Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
7. máj 2009

už viem čo som zle napísala .... ja som sa rozhodla tak isto, som myslela, že keď mi to poisťovňa ešte preplácala, tak som to naposledy 3x skúsila zo svojích.

iwusa
7. máj 2009

no fuuuuuuuuuu... takto som si teraz vydychla, fakticky som to tak pochopila z prispevku, ze este chces vyskusat so svojimi vajkami. normalne som ostala taka sokovana, ze som aj zabudla pozdravit, takze:
bre ranko kocky 😉
ja som vcera padla o 22 a to som chcela skor, ale taka som bola mrtva, ze ani neviem kedy sa ku mne pritulil manzel. a dnes sa mi strasne tazko vstavalo, oci opuchnute akoby som sa bila 😀 ale uz to po troske ustupuje. uz sa tesim na zajtra, konecne si pospim, juchuuuuuuuuuu. viem, ze je estelen rano ale uz sa tesim kedy mi padne, dnes tu bude urcite este menej ludi ako vcera, kto mohol si zobral volno.
a poviem vam, ze budeme mat predlzeny vikend ale planov mam az az - dnes kruzok, zajtra oslava, v sobotu sa urcite nieco vyvrbi a v nedelu futbal. fuj, ako som napisala slovo nedela, tak som normalne zacitila pondelok, strasny sok 😀

mimka29
7. máj 2009

dúfam, že si včera nebulila, lebo ja keď revem, tak mám napuchné oči. Ozaj a prepač za šok, čo som ti spôsobila, ale aspoň si trošku prebrala, no nie 😀

didlinka3368
7. máj 2009

Dobré ránko kočandy!!! 😉
Tak šošovicová sa podarila, dokonca môj drahý sa vyjadril, že je lepšia ako od amminky a že sa už môžem vydávať..hihi..
Mimka donesiem Ti z nej do téglika, lebo som jej navarila ako pre všetkých železničiarov 😅 ...stále zabúdam, že varím iba pre dvoch....
chcelo by to 24 hodím spánku, aby som dospala, všetko to, čo som v poslednej dobe zameškala....stále si hovorím, že cez víken sa vyspím, no stále nám do toho niečo príde ... ale aspoň vieme, že žijeme....
Iwuška - aký máš dnes krúžok...ja som taký zvedavý človek 😅 ...

dianan
7. máj 2009

dobré ránko fešandy....ako sa dnes máte???, 🙂
ja už som v práci...a vytešujem sa ,že sobota,je už o chvíľu a idem do MT...

prajem vám pekný a ússpešný dník.. 🙂

mimka29
7. máj 2009

dianan jej tak už v sobotu ideš. Na kedy si objednaná, aby som vola na nete a ty dúfam hneď potom napíšeš svoje dojmy a ďalší postup 😉

didi - ahoj, tak dnes nemusím variť, donesieš nám večeru 😀 to je super, teším.

dianan
7. máj 2009

mimka...som objednaná na 9,00,ale naskôr budem na nete večer...lebo sme z MI....takže dosť daleko...ale nevadí.... večer potom určite napíšem.... 🙂

mimka29
7. máj 2009

dianan - budem čakať a keď nenapíšeš, tak ťa budem toľko spomýnať, že sa ti bude štikútať 😀

didlinka3368
7. máj 2009

Maruš uvidíme ako to bude s Repkovcami, tak neviem, či by ste mali dnes večeru, ale poprípade, by ste si mohli prísť pre ňu, aj vy by ste mohli prísť na návštevu, nie iba my k Vám!!! 😔 Síce my doma nenáme takú dobrú hrušku, ale tú by si ďuri mohol zobrať so sebou..... 😉
Uvidíme.....záleží od toho, kedy k nám zavíta ten huríkán Repkovci........

Dianan - to sa musíš tešíť na sobotu, čo.. 😉 Viem to posdiť podľa mojej sestry mimky, takže bdeme sa tešiky s tebou....

dianan
7. máj 2009

dakujem didlinka,mimka.....určite dám vedieť..... 🙂

iwusa
7. máj 2009

žienky za chvilku napisem, makam ako taka fretka!

iwusa
7. máj 2009

jajha, teraz som si vydychla...zo štatistického úradu nám prišiel taký dotazník a kedze ho podla zakona musime vyplnat, tak sme sa tu s tym doteraz hrali, ludi je tu dnes minimalne a tolko terminov mame na pondelok, ze to ani mozne nie je. taka som z toho unavena a hladna som uz ako take hovadko.

mimka - neboj nebulila som, to len z nedostatku spanku. aj ja to mavam, ze ked som urevana, tak ma bolia oci, opuchnute ich mam a vtedy vobec neznesiem sosovky v ociach, normalne nevidim cez ne. a co sa tyka rana, tak riadny sok si mi spravila, to ti teda poviem 😀

di - v sobotku budem na teba mysliet, drzat paste a hlavne cakat na spravicky. ale verim, ze budes urcite spokojna! tesim sa s tebou 🙂

didi - hmm... sosovicnu lubim velme velmi a kedze som hladna ako vlk, tak mi muzikanti vyhravaju v zaludku, len co si ju predstavim 😉 co sa tyka varenia v najvacsich hrncoch, tak u nas sa v najvacsom vari gulas a muz ho potom dojeda aj 3 dni, teda nie, ze by sa stazoval, len ja nechapem ako mu to moze chutit tri dni za sebou 😀 a co sa tyka kruzku, tak robim u nas v obci kruzok pre deti - tvorive dielne, takze vymyslame, vyrabame, zdobime, majstrujeme a neviem co este 🙂 deturence su nadsene, ja takisto a starosta ani nehovorim 😀 a dnes budeme robit darceky pre maminky, v nedelu maju totiz vystupenie takze pripravujeme cca 80 darcekov, ale aby to nebolo take fadne, tak vyrobime 4 druhy po 20 kusov 🙂

ale ja som uz neuveritelne HLADNA 😖

didlinka3368
7. máj 2009

Iwuška to je úplne úžasné, že sa takto venuješ deťúrencom 🙂 ....tie ťa musia zbožňovať....už sdlho som nepočula o takej činnosti tvorivých krúžkoch pre deti....obdivujem ťa, že také niečo v dnešnom uponáhľanom svete aj stíhaš vykonávať 😅 ....ja neviem samu seba prinútiť zájsť do posilky, alebo niečo zo sebou robiť, alebo inak povedané, vôbec si na také niečo neviem nájsť čas...dosť ma to štve, lebo svadba sa blíži a pár kileček by sa patrilo zhodiť 😖 ...fuuuuu

mimka29
7. máj 2009

baby hlásim dnešný obsah môjho bruška po obede, takže palacinky s tvarohom, šľahačkou a ananásom, mňam. wuska dúfam, že si už obedovala 😀 .
To s tým krúžkom, to ťa fakt obdivujem. Ja som teraz v takom štádiu, že závidím každej mladej mamičke aj mamičke čakateľke a dosť zle znášam, keď vidím tehotnú. Keby som vedela, že určite sa raz dočkám aj ja, tak to inak beriem, ale teraz som v štádiu závisti (tehotným) a nič s tým nenarobím.

didi - ty nepotrebuješ schudnúť, stačí si udržať postavu takú akú máš ... čo som to minule trepla, že máš zdravú postavu, či čo 😀 Ja ti dosť závidím, teda najmä to hornú časť 😀

didlinka3368
7. máj 2009

Pekné od teba segrička, že m hovoríš také pekné slová, no slová ségri neplatia.... 😉
Platia na mňa reakcie ľudí, ktorý ma dlhšie nevideli...a hlavne keď viem, že som raz bola chudá....fňuk 😨
Ale veď ma nepoznáš, ja nikdy nebudem so sebou spokojná...ja som človek kritický, no hlavne na seba.....
A preto aj ja Vám hlásim obsah môjho žalúdka po obede...sú to tri ryžové chlebíky, zapíjané acidkom...to je pochúťka, čo?! Ešteže mi to chutí a mám tyký silný žalúdok, lebo by som asi blinkala... 😅
Mám nápad, urobme výmenu...ja Ti dám hornú časť a ty mne dolnú......
😉

iwusa
7. máj 2009

didi - vies co mozno to niekedy aj nestiham, ale povedala som si proste, ze vzdy v piatok bude kruzok a hotovo a kedze rada pracujem s detmi a bavia ma taketo tvorive prkotinky, tak je to naozaj krasne stravene popoludnie. a buduci rok by sme to chceli riesit cez projekt eu, takze by bolo aj viac financi na materialy a rozne pomocky, clovek by neveril ake je to strasne drahe!
mimka - tieto obdobia mavam samozrejme aj ja a hlavne ked sa dozviem, ze je niekto tehotny a je to zrovna taka osoba, kt. moc nemusim, tak potom mi je luto, ze preco ona moze a ja nie... ale teraz nastastie nemam toto ubíjajúce obdobie, teraz sa vytešujem z tyzdnoveho suseda, krasnuckeho, malinkeho a vcera som ho prvykrat pestovala a prvykrat som ho videla s otvorenymi ockami a bolo to uzasne 🙂

no a pripajam sa k obsahu zaludka - mam tam nejake halusky s "oranzovou" omackou a masko, bolo dobre ale taka som bola hladna, ze som to rychlo zhltala a teraz mi je blbo 😖 inak mimka, ked si pisala o tych palacinkach, tak som mala este pred obedom a to bolo normalne tyranie!!! 😀 a takisto sa pripajam aj k debatke o kilach, takze ja som mala dlllllllho peknu postavu (teda mne sa pacila) no ale potom nastali tie problemy a moj blby prechod, v priebehu 3 mesiacov som nabrala asi 10 kil , pred svadbou som bola uplne naliata, ludia co ma dlho nevideli si neodpustili blbe otazky a dost som tym trpela, teda trpim aj teraz, nie som totiz spokojna so sebou, snazim sa davat si pozor v jedeni, ked sa da idem cvicit alebo ideme na korcule, ale tie kila proste nejdu a nejdu dole... najviac ma stve brucho, pridem si ako tehotna ☹ kebyze aspon to som...

iwusa
7. máj 2009

babenky, uz sa nam to kraaaaaaaaaaaati juchuchu 😉

bobjan
7. máj 2009

Ahojte dievčatá🙂

No tak o kilách by som tiež vedela rozprávať 😝 teda aj písať 😝 😝 😝

mimka29
7. máj 2009

didi - ty budeš pre mňa vždy najkrajšia

iwuska - veď práve, že také čo si to vôbec nezaslúžia čakajú bábo a to ma fakt štve. Inak čo sa týka postavy tak ja som vysoká 172 cm moja terajšia váha je 55,5 kg (ráno som sa vážila), ale pred dvoma rokmi som mala aj pod 50 kg, ale stimulky a vek urobia svoje.

Ja ešte pól hodinku jupííííííí 😉

mimka29
7. máj 2009

Aho bobjan 🙂

mimka29
7. máj 2009

Druhý pokus . . . Ahoj bobjan 🙂

bobjan
7. máj 2009

Mimka 🙂 ty si teda chudučká poriadne moja 😉

mimka29
7. máj 2009

bobjan ja som bola teraz vo vašej FC témičke pozrieť mimku30 a ty si tu u nás, super 😉

No som, ale v jedle sa neobmedzujem a sladké už vôbec nie. Moja včerajšia dávka sladkého bola 1 študentská pečať a tri horalky. Ja mám takú postavu pravdepodobne po otcovi. A aj prsia mám po ňom . . . takže skoro žiadne 😀 😀 😀

iwusa
7. máj 2009

ahoj bobjan, ty si tu dlllllllllllllllllllho nebola, mas teda vela vela citanicka 🙂

mimka - tak ty si pekne drobatko, to ti teda poviem, ja mam vysku 176 ale kila radsej nepoviem, lebo pod tou tarchou by sa aj cely modry konik rozbil 😀

iwusa
7. máj 2009

mimka poviem ti, ja velmi lubim sladke ale cela studentska a 3 horalky, to by ma asi zabilo 😀

mimka29
7. máj 2009

Mne sa viacej páčia také oblejšie postavy aj u chlapov, tak sa snažím toho svojho poriadne vykŕmiť, ale jemu sa robí iba pivné brucho 😀

mimka29
7. máj 2009

Veď didi sa tiež stále čuduje, či mi nie je zle.

iwusa
7. máj 2009

no tak z toho mojho ostal za posledny rok taky chlapisko, chrbat ma velky jak slizova doska 😀 ale obcas mam aj problem, ze ked sa na mna zvali tak o chvilu som cela bolava.

bobjan
7. máj 2009

no ja mám chlapa chudého a ja som bola tiež, keď som ho spoznala 😀 😀 😀

Iwusa, no v práci to bol des, uzávierky sú namáhavé..... 😝 dočítať, to mi teda nehrozí 😒

Mimka, ty si ako môj chlap, zje tony sladkého na posedenie a chudý je stále. Ja keby som toľko zjedla čo on, tak mám 100kg 😲
ja mám tiež postavu po otcovi, krátke nohy, hrubé stehná,...ale prsia mám po mame 😀

bobjan
7. máj 2009

Mimka, no ja keď mám čas, tak behám všade, a keď nemám, tak nikde nie som 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre