Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

chiguita
25. mar 2011

@bondy 🙂 🙂 🙂

chiguita
25. mar 2011

@iwusa jak je dnes, už máš mimi u sebe?
@lenca78 jsem ráda že jsou berušky v pořádku.,jsou překrásné.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwusa
25. mar 2011

ahojte dievky moje 😉 dnes som si v práci vyčistila stôl a dúfam, že za dva týždne sa tam vrátim ako tehuľka.
@chiguita @bondy dnes nám rozmrazovali našu lásku a s manželíkom sme celý deň na ňu mysleli, veríme jej, že to zvládne a keď budem zajtra ráno telefonovať, tak nás z embryológie len a len potešia. takže zajtra na nás silno myslite (tak ako ja stále na Vás) a doobeda držte pästíky. Som veľmi optimisticky naladená, zmrzlinka sa predsa teší k nám do teplúčka.
brú noc babuľky, idem sa vyspinkať aby som bola zajra plná síl 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chiguita
26. mar 2011

@bondy -Sluníčko je přeci s Iwuskou 😉 také na ni moc myslím, a džím pěstičky.
Já dnes jedu na perníku s černou kávou 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
26. mar 2011

@iwusa budem držet palečky ať je vše v pořádku a brzo bude další transfer miminečka 🙂

gabikri
26. mar 2011

@iwusa : myslím na Tebe a držím paluchy i na nohách 😵

chiguita
26. mar 2011

@bondy o tom sladkém mi povídej,také jsem na sladké.
a na palačinky se zmrzlinkou jezdím do Bohumína 😀 mňam,tam ni chutnají nejvíce.

gammaray
26. mar 2011

@lenca78 ahoj.máš krásné holky,pěkně se ti zvětšují.moje děti ty zicherky milovaly 😀 😀

beruska64
26. mar 2011

A u nas na severe konecne svieti, juppi! Vy ste mali slnko cely tyzden, tak aspon na vikend sa presunulo. A uz ho spat nepustime, budeme ho tu hyckat, a nikam sa mu nebude uz chciet. 🙂

@iwusa drzim paluchy, buduca tehulka!

iwusa
26. mar 2011

@bondy @chiguita @mysycka @gabikri @beruska64 taaaaaaaak už som tu holky moje, noc bola ťažká, stále sme sa budili a mala som dosť zlé sny. S malou dušičkou som volala na embryológiu ale našťastie ma potešili, zmrzlinka sa rozmrazila do pôvodného stavu, keď zvládla toto, bojovnica naša, tak verím tomu, že aj nasledujúce dni, týždne 🙂
pri transfere som mala doktorku a bola úplne skvelá, dohovárala embryjku, pre istotu spravila aj tfuj-tfuj-tfuj a na monitore sme krásne videli ako ju vložili do perinky, dokonca sa doktorka rozplývala nad tým, že ako je to krásne vidieť na monitore a tak nám spravila prvú fotku do albumu 😀 lieky mi dali na maximálnu možnú hranicu, popritom čajíčkujeme, sme vo väčšej pohode ako naposledy, priznávam sa, že vtedy tam boli obavy ale teraz, proste super. Aj malú prechádzku som si dnes dala, ale všetko s mierou, taký ten kľudovo-pohodový režim. posielam Vám pusinky za tú pozitívnu energiu 😵 😵 😵

gabikri
26. mar 2011

@iwusa : iwuško to je pěkná zprávička, moooc gratuluju 😵 😵 Pěkně odpočívej a hýčkej si broučka v bříšku a přeji, ať se mu u Tebe líbí devět měsíců 😵

chiguita
26. mar 2011

@iwusa moc gratuluji k úspěšnému transferu,odpočívej a nezapomeň si udělat každý den malou radost 😉
ale pozor na bylinky některé se nemusí shodnout s lékama!!! Já si vždycky koupím vonné svíčky,na každý den jednu,aby se v domě držela pozitivní energie.Vůni orchideje mám nejraději 🙂

gammaray
26. mar 2011

@iwusa držím pěsti 😵 😵 a taky tfuj-tfuj-tfuj !!!!

misha83
26. mar 2011

@mysycka Určitě to zabere, tak držím pěsti ať sliznice krásně roste!

misha83
26. mar 2011

@iwusa Gratuluji k transferu a moc moc mačkám pěsti pro štěstí!

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
26. mar 2011

@bondy vánoční dáreček🙂

beruska64
26. mar 2011

@iwusa to bude krasny vianocny darcek 🙂 Pekne sa o bublinku staraj, rozmaznavaj a hladkaj. Vela stastia Iwusa, posielam ti to najcennejsie co mam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvirusiky.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
26. mar 2011

@bondy Dopadne to dobře, musí, zasloužíme si to přeci 😀 .

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
27. mar 2011

@bondy Jéé, ty jsi ranní ptáče🙂. Já jsem optimista, samozřejmě, že někdy taky "ujedu"🙂, ale snažím se. Hlavně můj manžel je hrozně pozitivní člověk, takže ten mě smutnit ani nenechá!

dana7
27. mar 2011

Zdravím všechny spolubojovnice a přeji krásný slunečný den!!!! Tak jem byla na kontrole sliznice a je jen něco málo přes 7mm. Dr. mi zvedl dávku estrimaxu!!! Na další kontrolu jdu v úterý!!! Tak uvidíme, jestli to bude lepší!!! 🙂
Jinak jsem byla na dlouhý prochajdě se psem po našich vesnických lukách a hájích, byla to krása!!! Vřele doporučuji!!! 😀

gabikri
27. mar 2011

@dana7 : ahojky a kolikátý jsi DC? Sliznice by mela být 9 - 12 mm, tak to určitě ještě doroste 😉 Jinak jarní procházka je neskutečný nabíječ energie, už se těším, až ukončím PN a příští víkend vyrazíím na chaloupku 😵 Určitě už mi na zahrádce kvetou nějaké jarní kytičky 😵

dana7
27. mar 2011

@gabikri Ahojky!!! Jestli DC, znamená den cyklu, tak dnes 9 den!!! 🙂 Omlouvám se, ale nemám ještě pořád ve zkratkách jasno! Při minulém KETu jsem měla sliznici něco málo přes 8mm. Tak nevím jestli to nebylo málo? Dr. v CRu tvrdil, že né, tak snad měl pravdu! Já už ani nevím, kdy jim mám věřit!!! 😒
Já bydlím v paneláku, ale na zahrádku chodím k našim a tam už to všechno jarně kvete!!! Snad mě to positivně nabije!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre