Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
19. máj 2011

@denda1301 Držím pěsti a jsem ráda, že výsledky z krve jsou v pořádku! 🙂

nali1
19. máj 2011

@denda1301
@jada1 ahoj,to je samé čekání, ale my se dočkáme 🙂
@jada1 až budeš volat do CARU,pozdravuj všechny dětičky 😀 ,taky Ti to utíká

jada1
19. máj 2011

@nali1 ahoj 🙂 . Po jednej idem volať ako sa bambuľkám dnes darí. Bože to sú nervy 😒

misha83
19. máj 2011

@jada1 To je vždycky hrozně napínavé, že? Já byla ráda, že jsem měla volat vždy ráno, takže jsem nemusela čekat tak dlouho, ale uvidíš, že to uteče, držím pěsti.

nali1
19. máj 2011

@jada1 neboj Bobanci uz jso nedockavi, at můžou k mamince.

denda1301
19. máj 2011

Veru same cakanie a teraz zase cakam na hematologii na dalsiu krv tato internistka je daky pedant 😀 budem tu tr at 40minut.Dnes som si tak uvedomila,ze uz co vsetko som si preskakala koli dietatu neviem dokedy este to vydrzim,same odbery laparoskopiu,hysteroskopiu,a dalsie odbery a injekcie a cakat cakat a potom zase dookola ked to nevide.To je do porazenia.A niekto si "vrzne raz" ostane tehotna a dieta zahodi.Ako ja nechpem kde je spravodlivost.

denda1301
19. máj 2011

@jada1 bublinky uz rastu su cim dalej tym vacsie,a normalne to prezivam s tebou ako keby to boli moje vajuchy no teda uz su to neni vajuchy,ale embryjka 😉

jada1
19. máj 2011

@nali1
@misha83
@denda1301 kočky ďakujem vám za podporu, ešteže vás mám. 🙂
@denda1301 presne aj ja som minule večer v posteli rozmýšľala, čo všetko sme už preskákali, aby sme sa dopracovali k vytúženému cieľu. To keby mi niekto na začiatku povedal, čo všetko máme absolvovať, tak neviem, či sa vôbec do toho pustím. No ale teraz si vždy poviem, ke´d sme už toho toľko absolvovali, tak sa nevzdám a budem bojovať ako levica 😀 .

misha83
19. máj 2011

@denda1301 Spravedlnost v tomhle absolutně neexistuje ☹ .

denda1301
19. máj 2011

@misha83 Keby viem ze to naozaj vide ale to nam nik nepovie.

denda1301
19. máj 2011

Je tu v ambulancii mamicka so synom maly je zivy ako cert vola sa Samko ale je zlaty,chuda cakaju tu 3 hodiny no ja na jeho mieste by som to tu dala doporiadku,zeby vsetci o mne vedele a brali by nas prvych 😀 😀 maly je furt pri mne no asi ma lubi 😵

nali1
19. máj 2011

@denda1301 tak spravedlivost není, to bysme si tu nepsaly. Věř tomu, že "tamto" nejsou šťastné "maminky".My budeme šťastné a k tomu ještě spokojene. 🙂))

denda1301
19. máj 2011

@nali1 TOMU verim 🙂

jada1
19. máj 2011

Kočky, tak všetky embryjká sa nám zatiaľ pekne delia. 3 majú po 8buniek, 2 po 7b. a 2 po 6b. 🙂. Na tretí deň by vraj mali mať embryjká jednotkovej kvality 6-8 buniek. Tak držte palce, aby aspoń z dvoch boli v sobotu riadne blastuliská 😀

misha83
19. máj 2011

@jada1 To je parádní, jen tak dál 🙂 .

nali1
19. máj 2011

@denda1301 tomu věř. 🙂
@jada1 vidíš, to je paráda. V sobotu budou blastule jak vyšite. To je jasné.

jada1
19. máj 2011

@nali1 dúúúfam 🙂 . Baby, ale tie nervy okolo toho. neviem, či len ja som taká, ale dnes zasa prv než som zavolala, som sa pomodlila a s takýýýýým strachom som volala. 😨

misha83
19. máj 2011

@jada1 Určitě v tom nejsi sama, mně vždycky bylo úplně zle srdíčko mi bušilo jak o závod.

nali1
19. máj 2011

@jada1 určitě jsme v tomhle stejne, jen Ty budeš mít výhodu. Jsi o krok před nami. 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
envy
19. máj 2011

@jada1 ááááá, po delší době nakouknu a co nevidim...tak držim !!! Určitě budou v sobotu ukázkoví...my byli taky na transferu v sobotu 🙂 tak doufám, že to bude šťastný den i pro tebe 🙂

@misha83 je mi to moc líto...hlavní je, že se nestalo nic tobě...aspoň tak to člověk musí brát. Věřím, že příští pokus bude fakt úspěšný!!!

rebo
19. máj 2011

Ahojte dievčatá, dnes som sa vrátila z nemocnice, kde som strávila 10 dní. Ako som vám písala tú skvelú správu, že čakáme dvojičky, o dve hodiny som začala krvácať. Našťastie to v nemocnici stopli, takže sme dúfam v poriadku. Už mi nerobili kontrolné sono, lebo doktor z CAR rozprával s doktorom z nemocnice a odporúčal, že aby ma často nepozerali sonom, takže neviem ako to teraz vyzerá. Ale krvácala som len 1 deň. Musím si vás prečítať, odvtedy ste toho napísali hodne.

jada1
19. máj 2011

@envy ďakujem 🙂 . A ako sa máš tehulka naša?
@rebo opatrujte sa. Minule som rozmýšľala, že si sa nejako dlho neozvala, že čo je s tebou.
@bondy ahojky. No som o topm presvedčená, že keď máme takýchto bojovníčkov, tak to musí len dobre dopadnúť. 🙂

misha83
19. máj 2011

@rebo Ach jo, to je tedy trápení. Moc držím pěsti ať je vše v pořádku!

denda1301
19. máj 2011

@rebo drz sa neboj dobre to dopadne poslem ti energiu stastia myslou.
@jada1 je to na zblaznenie to pred volanim.Ja ked som bola na druhom,tak ked mi povedali,ze mam len tri a potom ze len jedno sa oplodnilo a ked som isla volat,ze ako da deli na to nezabudnem nikdy pterrvali sme celu noc,lebo sme nefufali ze to bufr ok a ani doktori,a nakoniec jedno bolo ale vo mne zomrelo.No ale teraz bude fobre,lebo bude od zdravej baby 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denda1301
19. máj 2011

sedkame si na terase a vychutnávame si s mužom výhlad na luky 😀 dom mame postavený na kopci a teraz ked je teplucko je tu krasne všetko kvitne a ja mám celkkom fain alergiu 😠 😠 😠 už som si aj zodak dala,lebo som ledva dýchala 😝 😝 😝
bondy ale grilujeme až zajtra ideme kupit pstruhy dufam,že sa mi podaria 😅

rebo
19. máj 2011

Dievčatá konečne som vás dočítala. No poviem vám, v niektorých prípadoch som úplne v šoku. @misha83 je mi to hrozne ľúto, čo sa ti stalo, neviem to ani slovami napísať. @bondy no vidíš, netreba hneď hádzať flintu do žita, som rada, že ti to dobre dopadlo. @jada1 všetko dobre dopadne, uvidíš. A ostatné dievčatá, všetky vás pozdravujem. Ja ešte uvidím v pondelok, že ako na tom sme.

envy
19. máj 2011

holky, máme se tak nějak přechodně, ale teď docela dobře...hlavně už bobíčky cítím jak se hýbou a to je něco tak krásnýho, nemůžu se nabažit...přeju to úplně všem tady!!!!!

denda1301
19. máj 2011

@rebo neboj bude to dobre aj bondy to zvladla na jednotku a my sme tu baby ktore vam držime paste 😵 musime sa dražat navzajom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre