Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

denda1301
23. jún 2011

@nali1 To du proste bojovnickovia tesim sa a drzim paste...

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
23. jún 2011

@bondy chodím k svojmu, lebo do Reprofitu to máme veľmi ďaleko (jedna cesta ho-dole 7 hodín) a to neviem ako by som zvládla také dlhé cestovanie. Môjho mám tu po ruke (pár metrov od budovy, kde mám kanceláriu), je zodpovedný, som s ním veľmi spokojná 🙂

denda1301
23. jún 2011

@bondy preco tri? Dako mi to nedopaluje asi som moc jedla na obed 😀

misha83
23. jún 2011

@nali1 To je krásná úrodička, jen tak dál!
@jada1 Gratuluji k srdíčku!

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
23. jún 2011

@denda1301 proste ak chceš dvojičky, tak si musíš dať vložiť tri. Lebo sa uchytí to prvé a tretie 😀

nali1
23. jún 2011

Holky děkuju.
Moc bych si přála, aby to po tom všem vyšlo, tak snad to tak bude. 🙂 A přidám se k Vám.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nali1
24. jún 2011

Ahoj,tak dneska jich máme 7 a zítra si jedeme pro dva broučky. 🙂

denda1301
24. jún 2011

@jada1 @bondy. Jaaaj uz tomu rozumiem 😀

jada1
24. jún 2011

@denda1301 🙂

denda1301
24. jún 2011

@nali1 pekneee budem mysliet na teba.@myscha 83 ako sa mavaš?

jada1
24. jún 2011

@nali1 paráda, tak nech zajtra vyberú tie najkrajšie 🙂 a ostatné šup do mrazničky 🙂

nali1
24. jún 2011

@denda1301
@jada1 Snad bude co mrazit.Dnes byla jedna morulka,pak 16,14 a 12b,tak nevím.Myslela jsem,že od 10b nahoru už se to nepočítá.Jsem z toho nějaká zmatená. 😉

gammaray
24. jún 2011

@nali1 zdravím .na zítra a pak i na dalších 8-9 měsíců přeji hlavně hodně štšstíčka !!!

jada1
24. jún 2011

@nali1 neboj, je to v pohode. Oni ich kukali ráno, to už bola jedna morulka a v priebehu dňa bude moruliek viac. Ono sa to potom delí už po pár hodinách a zajtra budú aj blastičky 😉 .

nali1
24. jún 2011

@gammaray děkuji,jsi zlatáááá 🙂
@jada1 taky si myslím,ale víš jak to je.
🙂 🙂 Člověk pořád něco zkoumá a hledá a pak má jen zmatky.Ty sis vlastně 4-tý den nevolala,že?Jsou to ale nervy Ti povím. 😀 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nali1
24. jún 2011

@bondy jasně,ani nedospím zítřka jak se na ně těším.Takže nepochybuju. 😀

jada1
24. jún 2011

@nali1 áno, v Reprofite sa embryjká štvrtý deň nevyberajú a nehodnotia. Tak mi to vtedy povedali. Takže som bola celá nervná čo je s nimi. Keď sme prišli na ET, vychválili ich, tak hneď som bola spokojná a celý ET bol super. Potom sa popýtaj, v akom štádiu ti embryjká vkladajú. Lebo najskôr sú blastocysty, potom expandované blastocysty a potom hatchujúce blastocysty. Hatchujúce sú už také, že majú okraj rozstrapkaný a len-len sa uchytiť. To sú už také chobotničky. 🙂 Ja mám teraz jednu takú chobotničku v brušku 🙂

denda1301
24. jún 2011

@nali1 Ja ti normalne zavidim...prajem ti aby ti to dobre dopadlo a uchytili sa

jada1
24. jún 2011

@nali1 o koľkej máte ET? Držím moc, moc, moc palce 😉

nali1
24. jún 2011

@jada1 v. unice říkají vždy jake embryjka vkládají. A takovou chobotnicku jakou mas Ty beru všemi deseti. 😉 ET máme naplánovány na9.30,snad do zítřka dospǐm. A musím se přiznat, jak jsem byla dnes nakupovat, zase mají darecek-oba. 😀
@denda1301 ja vím,ze to je těžké. Takové pocity jsme asi mely všechny. Ale Zlaticko ted jsi na rade a v záři budeš hlásit brisko, uvidíš. 😉 A holky děkuji, držení Palecku se nám bude určitě hodit.

nali1
24. jún 2011

@denda1301 mělo tam byt hladit. 😀

nali1
25. jún 2011

Ahoj, tak uz máme Broucky doma. Nakonec jich zůstalo pět. H. Blasticku a blasticku mam v brisku a jedna bl. S dvěma morulkama je zamrazena.

denda1301
25. jún 2011

@nali1 Super tak a uz len oddychuj a pozdravuj bublinky 😉

nali1
25. jún 2011

@denda1301 děkujeme. Taky zdravime tetu. 😉 Dnes máme odpočinkový režim, ozeleli jsme oslavu a lezime.

jada1
25. jún 2011

@nali1 ahoj, dnes myslím na teba celý deň. Tak pekne opatruj bobčekov 😵 .

V Unice mrazia aj morulky? Lebo v RF len hatchujúce a expandované blastocysty.

nali1
25. jún 2011

@jada1 ahoj,to jsi hodna. Nerikali, ze by mrazili jen něco. Ale určitě jen to,co je k mrazeni vhodne. Takže máme v rezerve tři nanucky. Asi to mají všude jinak. Ty mas taky mrazacky, ze?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre