Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

denda1301
20. apr 2011

@jada1 budes neboj aj ja budem a prečo chili ze ci papa? Nieco mi uslo?

misha83
20. apr 2011

@denda1301 chilli je dobré na uhnízdění a sliznici.

denda1301
20. apr 2011

@misha83 to fakt? A ako to beriete za surova?hm co sa tu 😀 clovek nedozvie

misha83
20. apr 2011

@denda1301 Některé holky jedí chili omáčku, někdo zase chili papričky (naložené, sušené) 🙂 . Dej si to do googlu a určitě ti hned vyjede spousta info.

denda1301
20. apr 2011

@misha83 no pre mna je to super sprava ja chili milujem uplne vo vsetkom 😀

misha83
20. apr 2011

@denda1301 😀 , tak si ho můžeš ještě s větší chutí vychutnat 🙂.

jada1
20. apr 2011

@denda1301 to sú také babské rady 😀 .Beruska64 poradila, že ona jedla kokos, červené grepy, alchemilkový čaj a chilli na sliznicu. Ja idem pestovať sliznicu od 27.4. Začínam užívať Estrimax a k tomu si dám ešte tieto veci, nech ju vypestujem kvalitnú 😀 .Sliznica je dôležitá na uhniezdenie embryjka, nielen výška, ale aj kvalita sliznice. Tu sa dozvieš bárs čo 😀 😀

misha83
20. apr 2011

@jada1 jj, grepy taky baštím! No uvidíme v neděli, jestli něco pomohlo☹.

jada1
20. apr 2011

@misha83 veľmi ti prajem, aby ti to vyšlo 😵 . už by sa to tu nejako mohlo rozbehnúť, nech sme aj my čakateľky pozitívne naladené. Aj keď vlastne, ja celkom som, ešte 25 dní 😵 .

misha83
20. apr 2011

@jada1 Já jsem tentokrát daleko víc pozitivnější než minule. Dnes tedy byl celkově blbý den, ale manžel mě už uklidnil 🙂 . Možná o to větší bude zklamání, ale bolet to když tak bude stejně, tak proč smutnit už teď.

denda1301
20. apr 2011

@jada1 ha ja ked mi povedia,ze mam jest ciankaly na to aby to vyslo tak to urobim taka 😖 som zufala no aj ked je pravda ze to by mi uz pomohlo asi len do hrobu 😝

misha83
20. apr 2011

@denda1301 Jéé, to néééé 😀 , ale máš pravdu, udělala bych taky už cokoliv.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denda1301
20. apr 2011

@misha83 nenavodzuj si zle pocity maj len dobre a uvidis,ze to vyjde.UZ mysli na to aky kociar ides kupovat a basta 😅 😕 😅

misha83
20. apr 2011

@bondy @denda1301 Holky jste zlaté, už jsem s manžílkem absolvovala prochajdu a americkou limádu a je mi báječně. Můj optimismus je zpět 😀 .

dana7
20. apr 2011

Všechny vás moc zdravím a přeji hodně štěstí!!! 🙂 🙂 🙂

@misha83 Míšo, žadná špatná nálada!!! Chodím sem čas od času , abych omrkla jak se máte. Moc ti držím palce, aby bylo všechno jak má být!!!
@bondy Samozřejmě, věčná optimistko, držím palce i tobě!!!

Tak se tu holky mějte krásně a držte se!!! AHOJKY!!! 😀

misha83
20. apr 2011

@dana7 Dani, ahoooooooj, moc ráda Tě vidím, teda čtu🙂. A moc, moc děkuji.

lenca78
20. apr 2011

Ahoj holky, jdu Vas na skok pozdravit a hlavne povzbudit. Dneska je to totiz rok, co "vznikly" nase holcicky. Moc Vam vsem drzime palce a posilam dnesni společne foto 🙂

misha83
20. apr 2011

@lenca78 Leni, to je nádhera!!!

beruska64
20. apr 2011

@lenca78 Ako odvtedy podrastli 😀 Zlatinka, krasne su.

gabikri
21. apr 2011

@lenca78 : leni jse moc krásný!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

misha83
21. apr 2011

Ahojky holky, tak jsem to nevydržela a nevím co s tím☹

Dělala jsem si hned 3 testy:
10 mamatest - jasná druhá čárka
10 jiný test - spíš takový jen duch
20 test - nic

Jo a ten 20 test jsem zkusila už včera odpoledne a byl tam duch☹.

A na webu jsem četla, že ty 10 mamatesty bývají falešně pozitivní, tak si myslím, že nic, resp. asi biochemka☹.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
21. apr 2011

@misha83 ale však to vyzerá sľubne 😉 , skús spraviť testík o 2 dni, ale ten typ, kde si mala ducha. Stráááášne ti držím palce, aby to tam bolo.
@lenca78 dievčatká sú rozkošné, 😵 všetko dobré prajem.
@dana7 ahoj 🙂 . Ako ste sa rozhodli, idete ešte absolvovať nejaký pokus?
@bondy nech sa teda chlápätko pekne zabýva 😉
@denda1301
@gabikri
@beruska64 pozdravujem vás kočky 😉

misha83
21. apr 2011

@jada1 Myslíš? Já právě jsem z toho v rozpacích☹, asi si zítra zajdu na krev.

gammaray
21. apr 2011

@misha83 ahoj,taky si myslím,že to je na dobré cestě.jak říká jada,zkus to zase zítra a uvidíš,že to bude sílit. 😵 tfuj,tfuj tfuj....a co prsa,mně třeba bolely každý den víc a víc a bylo mi jasné ,že hcg roste i bez test.držím palce,at tady to těhulkování opět rozjedeš...

misha83
21. apr 2011

@gammaray Prsa cítím ale nedokážu říct, jestli víc než třeba včera☹.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
21. apr 2011

@bondy Ty jsi prostě zlatá! Ale jo já jim věřím, musím 😀 , ale zítra si raději pro klid zajdu na krev.

jada1
21. apr 2011

@misha83 zlato, ale však ty si dnes 11 deň, takže ja si myslím, že je to tam. Dvojčatká to asi nebudú, ale jedno určite 😉 . Zajdi na tú krv a budeš múdrejšia. Hne´d nám daj vedieť aké je HCG 😉 .
@gammaray včera som v obchoďáku videla ako mamina tlačila kočík s dvojičkami (chlapček, dievčatko). Sedkali poslušne, takí boli zlatí. Hne´d som si spomenula na našu kamarátku z koníka gammaray 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre