Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

chiguita
19. mar 2011

@lucia00123 Uf,klobouk dolů.Tak at vše probíhá na jedničku.

lucia00123
19. mar 2011

@jada1 ano 😀 cakame trojicky po IVF a aj ja som darovala vajicka tak dufam ze pomozu nam sa to podariko az moc dobre 😵 tak drzm palce vsetkym dievcatam

jada1
19. mar 2011

@chiguita
@gabikri no tak sa aj ja idem tej Lune prihovoriť. Len ho nevidím, obloha je zamračená. Ja som sa tiež nažrala a teraz je mi zle ☹ , ja som ale ťapa. Od pondelka držím diétu 🙂 . A už idem chodiť aj cvičiť, už aj tašku som si dnes do predsiene nachystala.

misha83
19. mar 2011

@lucia00123 Je to krásný a zároveň nepředstavitelný 😀 . To budeš mít doma chlapů. Takže přepodkládám, že problém byl u manžela, když ty jsi mohla darovat.
@jada1 Já jsem se taky opět pustila do cvičení, je to úžasný relax!

jada1
19. mar 2011

@lucia00123 tak tie tvoje vajíčka určite pomôžu, keď ich máš také plodné 🙂 . Držím ti palce, aby vám všetko dopadlo ok a keď sa chlápätká narodia, tak pošli fotečku 🙂

lucia00123
19. mar 2011

@misha83 no veru este ani ja si to neviem predstavit, a problem nebol u manzela ale u mna ja som zaspata princezna /tak mi doktor povedal/ ale vysoke davky hormonu pri IVF pomohlo snazili sme sa 3 roky,
@jada1 budem rada ak pomozu .

chiguita
19. mar 2011

@jada1 @ gabikri JÁ UŽ HO VIDÍM 🙂

misha83
19. mar 2011

@lucia00123 Aha, já právě myslela, že když můžeš darovat, tak, že Tvoje vajíčka jsou ok.

lucia00123
19. mar 2011

@misha83 no darovala som preto lebo ked som podstupila svoje ivf tak ich bolo 23 kusov co dr povedal ze ich mozem darovat, oni su ok len im bolo treba trosku hormonov

misha83
19. mar 2011

@lucia00123 To je paráda, určitě nekomu pomůžou!!! Jsi zlatá!

misha83
19. mar 2011

@lucia00123 A vy jste si nechali zavést 3 nebo se rozdvojili?

lucia00123
19. mar 2011

@misha83 dali dve a jedno sa rozdvojilo

jada1
19. mar 2011

@misha83 veď práve, mňa cvičenie tak nabije energiou. Podstupovala som to IVF, tak sa mi nedalo, ale teraz môžem do 16.5 cvičíííííť koľko sa mi zachce 🙂
@chiguita ja ho nevidím ☹ , no neva ajtak sa mu idem prihovoriť.

misha83
19. mar 2011

@lucia00123 Budeš doma v oslabení🙂)).

misha83
19. mar 2011

@jada1 Přesně tak, při stimulce to moc už pak nešlo, ale teď až do transferu můžu vesele cvičit. A co děláš, nebo na jaký sport chodíš?

chiguita
19. mar 2011

@jada1 🙂

jada1
19. mar 2011

@misha83 na aerobic a na zumbu. A ty?

misha83
19. mar 2011

@jada1 Taky tak, zumbu miluju ještě víc jak aerobic a ještě chodíme s manželem na squash.

dana7
19. mar 2011

Moc vám všem děkuji za rady!! Zítra budu pokračovat ve shánění informací co dělat dál. Přeji krásnou dobrou noc!!! 🙂

misha83
19. mar 2011

@dana7 Dobrou noc Dančo a drž, moc na tebe myslím a držím pěsti!

gabikri
19. mar 2011

No tak to jsem v šoku, já myslela, že dárkyně musí být 100% zdravé a plodné a netušila jsem, že mezi dárkyněmi můžou být i ženy, které mají samy problémy otěhotnět 😕 Čim víc se o této problematice dozvídám, tim víc mě to utvrzuje, že to je tvrdý byznys 😒 Nic bych za to nedala, že v některých carech používají vajíčka co " zbydou" ženám po IVF 😖

gabikri
19. mar 2011

@dana7 : držím palečky 😵

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
19. mar 2011

@gabikri Já o tom právě taky byla přesvědčená a některá CAR to i takto uvádí. Max. vím, že můžeš získat celá embrya od jiných párů po IVF.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabikri
20. mar 2011

@bondy : tento doktor, kterého zmiňuješ je primářem toho caru o kterém jsme se tady o pár řádek výše bavily s chiguitou. Máme s ním obě osobní negativní zkušenosti . Pokud jsou schopni v tomto caru dělat to, že vajíčka od dárkyně rozdělují mezi více příjemkyň, tak věřím, že jsou schopni i tohohle 😖 Ano, ať to všechno dělají, je to státní nemocnice a není to tam drahé, ale měli by o tom pacientku informovat!!!!!!!! Já jsem v tom caru byla na jednom pokusu s dárkyní a nikdo mi neřekl, že to tam takhle chodí, to bych tam v životě nešla! To mi přijde podraz. Zlatý Reprofit, tam hrají férovou hru.

gabikri
20. mar 2011

@bondy : jinak ty by jsi vědomě chtěla vajíčka od ženy, která se léčí s neplodností? Vždyť to je nemoc jako každá jiná a může to být dědičné.

dana7
20. mar 2011

@bondy Zdravím vás!!! Bondy, včera jsi se mě ptala jestli mám děti, tak mám 3. Nechala jsem si udělat sterilizaci a teď na starý kolena, s novým partnerem, zatoužila po mimču!

gabikri
20. mar 2011

@dana7 : ahojky, tak to zamrzí 😒 Jinak svítí Ti v profilu kluk a ty jsi holka ne? 😀

dana7
20. mar 2011

@gabikri Tak jsem si konečně změnila profil. Včera na to nebyl čas! Doufám, že to je takhle dobře!!! 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre