Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
25. sep 2013

@majka43 tak ja som tiež pribrala 14kg 😠 😠 važila som 50 a teraz 64 😠 zo spodu aj ja mam trosku pevnejsie,ale tak celkovo zatial nič extra...asi je este skoro..

majka43
25. sep 2013

@stastenka42 Já za to co jsem doma teď přibrala 3 kg. Ve 40 jsem začínala na 62 a teď mám 79. Jsem prase vyžraný, ale po porodu to zhubnu 😀 😀 😀

stastenka42
25. sep 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak presne toto si hovorim teraz aj ja..ked idem vecer jest tak si poviem len si daj,ved mimi to potrebuje a potom schudnem 😀 😀 😀 to su vyhovorky 😀 ale nevadi,teraz je mi to jedno 😀 😀 😀 preto nerozoznam čo je tehubrusko a čo slanina 😀

majka43
25. sep 2013

@stastenka42 Mě zrovna dneska přítel řekl, že nechce abych potom zhubla, že bych pak měla i malý prsa. Není prdlej?

stastenka42
25. sep 2013

@majka43 ha ha tak to som sa dore zasmiala....mne sa o moc prsia nezvacsili,stale mam stare podprdy,ale kupila som si ten predlžovač na objem,tie tri kila urobili svoje

stastenka42
25. sep 2013

@stastenka42 priberam skorej do stehien a zadku ☹

rokytka11
26. sep 2013

Dobre ranko holky, ona fakt sílí 😎 😎 😎 Takovouhle čárku jsem ještě neměla, končila jsem vždy duchama! 😀

rokytka11
26. sep 2013

Holky, ja jsem pribrala z 68 kg na 85, takže jsem pěkná tlouštice. Taky se uklidnuju, že to po porodu všechno dám dolu, hahahahaha 😀

carlik
26. sep 2013

@rokytka11 jé, gratuluju a ať za pár týdnů se dočkáš i ty toho štěstíčka v náručí 😉
A koukám, že tady všechny řešíte těhu a předtěhu kila 😒 Tak přidám svý, já vážila před stimulacema 49 kg, pak myslím do 3 měsíců po práškách jsem přibrala 6 kg a ty se mi držely furt až do prvního těhu (to pak blbě skončilo), tak jsem něco shodila a šla do dalšího pokusu s 57 kg a páč mi bylo špatně až do 25.tt, tak jsem nic nepřibírala, ale bříško rostlo. No a nakonec jsem přibrala jen 5 kg a malá vážila 3210 g, takže myslím pár dní po porodu bylo vše dole a teda i ty kila navíc a já shodila na 46 kg, no ani nevím jak a hlavně už to bylo moc kilo dolů. Cpu se pořád, polívky, sladký, furt chodím na procházky, takže nějaký cvičení navíc nehrozí, sice mám teď 49 kg, ale nějak divně rozmístěných, takže bříško mám jak ve 4 měsíci a ruce, zadek mám jak malá holka 😒

majka43
26. sep 2013

@rokytka11 Rokytka je to tam, mooooc gratuluju.

majka43
26. sep 2013

@carlik No kéž bych po porodu zhubla, to co jsem nabrala za stimulky.

megie4
26. sep 2013

@rokytka11 krásné broučku,potichu gratuluju!!! 🙂 🙂 🙂

megie4
26. sep 2013

Holky,jsme domaaaaaaaaaa!!!!!!Máme 1 cm,jsme v 7tt a srdíčko buší jako zvon. 😀 Další kontrola na klinice až 8.10.,tak snad už se nic nepokazí. 😵

majka43
26. sep 2013

@megie4 Tak gratujuju a hodně se šetři. Jsem moc ráda, že jsi doma v pořádku.

rokytka11
26. sep 2013

@megie4 moc jsme tu na tebe mysleli a drželi i palce u nohou. Tak to je super zpráva a tfuj tfuj tfuj že už bude jenom dobře.

stastenka42
26. sep 2013

@megie4 no sláva😀😀😀😀😀tak moc oddychuj nech je vsetko ok😀😀😀

stastenka42
26. sep 2013

@carlik ty kokso,ty si velmi chudučka...pridi k nam sa vykrmit🙂🙂🙂 Dufam ze ja sa tiež vratim na svoju vahu,ale teraz je mi to jedno,hlavne nech je miminecko zdrave...

majka43
26. sep 2013

@stastenka42 Stává se ti, že musíš jíst i v noci? Třeba dneska, ve tři jsem se vzbudila na malou a pak ne a ne usnout a když jsem zblajzla půl housky s párkem tak už to šlo.

stastenka42
26. sep 2013

@majka43 Ano,mala som to niekolkokrat..naposledy o 01,30 v noci som jedla škvarky s chlebom....teraz sa krotim,dam si max nejake jablko,banan...

agneszka
26. sep 2013

@rokytka11 potichoučku gratuluji a držím bobovi a bobkovi palce

agneszka
26. sep 2013

holky ahoj,už chodím do práce ..a je mi mnohem lépe. Dnes jak vidím řešítě váhu..Já jsem chodila do FN Olomouc tak docent Dostál mi řekl,že jsem tlustá a proto nemůžu otěhotně a týral mně tak spoustu let...tak sem se vyloženě nasrala ,začla zdravě žít a cvičit ,zhubla 13 kilo a zatím se držím na váze co jsem chtěla. měřím 156 cm a vážím 66kg.-..později jsem chtěla ještě pět kilo,ale už se mi nechce tolik cvičit 🙂 a navíc celý rok neustále stimuluji takže hormonY = chutě někdy ,ale jsem ráda ,že kila jsou plus mínus nastejno..navíc jsem vyměNila lékaře ,vlastně tedy celé Car a v Reprofitu váhu vůbec neřeŠili..udělali dva cykly s mýma vajuchama na rovinu mi řekli,že to nemá smysl...Ztracených deset let života v nemocnici z pokusama ,které byla k ničemu jen potrat a nervy...ted se sice nepovedlo,ale za to nejsem tak vynervovaná jako tam...TAKŽE NEBOJTE KILČA DOLŮ PŮJDOU 🙂 stačí se dobře nasrat 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

stastenka42
26. sep 2013

@agneszka tak to bol pekny primitiv...najdolezitejsia je psychika,ak nie si v pohode tak vsetko je na prd..trochu sa daj do poriadku,a šup do toho,drzime ti miesto😀😀😀😀

stastenka42
26. sep 2013

dnes mam nejaky divny den,cely den ma po dlhej dobe bolia krize,vajecniky,brusko ako pred menzesom 😒 😒 😒 dufam ze sa len mimi roztahuje..nech uz je stredaaaaa

rokytka11
26. sep 2013

@agneszka ahoj holka, to jsem rada ze uz je lepsi. Oklepat a vzhuru do boje, to je moje holka. jeste me napadlo, tobe delali vysetreni na srazlivost krve? Asi jo, vid? je to standard kdyz 2x potratis. Moje kamoska dvakrat dotahla 8 tyden a pak šlus, test krve ukazal na trombozu, zacala píchat neco jako heparin a dnes ma rocniho chlapecka.

agneszka
26. sep 2013

@rokytka11 Ahoj,tak tohle mi dělali v nemocnici,já to dr. hlásila a taky jsem si říkala,zda nebude lepší udělat po těch letech vlastní vyšteření..a dr. na to,že to je zbytečné..,že půjdem rovnou do hepairínu..respektive mi napsal návrh na clexane

agneszka
26. sep 2013

@stastenka42 co se týče toho primitiva tak jednou mi řekl,že jsem těhotná z krve a a já mu řákám,že jsem měla tt negativní...tak že to je skvělé..a on mi za 5 minut říká..jé paní omlouvám se ,já si spletl kartu..to bylo to poslední a hybaj pryč

agneszka
26. sep 2013

@rokytka11 já byla už těhotná 7x..mslím,že již mám vše..negativní

stastenka42
26. sep 2013

@agneszka 😨 😨 😨 😨 😨 😨 no dobre ze si odtial odisla.....

carlik
26. sep 2013

@agneszka jé, my jsme úplně stejný trpaslice 🙂 a s Dostálem mám taky nějaký divný zkušenosti 😒
@stastenka42 hele pošlu Kikču jak jsi chtěla, a budete do skříně schovávat před ní jídlo 🙂
@megie4 super,tak podle našeho scénáře pojedeš pak až do porodnice za 8 měsíců 🙂

stastenka42
26. sep 2013

@carlik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre