Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
8. okt 2013

@megie4 Jo tak když jsem si našla tady na koníku v těhotenství, tak v desátém týdnu má mít miminko 23-25mm tak to jsme v pohodě.

stastenka42
8. okt 2013

@megie4 jeej,krasulko😀😀😀 nas drobcek bol naposledy tiež o tyzden dopredu😉 maly macko,aj ten vas bude taky😉😉

megie4
8. okt 2013

@stastenka42 No,to asi ano. 😀 Hlavně,ať mu to vydrží,doufám,že se bude maminky držet jako klíště. 😵 😵 😵 😵 😵

stastenka42
8. okt 2013

Dievcata prave sme sa vratili z genetiky,kde sme boli s vysledkami krvicky zo screeningu...cez to vsetko ze nam zaratali moj vek a nie darkyne tak vysledok bol vyborny a nevidi pan doktor zatial dovod na plodovku alebo prenascan😀😀😀velmi sa tesime...dalsie vysledky z tripletestu bude tiež spracovavat on a ze uz to prerata na vek darkyne,ale ze nevidi moznost ze by sa to zhorsilo....a vraj po morfologickom utz ak dopadne dobre,treba zabudnut na vsetky testy a uzivat si tehu😀😀😀😀😀

stastenka42
8. okt 2013

@megie4 tak to urcite😀😀😀😀ved kurna uz si to konecne vsetky ZASLUZIME 😀😀😀tak my budeme mat urcite chlapcov ked su to taky papkaci..a @majka43 ty budes mat dievcatko,ked je to drobcek 😉😉😉

megie4
8. okt 2013

@stastenka42 Tak to jsou dnes samé dobré zprávy. 😉 🙂 Mám z tebe radost mamuško! 😵

stastenka42
8. okt 2013

@megie4 babulky taka som spokojnesia,dnes som si kupila od radosti v Lidli tehurifle a tehuleginy😀😀😀

megie4
8. okt 2013

@stastenka42 Musíme se přece nějak odměňovat,udělala jsi velmi dobře! 😀 😀

majka43
8. okt 2013

@stastenka42 Moc gratuluju. Snad u mě bude taky všechno OK. Já to vím, že to bude holka, řekl mě to léčitel. Jen přítel si myslí, že to bude kluk. Už podle toho, jak mě je pořád zle to vypadá na holku.

stastenka42
8. okt 2013

@majka43 no tak mne tiež predpovedla jedna ...dievca a narodene v marci/brezen/ ale ja si myslim ze to bude chalanisko...a neboj urcite to bude aj u teba aj u ostatnych vyborne😀😀😀

sonicka80
8. okt 2013

Užitečné pro všechny maminky a ženy, které zvažují, že se stanou dárkyněmi vajíček:
Vznikla nová služba, přes kterou můžete anonymně vložit svoji zkušenost s darováním pro ostatní zájemkyně i si zkušenosti jiných dárkyň bezplatně vyzvednout a porovnat. viz. facebook.com/zkusenosti

dasein
8. okt 2013

Ahoj holky, můžu se vás zeptat, chystáme se také na DV, ale zjistili nám špatný spermiogram, měli jste to taky někdo a jak jste s tím bojovali? Povedlo se i se špatným spermiogramem?

majka43
9. okt 2013

@dasein Nám ne, máme darovaná embrya, ale nemuselo to být tím. Mohlo to být i kvůli mě.

misha83
9. okt 2013

@rokytka11 gratuluji ke krasnemu hcg.
@majka43 miminka rostou ruzne, to neres.

misha83
9. okt 2013

@stastenka42 krasna zprava 🙂 .
@dasein mame nic moc spermiogram, alevvzdy bylo co vybrat.

rokytka11
9. okt 2013

Ahoj holky, tak dneska ve čtyři odpo mám UZ. Tak večer poreferuji.

stastenka42
9. okt 2013

@rokytka11 tak silno drzime palceky nech ti bije krasne srdiecko:-*

stastenka42
9. okt 2013

@dasein my sme s tym nemali problemy,ale pokial sa tam najde aspon jedna dobra,tak neboj...urcite nieco vydoluju...ved naozaj staci jedna😀😀😀

majka43
9. okt 2013

@misha83 Asi to tak bude.
@rokytka11 Budu na tebe myslet.
@stastenka42 Já se vrátila teď z Pelhřimova z hematologie. Všechno v pořádku.

stastenka42
9. okt 2013

@majka43 vyborne😀😀😀 nam teraz volal genetik a riziko genetickych vad mame 1:16000. 😀😀😀 cize nulove...

majka43
9. okt 2013

@stastenka42 To je krásný číslo. Já chci taky. Blahopřeju.

stastenka42
9. okt 2013

@majka43 urcite bude miminecko ok uvidís..

dasein
9. okt 2013

Ahoj, díky všem za odpověď. Doktorka nám doporučila urologa, holky nemáte tucha, v čem by jako mohl pomoci?
Máme asteno už nevim jak je to dále. Holky, můžu se k vám přidat do skupinky? Čtu tady, že jsou tu skoro samé maminky či budoucí, tak že bych se nějak nakazila? 😅

stastenka42
9. okt 2013

@dasein nie nahodou azoospermia? určite sa k nam pridaj,pozri ako pekne sme sa tu nakazili 😀 😀 😀 😀

megie4
9. okt 2013

@stastenka42 Paráda,gratuluju. 😀

stastenka42
9. okt 2013

@rokytka11 no dievča,ako?????

dasein
9. okt 2013

@stastenka42 Díky, no vážně je to asthenospermie - což znamená pomalé spermie, co jsem tak našla na netu. Je to hrozný, pokoušíme se už dva roky, začínali jsme s normospermiemi a kam až jsme se dopracovali.

stastenka42
9. okt 2013

@dasein ale to ma riešenie,neboj....a prečo chcete darovatka? ty uz nemas vajka?

dasein
9. okt 2013

@stastenka42 Prošla jsem třikrát IVF a jednu minimálku se svými, nikdy se nic neuchytilo, dvakrát jsme zaváděli po dvou, jednou jsme nedošli k ET, při minimálce bylo jen jedno vajíčko, no a teď už nám zbývá poslední pokus na pojišťovnu a při mém nízkém AMH mi mudr doporučila darovátka, no a já už je chci taky, jelikož už nemám nervy na ty svoje a hlavně už bychom to pak bez pojišťovny finančně nezvládli. Je mi 35 a nemáme s manželem žádné děti a moc po nich toužíme, tak tuhle cestu vidím jako šanci.

stastenka42
9. okt 2013

@dasein tak šup do toho 😀 😀 😀 😀 určite sa dočkate,tak ako my všetky 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre