Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

chiguita
16. máj 2011

@bondy
Když je vidět v dutince žloutek tak tam bude asi i plůdek,jen je ještě malilinkaťoučký a ukáže se i se srdíčkem.Já v r.08 byla od transferu 19 dní a byla tam dutinka s náznakem žloutku,uležený hodně nízko hrdla.DR.mi řekla nic moc,je to moc malé a nízko 😢 .Za tři dny byl plod velikostí jak měl,ale bez srdíčka,na druhý den jsem začala špinit,už jsem to vzdávala a chtě to mít za sebou,letěla na pohotovost a dr.neviděla srdíčko,jinak vše v normě,než ukončila vaginální UZ naskočilo naše srdíčko 🙂
Já ale stále nevěřila že to dobře dopadne,vždy chci mít jasno a vědět vše hned,naše kočička to byla silná bojovnice,ale v 19tt ☹ zbytek znáš.
A před rokem jsem měla jen prázdnou dutinku,po žloutku ani náznak.U tebe žloutek je!!!
Však nás učíš nevzdávat to a ani myšlenky k tomu nesměřovat.
Jak píši víše,pořád jsem se nečeho bála a nejraději bych to měla ukončené co nejdříve,a myšlenky směřovala k tomu že když o mimi příjdu ,hned nastoupím do práce a budu se věnovat práci atd.
Vůbec jsem nevěřila tomu že to bude vše dobré.
Všem přeji jen to nejlepší.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chiguita
16. máj 2011

@bondy
celý zítřek věnuji myšlenkama jen tobě,a znáš Štěpána 😉 u něj jsme v dobrých rukách.
Také zdravím Všechny ostatní snažilky AHOJ 🙂

denda1301
16. máj 2011

@bondy zdravim ja tiez budem na teba mysliet a verit ze ten malinky tam je a vie,ze uz teraz mama ho lubi a tesi sa na neho.
@chiguita

jada1
16. máj 2011

Ahojte kočky, tak máme 10 vajíčok. Zajtra budem volať koľko sa ich oplodnilo. Poviem vám, že je to teda psycho, najskôr sa človek bojí, koľko ich bude, teraz zasa, koľko sa ich oplodní, potom koľko sa ich bude vyvíjať atď. atď.........................
@bondy niektoré kočky píšu, že srdiečko mali neskôr. Ja verím tomu, že keď ťa zajtra kuknú lepším sonom, bude to tam. URČITE! Hlavne kľud. Myslím na teba 😉 .

misha83
16. máj 2011

@jada1 Paráda, tak držím pěsti ať se všechna oplodní a co nejvíce jich vydrží 🙂 .

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
16. máj 2011

@bondy Já fakt věřím, že to bude ok. U nás v CAR se testuje 14 dnů po transferu a na UTZ zvou za dalších 14 dnů, právě proto, že dřív nemusí být srdíčko. Držím pěsti!

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
16. máj 2011

@bondy Musí to tam být, prostě musí, já totiž odmítám věřit tomu, že ne. Doufám v lepší zprávy. Drž se 🙂 .

nali1
16. máj 2011

@jada1 gratuluju k úrodičce. Jen tak dále.
@bondy určitě to bude dobre. Na zítřek na Tebe budu myslet.

nika832
16. máj 2011

@bondy držím všetky prsty - nech to dobre dopadne 🙂

nika832
16. máj 2011

@misha83 drž sa! máš IP

nika832
16. máj 2011

@jada1 teším sa gratuľujem 🙂 máš IP

gammaray
17. máj 2011

@bondy zdravím...,at ti ten dnešek dobře dopadne,držím palce,,,,

iwusa
17. máj 2011

@misha83 je mi to veľmi ľúto. verila som, že už máš to najhoršie za sebou a vlastne IVF bolo nič oproti tomu, čo ťa eštelen čakalo. je strašné, čím všetkým si musíme prejsť, ale sme silné ženy a zvládneme to. Nikam sa neponáhľaj, keď to tak cítiš, že nemáš chuť na ďalšie IVF, tak do toho nechoď. Nemalo by zmysel ísť do toho negatívne naladená. Nechaj plynúť čas. Ty sama budeš vedieť kedy je ideálny čas. Držím pasíky 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika832
17. máj 2011

@bondy Veľmi sa s tebou teším 🙂 🙂 🙂 a srdečne gratulujem 🙂 nádherná správa 🙂 🙂 🙂

jada1
17. máj 2011

@bondy zlato, tak sa s tebou tešííííííím. Super, ja som bola presvedčená, že je to tam. určite veľa záleží od kvality sona. Niektorí obv.gyn. majú fakt len nejaké staré haraburdy a potom nás tu stresujú. Asi je naozaj najlepšie ísť na prvý ultrazvuk do CARu, tam majú to vybavenie špičkové 😀.

My sme mali z tých 10 vajok 7 zrelých a teda 7 sa oplodnilo. Baby priznám sa, že mám strach ako sa ďalej budú vyvíjať, predsa 7 je už nie taký bohvieaký počet ☹ .Do soboty sa asi zbláznim ☹

denda1301
17. máj 2011

@bondy Vyhrkli mi slzy je to naj.sprava som ti vravela nadej zomiera posledna a malinký sa rozhodol predsa len sa narodit tak užasnej mame gr 😵 atulujem

nali1
17. máj 2011

@bondy gratulace veliká.Opatrujte se.

denda1301
17. máj 2011

@jada1 neboj 7 je dost a ver mi ze budu vsetky dobre a 2 ti vlozia.Ja viem,ze je to stres pockaj ako ja budem histericit,ale zvladneme to sme silne neboj psychickyu

denda1301
17. máj 2011

@jada1 sorac za chyby ale pisem z dotykoveho mobilu 😀

jada1
17. máj 2011

@denda1301 v pohode, chyby si nevšímam 🙂 . Ďakujem za podporu 😉 . naozaj to veľmi človeku pomáha, také povzbudivé slová 😉 .

nika832
17. máj 2011

@jada1 super 🙂 7 je dosť, vyvíjať sa budú krásne, ver mi 🙂 V sobotu ideš na vklad? Drźím päste 🙂

chiguita
17. máj 2011

Ahojky
@bondy 😀 slzy štěstí mám jak hrachy,parádička,já to včera cítila že Tomášek je vpořádku 😉
a včerejší UZ nezkoumej,já ti psala že při UZ mé holčičce naskočilo srdíčko,jak byla malinká atd.Ona byla vpořádku a statečně se držela,ale ale já blbá!!! viz můj článek včera 😔

Takže holka vem si k srdci co radíš nám VĚŘ A VÍRA TVÁ TĚ UZDRAVÍ.
Všem přeji hezký den a věřte na ZÁZRAKY 🙂 🙂 🙂
Já jdu zapracovat na sobě podle rad naší zlaté bondy a zadat si do vesmíru svou objednávku.

jada1
17. máj 2011

@nika832 čo mi iné zostáva, len im veriť 😝 . Zajtra do 13,00 hod. budem prežívať ďalšie nervy, koľko ich zostalo.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beruska64
17. máj 2011

@bondy No vidiš, zbytocne si stresovala. Nam to bolo všetkym jasne už včera, že tam je 😀 Velká gratulacia!!! A nech už nemaš žiadne komplikacie.
@jada1 sedem je až, až. A ešte k tomu je to šťastne čislo. Tak určite všetko dobre dopadne. Veľa šťastia na sobotu!

jada1
17. máj 2011

@beruska64 ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre