Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
3. feb 2012

@twininky
Já jsem neměla ms,tak se to u mě bere podle utz,nebo podle ms dárkyně a den ET se mi počítá jako 3tt,a to by mělo být plus mínus u všech stejné-takže začínáš 5tt 😀 a v klidu hned tak nebudeš,tomu věř,ale počkej,až toho drobka uvidíš a uslyšíš srdíčko 😀

anubis
3. feb 2012

@brita
A co u Vás dvojčátka,vše v pořádku?neozvala se ti kacorek?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brita
3. feb 2012

@anubis Vidim, ze mas v brusku riadneho futbalistu. 😀 😀 😀 My sa zatial drzime, na kontrolu idem v stredu, tak snad je vsetko OK. Kacorek sa mi neozvala, asi si potrebuje oddychnut od MK, co sa jej vobec necudujem. 😖

anubis
3. feb 2012

@twininky
A ty jedeš 6.2 na krev a kdy na ultrazvuk? nás v caru se chodí na první utz až v 8tt někdo chodí dřív,ale já myslím,že je lepší jít dýl a mít už srdíčko,než jít brzo a stresovat se,proč ještě srdíčko není a jestli je vše v pořádku 😵

anubis
3. feb 2012

@brita
Jj chápu,ale mrzí mě to za ní ☹vždycky když sem jdu,vzpomenu si na ni 🤐 a už máš průkajdu,nebo si pro ni jdeš ted ve středu?

brita
3. feb 2012

@anubis Ved aj mna to mrzi. 😒 Chudatko Kacorek, teda ona si fakt vytrpela! Je mi to luto, ale myslim, ze ma mrazacikov, tak dalsi pokus uz isto bude mat uspesny. Prukazku uz mam davnejsie, teraz idem zase na kontrolu. Doktor si ma tam vola kazde dva tyzdne, tak som zvedava, ako dalej, kedy mi zase da poradnu a ake vysetrenie mi bude robit.

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
3. feb 2012

@twininky
Většinou už jo,já byla v 8tt a tlouklo jak o závod 😀 jsem se nějak najedla,asi to půjdu na chvilku zalomit 😀 to je veget,coooo?manžel se najedl a odjel,tak dneska už se nehnu,vmáčknu se ke kočindě na gauč-teda jestli mě pustí-dnes ji taky docela hrabalo-

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
3. feb 2012

@twininky
Mám naháčka 🙂 taky jsem se bála,ale je víc naočkovaná než já a ven nechodíme-jen v létě v tašce a četla jsem,že je to nejnebezpečnější do 7tt a hlavně styk s exkrementy...a to zvládnul manžel,jsme na sebe závislý,tak by pro mě bylo horší ji dát pryč,naši se nabízeli,ale jednou jsem ji dala na noc pryč a ta závislačka se mnou den nemluvila ani nespala u mě,ale v pelíšku-jak mi to dávala sežrat,že jsem to přehnala 😀 je to zlatíčko,ale co bude dělat na mimi-toho se fakt bojím 😒 A co máš ty za fenečku?a manžel ti odjel pracovně,nebo jako ten můj,za klukama na pivko?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
3. feb 2012

@twininky -Tak to je super,my jsme v paneláku,ale chlapa už to tu neba-taky otravuje s baráčkem 😝
Přesně a tahle mrška všude skočí,když chce v noci pod deku a nemůže mě vzbudit klidně vystrčí drápky a škrábe do té doby,než dosáhne svého 😉 sobeček malej,takže já bez dozoru nemůžu-jinak furt spí a mazlí se,ale je to kočka a fakt nikdy nevím,jestli mi dá hubana nebo mě kousne 😀 a já si jí taky pořídila místo miminka-jenže jsem musela docela čekat,až jich bude na trhu víc-neměla jsem na ni 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
3. feb 2012

@twininky
Já když viděla poprvé sphynxe taky to byla láska na první pohled,ale bohužel 60tis bylo fakt moc ☹ dva roky jsem si počkala a koupila bezpapírovou za 17tis 😕 ale už mi víc jak tři roky dělá radost a taky nikdy nebudu litovat toho kolik peněz už nás stála 😀 a s dětmi je to to samé,zvlášt,když budeme mít jedináčka 😀 😀 a první vnouček u mých rodičů a u manželových skoro taky-švagrová žije v Itálii 😵 aspon si toho víc vážíme,když jsme to neměly tak jednoduché....

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
3. feb 2012

@twininky
Jj,před pár lety nepředstavitelné,jak pro mě tak i pro manžela a vida,odříkaného největší krajíc,a hurá za to,do adopce bych nešla,tím jsem si jistá,a moc mě mrzí,že nemáme mrazáčky na sourozence,vy jo?a když se ti nepovedou dvojčátka,šly by jste znovu do dárkyně?zase do jiné?já tvrdím,že nééé,ale nevím co bude 😔

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
3. feb 2012

@twininky 😵 😵 😵

anubis
6. feb 2012

Ahoj holky,mám Vás všechny moc pozdravovat od kacorka,je jí líp,ale na drbání s námi ještě není připravená 😒 tak snad bude druhý pokus úspěšný a hlavně bude brzo,zatím jí tady budem držet místo 😉
@twininky -já čekám na zprávu,co na kontrole a nic?vše v pořádku?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
6. feb 2012

@twininky
Fakt jo?mě řekli výsledky HCG hned ten den,ale hlavně,že je to tam kde má-první úspěch 😀 a u mě furt blivno,permoníci v hlavě a po vysazení hormonů jsem začala včera špinit,tak doufám,že to brzo přejde 😕 a byla vidět jen jedna bublinka?ale to nic neznamená-to druhý se může schovávat-někdy ho najdou až po 8tt 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
6. feb 2012

@twininky
Mluvíš mi z duše-taky jsem byla štastná,že se to povedlo hned napoprvé 🙂 a můžeš špinit kvůli ultrazvuku-ty nemáš zakázaný sex?já od začátku 😒 a taky se bojím,jestli se mi tam zase nějaký hematom neobjevil,a na kontrolu jdu až 17.2 to je doba,zase 😲

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
6. feb 2012

@twininky
Já jsem v klidu,ale jakmile se na toaletáku ukáže něco co tam nemá být,přepadne mě strašák jménem hematom 😖 ale dnes už skoro čisto,tak už můžu vylézt z gauče 😀 manžel šel do práce,a říká mi,nechci tě nějak rušit z odpočívání,ale kdybys měla minutku a mohla mi udělat svačinu 😀 taky jsem vzorná,ale jen když se něco děje 😀 pak mi zase otrne a neomezuju se,moc 😵 a ty odpočíváš?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brita
7. feb 2012

@twininky Ahojky, ja som mala na 16. den po ET HCG 7500, ale to cakam dvojicky. Ty mas 2000, to je pekne cislo, neboj sa. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre