju ICSI a predklzenu kultivaciu a mrazenie a vsetky tie nadstandardne veci. Ja som tam bola teraz a som tehotna. Su tam fakt velmi mili ludia a zvlast sestricka, ktora koordinuje darcovstvo. drzim palce.

aja37
29. mar 2011

Inak baby, ja som bola v pondelok na predcasnej kontrola. V nedelu vecer som mierne spinila, tak som ani nespala od strachu a utekala k doktorke. Na UTZ mi potvrdili 2ks aj so srdieckami 🙂 Tusim : 0,36cm a 0,51cm. Ofiko kontrolu mam buduci utorok, tak potom aj s fotkou. Doktorka povedala, ze je dobre, ze som dosla, ale ze v prvom trimestri je male spinenie normalne. No ale hovorte to mne, ked som tehotna prvykrat! 😉

gabikri
29. mar 2011

@aja37 : ajo neboj, to špinění má opravdu hodně holek, co je těhu : http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=s...

aja37
29. mar 2011

@gabikri : no teraz to viem uz aj ja, ale keby si mi ma videla v nedelu vecer. strasne. snazila som sa sice ukludnit, ze to nic nie je a okamzite som nepohnute lezala, ale zaspat som nemohla ani nahodou. som spala maximalne 2hodky. uff.

marca22
29. mar 2011

@aja37 Díky Ajo,do Gennetu už jsme objednaní,ale nejbližší volný termín je až 2.6,takže zatím jsme ještě u Apolináře a zkusíme sehnat dárkyni.

aja37
29. mar 2011

@marca22 : jasne, rozumiem, skusaj si tam ale volat aj priebezne ... zvykne sa uvolnit termin. ja som tiez mala termin az v 2/2011 a nakoniec som sla o 1,5mesiaca skor. drzim palce.

misha83
29. mar 2011

@marca22 Ahojky, já čekala v Brně v Unice jen jeden cyklus, dárkyně byla hned.
@bondy Já pořád nevím s tou psychikou. Jako ano, myslím na to, ale hlavně díky manžovi to beru optimisticky. Po minulém transferu to bylo vlastně i hezké období. Nemůžu říct, že bych se utápěla v negativních myšlenkách. Ale asi to tam někde taky bude no☹.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
29. mar 2011

@bondy Já na to tolik nevěřím... 😨 , ale zkusíme to. Ale nevím kolik je karet a kolik je řad. Jde třeba 5. karta z leva ze čtvrté řady z vrchu?

marca22
29. mar 2011

@bondy Tak to už jsi jí v mým věku měla ne? 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
29. mar 2011

@bondy Děkuji-).

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
29. mar 2011

@bondy Moc děkuji, je to hrozně milý🙂.

marca22
29. mar 2011

@bondy 😀 to je dobrý

mysycka
29. mar 2011

ahojte holky 🙂
beruska64 co dělá sliznice budem vědět až zítra, ale doufám, že roste 😀
iwusa jen pěkně opatruj sebe i mimánka v bříšku 🙂

misha83
29. mar 2011

Holky, jak dlouho před transferem se jde na UTZ sliznice? V CARu mi řekli, že mi budou volat podle UTZ dárkyně.

gabikri
29. mar 2011

@misha83 : ahoj, já šla na UZ 13 DC a na transfer 19 DC, ale v minulém caru mě nechali s narostlou sliznicí skoro 40 dní, takže to může být různý. 😉

misha83
29. mar 2011

@gabikri Tak uvidíme. Já jsem dnes 11 DC a ve čtvrtek se snad dozvím víc, to by mi měli volat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre