Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
3. apr 2011

@bondy aha tak to jo 🙂 no jo na to se taky těším i když tajně doufám, že nám až tak moc špatně nebude a budem si to těhulkování pěkně užívat 🙂 i když moje sestra zvracela neustále až do 4 měsíce a to prostě pořád celej den

misha83
3. apr 2011

@mysycka Jméno pro holčičku jsme měli jasné vždy, a pak asi 3 varianty pro druhou holčičku. No a u kluků jsme si každý prosadili jedno své🙂.

mysycka
3. apr 2011

@misha83 no to my měli jasného Dominika pak jsme vymysleli Danečka u holčiček já chtěla Adélku jenže nás bratranec předběhl a manžel, že teda Klárku a o tom druhým pořád diskutujeme, ale nejspíš to bude Kristýna, protože mužík Klaudii moc nechce .-)

denda1301
3. apr 2011

bondy 😝 dik už som kludnejsia a dnes som si normálne pozerala kočíky cez IB 😵

dana7
3. apr 2011

@mysycka Zdravím vás všechny, děvčata zlatý!!!
Zjistila jsem, Myšyčko, že na tom budeme skoro stejně. Já jdu,když bude náš mražáček v pořádku, na KET v úterý! Tak ti na zítra držím palce, ať je všechno v pořádku!!! 🙂
Jinak přeju hodně štěstí všem!!!! 😀 😀 😀

misha83
3. apr 2011

@dana7 Jéé, tak to budeme nervačit společně hned tři🙂, když já mám transfer v pátek nebo v sobotu🙂.

dana7
3. apr 2011

@misha83 Ahojky Míšo!!! Tak to je skvělí!!! To budem trávit všechen volnej čes na netu a uklidňovat se navzájem!!!! 😀

misha83
3. apr 2011

@dana7 Přesně tak, budeš taky doma, nebo plánuješ chodit do práce?

dana7
3. apr 2011

@misha83 Ne, budu doma, radši!!! Co ty?

mysycka
3. apr 2011

@dana7
@misha83 tak to je super, to můžem tady pak společně nervovat a aspoň v tom nebudu sama 🙂

misha83
3. apr 2011

@dana7 Budu taky dom🙂. Vím, že asi budu přehnaně opatrná, ale prostě se tak budu cítit líp. Alespoň konečně budu mít čas na knížku atd.🙂.

misha83
3. apr 2011

@mysycka Jj, to budeme skupinka🙂.

dana7
3. apr 2011

@mysycka Budeme se společně uklidňovat a dodávat si odvahy!!! 😀 To bude fajn!!!
Holky, jdu grilovat!!! Myšyčko, ty se zítra drž, ještě jednou přeju moc štěstí!! Míšo, my ještě chvilku počkáme.
Tak zatím ahojky!!! 🙂

misha83
3. apr 2011

@dana7 papa, taky jsme dnes grilovali mňam🙂.

mysycka
3. apr 2011

Díky holky všem. já fakt někdy nevycházím z údivu čtu článek od jedné studentky o tom jak byla darovat vajíčka, což je docela zajímavé čtení, ale hlavně ta diskuse pod tím, někteří lidi mají opravdu IQ tykve, když dokážou napsat jak je to nehumání a jakej je to obchod, když za to dárkyně dostanou peníze a tak no mazec no.
Jinak dana7 přejeme dobrou chuť grilovaného masenka 🙂

iwusa
3. apr 2011

ahojte zlaticka moje 🙂
Dnes mame krasne pocasie, slniecko nam svieti a ja s rodinou trosku slavime lebo mame krstiny. Dievcence, maleho pestujem, krmim a kebyze vidite ako pred chvilou nalozil do plienky, traja sme mu utierali ritulku a stale bola spinava 😀
Ja sa citim uplne skvele,pobolievaju prsia a citim nieco v podbrusku, ale nie je to bolest ani nic neprijemne, urcite sa tam deju pozitivne veci 🙂
@mysycka a @misha83 takze tento tyzden je ten vas? Silno vam drzim pastiky a myslim na vas. Posielam Vam silu z tejto mojej uzasnej nalady.

misha83
3. apr 2011

@mysycka No ono se to "dobře" komentuje, když člověk v té situaci není. Myslím, že by spousta z nich názor změnila.
@iwusa Moc děkujeme, jsi zlatá! A kdy budeš testovat?

beruska64
3. apr 2011

@mysycka @dana7
@misha83 Holciny tiez vam chcem zazelat uspesny transferovy tyzden! Pozeram, ze ste pozitivne naladene, tak to urcite vyjde 🙂 Nasa holcicka bude bud Julie, Anetka alebo Ema. Mame viac variant a rozhodneme sa asi az ked ju uvidime 🙂

mysycka
3. apr 2011

@iwusa moc díky, jinka my Ti taky držíme palečky. Určitě se tam dějí pozitivní věci a brzo budeš potvrzená těhulka 🙂
@misha83 přesně tak dobře se to komentuje, když v té situaci nejsou. Však jsem jim napsala jak my jsme šťastné, že takové ženy jsou co jdou darovat valstní vajíčka a umožní ním mít vlastní děti. A mě osobně je jedno jestli tam ta dárkyně šla darovat vajíčka kvůli penězům nebo z touhy někomu pomoct, díky bohu za ni 🙂

denda1301
3. apr 2011

aj ja držím všetkým paste,dodali ste mi zase trochu naladu a vieru,že raz to musí víst...
mysycka hovori sa,že kto to nezazil nevie o čom je rec a ludia su hlupy 😖 bohuzial

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
3. apr 2011

@bondy Jéé, takže už i víme, že to budou holčičky? 🙂 No mně je to úplně fuk, beru cokoliv 🙂.

iwusa
4. apr 2011

@mysycka myslím na teba, dnes máš deň D, potom sa ozvi 😉
@beruska64 pekný výber mien a môžem sa spýtať, u Vás to funguje tak, že sa môžeš rozhodnúť až po pôrode? lebo tu musíš ísť na sálu už s vyplneným papierom, kde máš jedno dievčenské a jedno chlapčenské meno, zakorenený socík 😀 a keď sme pri tých menách, tak mne sa páči Linda a Lukáš, manželovi Nelinka a chlapčenské nemá páru 😀 ale mne je to jedno, bublinka nech si teraz spinušká v brušku a očakávame ho pod stromčekom 😵
@misha83 trošku sme doma rozmýšľali o testovaní a nechceme sa zbytočne stresovať, tak možno až víkend alebo v pondelok keď pojdeme na kontrolu.

jada1
4. apr 2011

Ahojte kočky, tak sa tu nejako rozbehlo 😎
@dana7
@mysycka držím vám palce 🙂
@misha83 tebe prajem bohatú úrodičku pri OPU
iwuša, dúfam, že nám oznámiš pozitívny výsledok
@bondy ahoj ty naša večná optimistka 🙂 , už sa ti to kráti nie? Ak sa dobre pamätám, tak by si aj ty mala ísť na to teraz v apríli.
@gabikri ahojky 😉

beruska64
4. apr 2011

@iwusa jejda, to neviem ako to tu funguje. Ci nam to dovolia, my byvame v Norsku a tu budem a rodit. Ak sa to tak nebude dat tak budeme mat asi Juliu, to je nas sucasny favorit. Alebo Tomaška 🙂 Nelinka sa aj mne paci. Ked budete mat drobca pod stromcek mohol-a, by sa volat Vianoce. Nasla som v zozname mien aj to. A moze to byt aj pre dievcatko aj pre chlapceka 😀 Este si netestovala, kolko je to uz dni?

beruska64
4. apr 2011

@iwusa aha uz som sa o tom testovani docitala. Obdivujem trpezlivost. Ala jasne, je lepsie pockat

iwusa
4. apr 2011

@beruska64 tak ak by sa volal/a Vianoce, tak to by bol asi slovenský unikát a možno by sme boli aj v telke 😀 😀 Ozaj a kedy by malo meniny, žeby na Vianoce? chudiatko, všetko odbavené v jeden deň, narodky, meniny a ešte aj vianoce 😀 😀 😀 Tomáško je tiež pekné meno, sú to také nadčasové mená, kt. sa nič nepokazí. Dnes sme 9. deň ale doma nemám ani jeden test a akosik ma to ani netrhá, teda zatiaľ, človek nevie, možno sa zajtra zobudím a všetko bude inak. Ako hovorím, keď tak si to nechám na víkend alebo pondelok.
Inak Nórsko? Wow, to som veľmi zvedavá na tvoje skúsenosti s pôrodom. Super krajina, tie severské mi prídu také čisté, kľudné ale ty vieš o tom určite viac, možno to mám ja len zidealizované. Ja si viem predstaviť život v zahraničí a v poslednej dobe ma čoraz viac lákajú práve severské krajiny alebo Šviajčiarsko. Človek nikdy nevie, ale veď raz za čas sa môžem zasnívať.
Fúúúha, ako som sa ja zasa rozpísala, strach, strach 😵

mysycka
4. apr 2011

ahojte kočky, takže u nás je dnes den D s prominutím na hovno, obě vajíčka se nám při rozmražování rozpadla tak teď rozmýšlíme co dál 😒
jinak Vám všem holky to brzo vyjde a všechny budete maminky

dana7
4. apr 2011

@mysycka Myšyčko, to je mi moc lito!!! Hlavu vzhůru, něco vymyslíte a bude líp, uvidíš!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre