Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

anubis
2. jan 2012

Ahoj holky,hlásím jednoho bobíska se srdíčkem 😵

brita
2. jan 2012

@anubis Gratulujem, to je paradicka 😉 😉 😉 😉 Ty si , moja, v ktorom tyzdni presne?

anubis
3. jan 2012

@brita
Ahoj,včera jsem začala 8tt 😉 a kdy jdeš ty na ultrazvuk?

brita
3. jan 2012

@anubis Ahojky, ja som akurat dosla od doktora. Vcera som mala hcg 7500 (5+0tt) a dnes sme videli dve dutinky! 😉 😉 😉 V dutinkach boli uz aj zltkove vacky. Tak ja dufam, ze budu naozaj iba dve a ze budu zdravucke. Mam velky strach, lebo moje predosle a jedine tehotenstvo skoncilo anembryomolou. Preto o tom ani moc nikde nerozpravam. 😕

anubis
3. jan 2012

@brita
Tak to je super,moc gratuluji a malounko závidím 😉 uvidíš,že ted bude vše v pořádku 😵 a kdy jdeš na srdíčko?vlastně na srdíčka? 😵

brita
3. jan 2012

@anubis Ahojky, no ja zase malinko zavidim tebe, ze uz mate srdiecko 😉 Ja som objednana k doktorovi na ultrazvuk 12.1., tak to budem 6+3, neviem, ci uz budeme mat srdiecka. Neviem,ci to nie je este skoro na srdiecka, co myslis?

avel
3. jan 2012

@kikina9
ahoj, já už podstoupila 3 IVF s darovanými vajíčky )bohužel bez úspěchu). Když jsem se dozvěděla, že mám špatný vaječníky byla jsem v šoku, ale ani na minutu jsem neváhala, protože to mimčo co budeš nosit v břiše bude tvoje, ty si ho odnosíš a pododíš a vychováš. A jestli nebude geneticky tvoje, tak to je přeci jedno, protože až tě poprvé kopne v břiše nebo se na tebe poprvé usměje, tak věřím že zapomeneš na to že bylo z darovaného vajíčka.

brita
3. jan 2012

@avel Ahoj Avel, to ma mrzi, ze sa vam ani s darovanymi zatial nepodarilo otehotniet. 😒 Je to hrozne tazke, ja viem. Do akeho centra ste chodili? Mate este nejake zamrazene embryjka?

kacorek
3. jan 2012

@amatka
Ahojky, moc moc Ti děkuju a Tobě držím palečky na příště !!!!!!!!!! 😉

kacorek
3. jan 2012

@anubis
Jééé tak to je krásné, tfujky, tfujky hodně štěstíčka !!!!!!!!! 🙂

kacorek
3. jan 2012

@avel
Ahojky, tak to je mi líto, holka, máš to ale trápení !!!! Strašně moc Ti držím palečky, aby jsi se mimimnka jednou dočkala !!!!!! 🙂

kacorek
3. jan 2012

Ahoj holky,
prosím o radu. Občas jsem tak trošičku špinila, ale dneska, když jsem přišla domů z práce, tak mě dost bolelo bříško 😒 a špinila jsem, až tam byly takové nahnědlé malinké "žmolky" ☹ . Dost jsem se toho lekla 😨 a tak jsem napsala Macháčovi a ten mi obratem napsal " ŠUP NA NESCHOPENKU". Tak zítra zajedu za svojí gynekoložkou a nechám si marodku napsat 🙂 . Ty 12-tky mi fakt nedělají dobře. Stalo se vám to některé? 😔

brita
3. jan 2012

@kacorek Kacorek, presne tak, sup na neschopenku. 😉 Vytlac si citron do pohara s vodou, to by mohlo trosku pomoct. A vela oddychuj! Neboj sa, to bude OK, len fakt nic nerob a radsej si lahni na gauc a citaj si, pospi si, proste co najmenej zataze. 😉

kacorek
4. jan 2012

@brita
Ahoj Briti, děkuju za rady 😉 . Teďka je to už dobré, ale včera jsem se fakt lekla ☹ . Zrovna se chystám za tou dr. a rozhodně zůstanu doma 🙂 . Tak vodu s citrónem, jo? Díky a opatruj se !!!! 😉

anubis
4. jan 2012

@kacorek
Co to čtu?zakladatelka září,asi včera potratila-tak koukej šupajdit na neschopenku a ležet nebo sedět na zadku 😝

anubis
4. jan 2012

@kacorek
Proti krvácení nebo špinění v těhu je dobrej ascorutin-mají ho v lékárně,myslím bez předpisu,opatruj se 😉

mars3000
4. jan 2012

hlavne dodrzovat klid na luzku, OPRAVDU!!! davej na sebe pozor

anubis
4. jan 2012

@brita
Já nevím,ale ptala jsem se,a dr.mi říkala,že až radši 8tt,tak uvidíš,každá jsme jiná,třeba už am něco bude 😵 já byla ráda,že už bylo 😉 už jdu v pátek ke své gyn.na odběry krve a 2.2 jedem na první screening 😉

11112
4. jan 2012

@kacorek Ahojky zdravím po delší odmlce ani nevím jestli si mě pamatuješ,ale mám taky DV.Na tu neschopenku určitě jdi je to tak lepší.já začala taky tak špinit a byla z toho hodně neštastná o strachu,že o miminko přicházím ani nemluvím.Nakonec jsem dokonce skončila v nemocnici,protože jsem začala krvácet,ale úplně jako na menzes.Jela jsem tam s hrozným pocitem,že moje těh.končí,ale štěstí stálo při mě.Hlavně bud v klidu a neboj pokud budeš špinit déle já pak ještě špinila měsíc,ale jen špinila.Držím moc palečky 🙂

karkulinekk
5. jan 2012

Ahoj holky,m uzu se k vam pripojit? Podstupujeme ted take darovani vajicek a nejak se s tim porad nemuzu vnitrene srovnat...Driv jsem vajicka sama darovala a ted to s mymi vajicky nejde ☹ Tak jsem si rikala, ze treba kdyz si poklabosim s nekym, kdo resi podobny problem co my, udela se mi lip.

kacorek
5. jan 2012

@anubis
Ahojky, od včerejška jsem už doma a odpočívám 🙂 . A je to už lepší. Prohlédla mě včera moje gynekoložka v Praze a říkala, že mám být hlavně v klidu a dodoržovat klidový režim 😉 . Hlavně žádnou paniku a mám aspoň vycházky, tak jen občas do obchodu pro něco dobrého a zdravého hlavně pro mimi. Jinak trošku se pomalu projít. Co to píšeš Anubisku, že potratila ☹ ? A v kterém byla? Chudák, tak to je mi líto..... 😖

brita
5. jan 2012

@karkulinekk Ahojky, jasne, pridaj sa k nam 😉 Robili ti aj vysetrenie na AMH? Kam chodis, do akeho centra? Ono je tazke sa s tym vyrovnat, ale neboj sa, da sa s tym vyrovnat, ja hovorim s vlastnej skusenosti. Najskor som si to nevedela predstavit a teraz sa tym vobec nezaoberam, uplne som to prijala. 😉

kacorek
5. jan 2012

@anubis
Odpoledne jdu do lékárny pro Utroš, tak se na to zeptám. Mně ale řekla moje dr. , že pokud vyloženě hodně nekrvácím, tak mám být v klidu a nikam nejezdit. Prostě ten první trimestr je holt riskantní období 😒 ..... Ale viděla jsem fazolku na monitoru a taky jeho srdíčko 😀 !!!!!!!!!!!!!

kacorek
5. jan 2012

@mars3000
Děkuju, tedy pokud to patřilo mně. Snažím se..... 😉

kacorek
5. jan 2012

@11112
Ahoj a děkuju !!!!!!!!!!!! Už odpočívám. Jsem moc ráda, že jste to s bobískem tak všechno ustáli a jste v pořádku !!!!!!!!!!!!!!!!! Tfujky, tfujky.... Ono asi taky mají vliv prý i ty prášky, tak nevím. Beru Utroš dospod a 4-0-4. Ale taky mi dr. říkala, že to špinění je celkem běžná věc. Hlavně to prý chce klid a spát..... Tak za chvíli pomažu, už se mi tak trochu "huba" Otvírá..... 😉

karkulinekk
5. jan 2012

@brita Ano,delali mi AMH, nevim uz tu hodnotu,ale mam to strasne nizy...moc tomu nerozumim.Ja chodim do Brna.Kam Ty?Doufam,ze se s tim take brzy srovnam...

kacorek
5. jan 2012

@karkulinekk
Vítej holka mezi náma. Je nás tu více, včetně i mě, kdo to podstupoval s DV. Já jsem právě v cc 6. týdnu a právě po ET tak měsíc. A jak jsi na tom Ty? 🙂

kacorek
5. jan 2012

@karkulinekk
Já třeba měla AMH 0,01, což je úplně špatné a mizivé procento naděje. A Ty chodíš kam do Brna? Já jezdím taky do Brna, k dr. Macháčovi do Reprofitu....... A neboj, byla jsem na tom ze začátku stejně jako Ty a teďka to taky neřeším. Zkrátka mám v bříšku svého mimíska !!!!!!!!!!! Uvidíš, bude to dobrý a pak si ani nepomyslíš, že by to nebylo Tvoje !!!! 🙂

brita
5. jan 2012

@karkulinekk Vsetky kocky, co sme tu, mame nizke AMH. Ja mam napriklad 0,17, takze ja som strateny pripad. 😀 My chodime do Brna, do Reprofitu, paci sa mi ich pristup a cely ten progam ohladom prijatia darovanych vajicok. Kam do Brna chodite vy? Lebo viem, ze tam je aj Helios, Repromeda a este akysi Obilnak tusim, ze tak to kocky volaju. Uvidis, ze zakratko sa s tym celkom dobre vyrovnas a uz na to ani nebudes mysliet. Ja som si povedala, ze proste je to tak, inak to nebude, mozem byt rada, ze mam aspon maternicu v poriadku a tak je vzdy potom nadej. 😉

zlatanka30
5. jan 2012

@brita ty mas aspon AMH 0,17 ale ja 0 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre