Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

paja1
15. nov 2010

@gabikri Držím pěstičky. 😅

paja1
15. nov 2010

holky od kdy jíte ty feferonky?Je to fakt ověřené?Ještě jsem to neslyšela a koupila jsem si zavařené tak bych to pak vyzkoušela.Díky za radu. 😀

lenca78
15. nov 2010

@gabikri taky drzim palce na dnesni krev, jen at je hcg zase vyssi

gabikri
15. nov 2010

@paja1
@lenca78 . holky díky, to čekání do tří mě zabije 😒 Ale čárka zesílila, tak snad se to pohne 🙂

maakovaa
15. nov 2010

@paja1 Hi hi, taky jsem si hned jednu slupla, když jsem to tady četla 🙂 Jez je prostě pořád 🙂 Je to nic proti ničemu a když to pomůže, tak jen dobře

maakovaa
15. nov 2010

@gabikri Ahoj Gabi! Hodně štěstí přeju, i když podle čárek já u Tebe nepochybuji! 🙂 🙂 🙂 Člověče, já mám od včerejška pobolívání podbřišku jako na tu mrchu, tak se klepu, furt se chodim koukat na záchod, jestli není nějaké špinění nebo krev, zatím se držím, ale to břicho mě dělá nervózní ☹

gabikri
15. nov 2010

@maakovaa Ahojky 😵 Ty jsi dneska osmý den, že? Kdy máš / budeš testovat ? 😉 Držím palce, ať jsme obě těhule 😵

gabikri
15. nov 2010

to je ze včera

lenca78
15. nov 2010

@gabikri Gabi, hezky ti ta carka sili, ta vcerejsi uz je primo ukazkova.

maakovaa
15. nov 2010

@gabikri Jsi hodná, díky! Však já si přeju strkat ty kočárky s Tebou 😉 Jojo, dneska 8.den, ale včera/dnes měla přijít ta mrcha, no tak se bojím právě, že je na cestě. Jak jsem v tom nativním cyklu, tak mi menses nic nedrží. Jinak jsem si řekla, že jestli dneska krev nebude, počůrám ráno papírek 😉

gabikri
15. nov 2010

@maakovaa : tady je v tom tvém caru super video, jak se vyvíjí embryo 😵 : http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/v...

maakovaa
15. nov 2010

@gabikri jo jo, to jo, to je právě práce toho mýho milovanýho embryologa 🙂

maakovaa
15. nov 2010

@gabikri takhle jsi to měla před transferem, teď už to u Tebe v bříšku vypadá jinak 😉

gabikri
15. nov 2010

@maakovaa : 😉

gabikri
15. nov 2010

Holky já mám takovou radooooooooooost..............261................... 😵 😵 😵 😵 😵

minka051
15. nov 2010

@gabikri ahoj tak ako ešte nevieš vyledky z krvičky.

gabikri
15. nov 2010

@minka051 : už jo 😵 😵 😵 😵

minka051
15. nov 2010

@gabikri jéééééééééé super gratulujem 🙂 🙂 🙂

gabikri
15. nov 2010

@minka051 : děkuju, až nemůžu popadnout dech 😵

rebo
15. nov 2010

Gabikri blahoželám.

aja37
15. nov 2010

@gabikri : BLAHOZELAM! Uzasne! po tolkom snazeni konecne uspech! To asi ta cokolada 😀

lenca78
15. nov 2010

@gabikri parada. Velka gratulace 😀 Jen tak dal. Kdy pojedes na kontrolu srdicka? Za dva tydny?

gabikri
15. nov 2010

@rebo
@aja37
@lenca78 : holky děkuju, ještě není vyhráno, ale moc se mi teď ulevilo 😵 😵

@aja37 : myslíš, že to ta čokoláda? Jdu si dát další pro jistotu 😀

@lenca78 : na UZ nevím, doktor mě pěkně mučí....ještě mám jít jednou ve čtvrtek na krev 😝

paja1
15. nov 2010

@gabikri Nádhera,at roste moc ti to přeju.Nezávidím,ale přeji.Já vím jaký je to pocit.mooooooooooooooooooc potichučku gratuluji. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

gabikri
15. nov 2010

@paja1 : Tobě to vyjde v druhém kole, neboj 😉

@minka051 : děkuji, věřím, že se Ti taky brzo podaří, hlavně, že jdeš dál 😉

lenca78
15. nov 2010

@gabikri neboj, to bube v poradku. Uz se hezky aspon jedno zakouslo, tak at kouka produkovat spousty hcg, ne ? 😀

gabikri
15. nov 2010

@lenca78 : no hlavně že se to teď hnulo, teď se do čtvrtka nehnu já 😀 Postel-sedačka-koupelna-wc a nic víc 😀

lenca78
15. nov 2010

@gabikri tak se cpi tema feferonkama, ja o tom teda neslysela, ale jestli to pomohlo k tomuto vysledku, tak hura do nich 🙂

carlin
15. nov 2010

@gabikri Asi jsi prcka popohnala tema feferonkama, tak jen tak dal. Moc blahopreju !!!!!!
Nasla jsem Ti bezvadnej produkt, akorat pro Tebe 😀 😀 😀 , ted jeste, kde to sehnat....

http://www.smain.cz/cokolada-a-chilli-v-jednom-...

gabikri
15. nov 2010

@carlin : ha ha, ty mi dáváš 😉) Ale budou to mít asi v prodejně Lindt, o jedné v Praze vím, tak se tam mrknu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre