Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

rebo
27. apr 2011

misha83 aj ja sa pripájam ku gratulácii.

misha83
27. apr 2011

@rebo Děkuji 🙂 .

denda1301
27. apr 2011

@misha83 a mozno budu dvaja a parik 😉

misha83
27. apr 2011

@denda1301 Já fakt myslím, že bude jedno🙂.

dana7
27. apr 2011

@misha83 Míšo, tak už konečně můžu nahlas gratulovat!!! Moc ti to přeju!!! 🙂 🙂 🙂 Opatruj se!!!
Holky, držím palce i vám všem ostatním!!!

misha83
27. apr 2011

@dana7 Dani děkuji, i když víš jak... Pořád se bojím... Ale už tomu věřím🙂.

paja1
27. apr 2011

@lenca78 Jsou ty tvoje princezny jak obrázek.Já ted mám málo času,ale na všechny myslím a brzo se budu ukazovat častěji.Mám ted starosti s tchýnkou a nestíhám.Mějte se všechny děvčata moc fajn a všem držím pěsti. 🙂 🙂

denda1301
27. apr 2011

@misha83 panu bohu vdaka aj za jedno babo 🙂 dolezite je aby bolo zdrave a vsetko si zvladla hlavne prve mesiace.Mam z teba radost a to ti hovorim uprimne.Viem aka musis byt stastna aj ked si este opatrna,ale je to na dobrej ceste 😵

denda1301
27. apr 2011

Nestiham tolko pisat cez den,lebo v robote stale nieco riesim 🙄 pracujem v banke tak mozno si to viete predstavit.Ale mam internet v mobile tak sem tam sa mi podari 😉 ale myslim na vas nech sa dari s tymi babami nech nas je na tomto svete viac 😀

misha83
27. apr 2011

@denda1301 Přesně tak, klidně jedno mimi a stejně tak rádi uvidíme dvě. Hlavně už toužíme "něco" opečovávat 🙂 . Moc děkuji.

lenca78
27. apr 2011

@misha83 Misho, taky potichounku gratulujeme, jen at se mimco ci mimca udrzi 🙂 Drzime palce

rebo
28. apr 2011

Dievčatá, tak včera som to psychicky nezvládla a urobila som si test. Mala som len ten RapiClear, ale aj tent ukázal //. Tak som nesmierne šťastná, ale ešte len tak pre seba, lebo tomu nemôžem uveriť. Prvýkrát v živote som videla na svojom teste //. Po siedmej idem na krv, ale neviem kedy bude výsledok.

iwusa
28. apr 2011

@misha83 gratulujem, takže sa to podarilo, výborne 😉 držím pastíky aby islo vsetko tak ako má.

gabikri
28. apr 2011

@rebo : rebo velká grarulace!!!!!!!!!! Moc Ti to přeju, ať je všechno v pořádku!! zasloužíš si to!!!!!!!

misha83
28. apr 2011

@rebo To je nádhera, gratuluji a přeji hrozně moc štěstíčka nadále 🙂 .

iwusa
28. apr 2011

@gabikri dlho som tu nebola a nečítala si úplne všetky príspevky, ale ten tvoj dlhý som neprehliadla. Dievča, tomuto sa už nedá ani povedať, že máš smolu. Ja som sa tak potešila, že si zostala prirodzene tehu a aj tak nastali komplikacie. To snad nie je možné ☹ ja by som bola na nervy z toho, že výsledky sú akože všetky OK, ale aj tak to nejde a ešte keď to nejde ani z darovaných... myslím na teba a dúfam, fakt silno dúfam, že ti to klapne a už sa dočkáš miminka, zaslúžiš si to.

@rebo obrovská gratulácia, tfuj tfuj tfuj nech je všetko v poriadku. môžem sa spýtať, ty si mala darované vajíčka alebo embryjka?

gabikri
28. apr 2011

@iwusa : děkuju beruško za utěšující slovíčka, já věřím, se na něco přijde a jednou se to povede!!! Myslím, že ten problém může být i od té páteře, že se to neudrží, zkusím cvičit tu Mojžíšovou a ještě mě čeká vyšetření na hematologii, tak snad něco pomůže 😉 Uvidíš, maminy prostě budeme!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

jada1
28. apr 2011

@rebo až mi slzy vyhŕkli. Už si to po toľkých pokusoch zaslúžiš. Teším sa s tebou 😵 😵 😵

jada1
28. apr 2011

Kočky, chcela som sa vás popýtať, keď ste brali estrofem, nebolela vás z neho hlava? Ja už pripravujem pre mimi sliznicu 🙂 . Od včera beriem ten estrofem a večer ma pobolievala hlava, dnes zasa 😒 .

misha83
28. apr 2011

@jada1 Mně celkově po všech těch hormonech bolívá hlava, určitě to tím být může..

beruska64
28. apr 2011

@misha83
@rebo Ahojte kočky, gratulujem gratulujem gratulujem!!!! A klopem na drevo nech ide všetko ako má.

denda1301
28. apr 2011

@rebo No super ja hovorim,ze budeme vsetky tehulky,je plodny rok 😉 my ostatne musime verit,ze sa aj na nas usmeje stastie. 😀

rebo
28. apr 2011

Takže HCG 374,1. Moja gynekologička ma veľmi nepotešila, že to je málo, ale v Sanuse doktor povedal, že je to OK. Tak si vyberte. Od dnes som na PN.

misha83
28. apr 2011

@rebo A kolikátý den jsi od ET? Já to včera konzultovala s dvěma lékaři a oba mě uklidnili, že to je ok, takže tvoje výsledky jsou určitě ok.

misha83
28. apr 2011

@misha83 A navíc záleží na růstu ne na absolutní hodnotě.

gammaray
28. apr 2011

@rebo moooc moooc gratuluji....já to tušila 😀 😀

misha83
28. apr 2011

@rebo Takže gratulace 😀 . A hezky odpočívej.

denda1301
28. apr 2011

@rebo hlavne klud niekedy je lepsie sa o hodnoty vobec nezaujimat a byt v klude,lebo sa zbytocne dostresujes 😨 Verim ze to bude ok

rebo
28. apr 2011

Dievčatá ďakujem vám všetkým pekne za povzbudivé slová. Odpoviem vám na vaše otázky, lebo som musela ešte niečo dorobiť v práci, tak som nestihla. Takže iwusa sú to darované embryjká a misha83 je to 13 deň ak dobre počítam, lebo vklad bol 15.5.

jada1
28. apr 2011

@rebo ale však to máš krásne hcg, čo ťa tá tvoja doktorka stresuje 😠 . jedna baba z inej diskusie mala na 14 deň hcg 37 a je tehuľa, už v 20 týždni. Ona však mala robené IUI, tak keď prirátam nejaké 3-4 dni (neviem koľkodňové ti vkladali), tak máš to HCG KRÁÁÁSNE 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre