Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

dianan
17. sep 2009

moja ☹ aj ja som na tom podobne.,..tiež som už takých videla kopu.. ☹

sue
17. sep 2009

JOJ BABY !!! Žiadne klesanie na duchu !!! Bábätko neostane v smutnom brušku, tak šup šup úsmev na tvár !!! Musíme to tu všetky dokázať. Viem, že sa mi to ľhko hovorí, ale proste sa nevzdáme !!! Musí to vyjsť!!! Tak sa usmievajte... neviem ako u vás, ale u nás dnes prší šťastie z oblohy. Myslím na vás všetky a posielam vám veľa sily !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

iwusa
17. sep 2009

bobjan, presne ako hovori sue, ziadne klesanie na duchu!!! musis mysliet pozitivne!! teda ja sa priznam, ja som tiez vcera trochu dost klesla na duchu, ale potom som nabrala novy dych! par tyzdnov hore dolu, hlavne aby sa to potom uz podarilo! ale poviem vam, ze tato byrokracia v zdravotnictve ma neuveritelne vytaca!!!

dianan
17. sep 2009

iwuša.....aj mna...a poriadne...!

iwusa
17. sep 2009

di verim ti, ved ty to mas predsa z prvej ruky!!!

mimka29
17. sep 2009

Ahojte krásky moje,
ja som bola dnes doobeda varovať susedke malého Mareka (má 3,5 mesiaca) a zajtra idem zase. Bože keby ste vedeli ako od neho zase krásne voniam, dnes sa tuším nebudem umývať 😀
Dnes ku nám príde návšteva a neviam do kedy sa zdržia, ale mohli by sa aj do nedele, aspoň by som nebola stále sama. Teda nie som stále sama, manžel síce teraz dlho robí (aby sme našim splatili to Brno) ale včera ma bola potešiť didlinka, tak sme klábosili a klábosili.
Ja sa cítim tak divno, skoro ako pred mrchou, ale zajtra testujeme, tak podám hlásenie, aj keď si myslím, že keby som bola tehotná, tak to nejak cítim, žena to predsa musí nejak cítiť, tak sa hrozne bojím, bojím.

bobjan ty si to už úplne vzdala zlatko, veď to nemôžeš. Vieš čo, ja zajtra testnem a aj keď tam nebudú //, tak si budem myslieť, že bol zlý test a budem veriť do poslednej chvíle. Je to možno hlúposť, ale toto bol môj prvý a možno aj posledný transfer, tak si to chcem užiť do poslednej chvílky.

Ostatné bambulky ahojte 🙂

vika34
17. sep 2009

ahojte,mimka držkám palčeky
bobjan nevzdávaj sa ,koľko dní si po ET?,že si to vzdala?
zdravím všetky

dianan
17. sep 2009

ahojte..pekný večer....mimka...konečne pozitívne myslenie....zajtra držim palce,nech su konečne// a nech to tu rozbehneš....

vika34
17. sep 2009

a potom sa na november chystám ja na //

bobjan
17. sep 2009

Mimka, na zajtra držím palce 😵

dianan
17. sep 2009

bobjan ako???robila si testik??alebo už ideš rovno do práce???

iwusa
18. sep 2009

mimka, no co??? neverim tomu, ze este spis!

mimka29
18. sep 2009

Ahojte,
test bol úplne biely ☹

dianan
18. sep 2009

mimka....to nie... ☹
myslím na Teba a na bobjan od včera v kuse....to snád nie je možné....koľko dni si po ET???nie je to ešte skoro????

dianan
18. sep 2009

Bôže baby to snád nie je možné ,aby to nikomu nevychádzalo....

dianan
18. sep 2009

mimka...ja ešte stále verím,že to nie je stratené...

mimka29
18. sep 2009

dia dnes som už 9 deň po KETe, tak by tam aspoň duch už mal byť. Môj muž ma utešuje, že bol určite zlý test.

dianan
18. sep 2009

mimka....možno je to skoro,nie každému na 9-ty den niečo vidno....len ešte neprestávaj veriť...

nelynka
18. sep 2009

ahojte
mimi ja som prvy test po KET mala pozitivny az 12ty den..takze klidek 😉

nelynka
18. sep 2009

drobec sa zakusava 7-10ty den, takze este nemusi nic ukazovat 🙂

iwusa
18. sep 2009

mimka, neboooooj!!! len nezacni zufat moja, lebo to nepomoze, mozno drobcovia sa este snazia zakusnut, ale ty ked budes depresivna, tak to vzdaju tiez!!! vydrz, viem, ze je to dlho, ale pockaj si az na ten 14. den! sama vies, ze ty si taky osobity pripad, tvoje telo inak reaguje, mozno to bude trvat fakticky trosku dlhsie!!! drz sa!

mimka29
18. sep 2009

Babulky ste zlaté,
jasné, že som si ráno poplakala, lebo sa mi celú noc snívalo o testoch na ktorých boli aj 4 čiarky 😀 To by ste neverili aké hlúposti sa mi teraz snívajú. No a ráno, keď som zbadala iba jednu čiarku, tak mi to prišlo ľúto. Je pravda, že som si poplakala, ale už mi je lepšie. Mňa začalo, tak poriadne bolieť bruch až 7 deň po KETe a bolí dodnes, ako na mrchu, ale vôbec nekrvácam ani nešpiním. Asi mi ju držia náplaste a utrogestan, ale nádej ešte mám.

mimka29
18. sep 2009

nely a ty si testovala aj skôr a neukázali ti //, alebo si 1.krát testla až ten 12. deň?

Je pravda, že ja musím dostávať konské dávky hormónov, aby som na ne zareagovala, tak mi možno aj HCG stúpa pomalšie. Hold som čudesná 😀 Ale nebojte aj keby sa to nepodarilo, tak sa z toho nezrútim a ostam tu s vami 😉

bobjan
18. sep 2009

Ahojte,

Mimka, myslela som na teba a teraz som prišla od dr. Dala som sa vypísať do práce, takže od pondelka valím...
Verím, že sa ti // ukážu a určite je na ne ešte skoro. Držkaj sa, moja 😵

Dia, nerobila som test, bola som dnes na progesterón a mám ho málo, takže sa to neuchytilo a ani neuchytí, lebo by som teraz potrebovala pichať agolutin, ale nik mi ho nepredpíše a ani som ho nezohnala... 😢

nelynka
18. sep 2009

mimi testovala som od 9toho dna a nic..a az tej 12ty den sa mi ukazala slabucka //

mimka29
18. sep 2009

bobjan ja už nechcem ísť do práce ☹ ja som sa tešila na to, že už budem iba doma ☹ to som ale leňoška 😀 ale práca šlachtí. A čo je to ten agolutin ja som o tom ešte nepočula 😒

mimka29
18. sep 2009

ty kokšo nely to fakt? Veď ja som to ešte nezabalila, len musím kúpiť iný test, lebo tie rapidy vraj nie su dobré, ale verili by ste, že mama test len tak ľahko nekúpite, to je normálne podpultový tovar.

bobjan
18. sep 2009

Mimka, ani ja som neplánovala ísť do práce, ale čo už...
Agolutin sú injekcie, ktoré sa dávajú napr. keď mešká menzes, čiže tzv. vyvolávačka....

nelynka
18. sep 2009

mimi na slovensku ho veru nekupis, tu sa predava bezne po 30kc 😀 😀
ja kupujem uz len mamatest, tomu jedinemu naozaj verim, ked je tienik tak tehu si a ked tehu nie si, tak nemas ani naznak...mne nikdy neklamal 😉

bobjan
18. sep 2009

Mimka, ja som ten mamatest kedysi zháňala a nikde som ho nenašla...v ČR ho je na kvantá....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre