Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
14. dec 2010

@carlin : co je ze zákona a co vím tak je rok narození, barva očí a vlasů........jo a výška 😉) A krevní skupina 😉)

carlin
14. dec 2010

@gabikri Ale jdi ty vetvicko, mne je 40,5 a dr. mi rikala, ze jsem "relativne" mlada 😀 😀 . Nejstarsi rodicka na svete mela myslim 66 let 😀 . Takze mame jeste furu casu 😀 😀 😀

gabikri
14. dec 2010

@carlin : jj, zrovna v těch střepinách v neděli o tom mluvili, jak tady psala paja....o těch starých matkách.

Jak vůbec dopadla paja?????????? Měla jít včera na krev???????????,

paja1
14. dec 2010

Holky nešel nám počák tak jsem nemohla napsat,nic se nepodařilo,test negativní.V uterý jdu na hysteroskopii,vynutil si to u mě lékař,nechápe to ukazoval mi všechny darované transféry a zakryli jména.Děcka pokaždé z 5 se 4 povedli,pak ze 7 zase 5 pozit, a pořád tak prý se jim to ted zvedlo na 70% úspěšnost.Nemůžou to pochopit.Volal i ředitela centra a nabídli mi pro mě na darované vajíčka čerstvé-slevu a velkou tak ještě jednou jdu už to plánují a pichli mi už diprednyl-injekci a koncem ledna.Tak zatím a držte se ve čtvrtek se ozvu zítr mám celý den,pa.a díky

zufalka
14. dec 2010

@paja1 ☹ ☹ ☹ ☹ neboj v januári budeme všetky tehulky 😀 😀 😀 😀 😀

kinguse
14. dec 2010

@paja1 ..ahoj,tak to je škoda,ale na druhou stranu super,že ti takhle vyšli vstříc, vlili krev a chuť do dalších bojů...sakra, už ti to MUSÍ vyjít, boříš všechny statistiky 😀 😀 ...držím palečky,aby ses v tom "plodným" roce 2011 dočkala těhu!!!!!
Jinak jsem si taky dala svařáček,abych dělala krásnou peřinku a ještě se cpu lněným semínkem,prý taky super na sliznici. JO a pupalku znám,ale v souvislosti s porodem..od 38.tt se bere,aby byl lepší porod, v těhu se brát nemá,ale možná je na tu sliznici fakt dobrá,těžko říct,ale na každým šprochu,pravdy trochu 😀

gabikri
15. dec 2010

@paja1 : ahoj pajko, tak to je mi moc líto 😔 Tak v plodném roce 2011 se už ale musí zadařít..........všem!!! To je dobře, že Ti tohle nabídli, u nás v caru je taky třetí pokus zdarma 😉

minka051
15. dec 2010

@gabikri ved jasné ja ale chodím na vianoce k rodičom a vždy napečiem pre nich, lebo mama sa vždy tomu poteší. Je to už tak zaužívané a ja to ked mám pohodu robím rada. A pečiem len tie ktoré sa zjedia a samozrejme s mierou.

gabikri
15. dec 2010

@minka051 : ty máš děti, to je něco jiného. My jsme jenom dva a z toho to jí jenom manžel, já na sladké moc nejsem 😉 Rodiče ani jeden nemáme ( já jenom tátu) tak to fakt nemá kdo jíst. Navíc ta paní, co nám to peče, je tak šikovná, že bych to ani náhodou stejně tak dobré neupekla 😉 To samé je to když upeču třeba koláč, nebo bábovku, manžel sní sotva půlku a pak se to vyhazuje 😒 Tak to mě fakt nebaví.

carlin
15. dec 2010

Ahoj devcata, tak u me to nevypada moc dobre, carka zeslabla. Podivejte se sami 😢 😢

minka051
15. dec 2010

@carlin ale len pokoj zatial je to dobré. Aké si mala HCG?

minka051
15. dec 2010

@gabikri ano chápem ťa. Ja teraz ked deti sú cez týžden v škole tiež nevarím a prídu len na víkend vtedy navarím a my to jeme ešte skoro celý týždeň. Tak viem o čom píšeš. Aspoň nemáš robotu. No ale detičky ti strašne prajem.

carlin
15. dec 2010

@minka051 Ahoj Minko, 14.den bylo HCG 158.

minka051
15. dec 2010

@paja1 to mi je ľúto , ale neboj raz to určite vyjde. Ja tomu verím už kvôli sebe. Musíš veriť. 🙂 🙂

minka051
15. dec 2010

@carlin a teraz ideš kedy na krv? To boli hodnoty na ten deň velmi dobré. neboj. Teraz by sa mali hodnoty už len zvyšovať. Ja som mala na 14 deň 76,5.

carlin
15. dec 2010

@minka051 Jdu v pondeli na ultrazvuk. Po krvi si me rovnou objednali na UV, zadne krevni testy v mezicase asi nedelaji.
No nic, nebudu se stresovat, stejne to neovlivnim. My se pripravujeme, ze to nemusi vyjit. Jedno zamlkle jsme uz meli.

Ja taky nepecu, i kdyz me to bavi a cukrovi mam rada. My vzdycky dostaneme velkou krabici od tchyne a vzhledem k tomu, ze manzel cukrovi neji, tak papam jenom ja. A kdybych jeste pekla vlastni, tak budu po Vanocich jako hrosice 😀

minka051
15. dec 2010

@carlin tak hlavne klud a v pondelok bude všetko OK 🙂 uvidíš. 😉

gabikri
15. dec 2010

@carlin : carlin buď ráda, že jdeš pak rovnou na UZ, nebudeš se stresovat jako já...........to bylo hrozné, ty každodenní odběry 😖 Stejně se nic nezmění a na UZ už budeš mít jasno 😵

gabikri
15. dec 2010

@carlin : mě taky čárka sílila-slábla během dne, podle koncentrace moče, to nic neznamená........bude to dobré, držím palečky!!! 😉

gabikri
15. dec 2010

@carlin : a na tom posledním testu máš slabší i tu kontrolní čárku, než ty ostatní.......... 😉

carlin
15. dec 2010

@gabikri Jsi zlaticko, dekuju moc. Ale zda se mi, ze mam i mensi prsa a blbe mi dneska taky vubec neni. Zitra rano testnu znova...

Byla jsem venku s pejskem, to mi zlepsilo naladu, videt ho, jak poskakuje snehem. Ovsem jestli jeste pripadne, nebude uz ve snehu videt 😀 . Prikladam fotku naseho prcka v zimni verzi 😉

gabikri
15. dec 2010

@carlin : super obleček....jak Holywoodská hvězda 😀

carlin
15. dec 2010

@gabikri To vis, nemuzu strojit mimino, tak to odnese Kuky 😀.

paja1
15. dec 2010

@gabikri aHOJKY JE TO HROZNÉ,ALE NEJSEM SAMA,JE NÁS VÍC,UŽ AT SE DAŘÍ.gABI JSEM I NA JINÝCH DISKUZÍCH A PŘEDSTAV SI PSALA JSEM SI TAM TED S HOLKAMA A JEŠTĚ DVĚ TAM SEMNOU BYLI ZÁROVEN O PÁR DNÍ.A TA JEDNA (majka43) tak má i ty roky a mají obědvě pozitivní výsledky podle testů doma,na krev teprve půjdou.A co je nejdůležitější měli mražáčky a ta majka celé darované.dej si ju do vyhledávače a najdeš tu stranu a kkni.radila jsem jim feferonky a baštili je. 🙂 Hezký ne? 🙂 🙂 🙂

gabikri
16. dec 2010

@paja1 : pajko je fajn vidět tady holky, které se hodně dlouho snažily a nakonec se to povedlo 😉

majka43
16. dec 2010

@paja1 Tak mě čárky zeslábly. nic z toho nebude.

carlin
16. dec 2010

Ahoj devcata, u me dneska masivni krvaceni.... ☹ ☹ ☹ Nevim jak to napsat, ale vypadl ze me taky docela velkej krvavej kus ( tak 2x 3 cm kompaktni hmoty ) a pak maly kousky. Takze je to v ......... Dr. na to, ze s tim stejne nic nemocnici neudelaji, at mam klidovy rezim a dam si vitamin C nebo Ascorutin. V pondeli na ultrazvuk.

Nezda se Vam, ze je tech potratu nejak moc ??????

gabikri
16. dec 2010

@carlin : dopr.....!!!!!!! To snad není možný 😔 Ale já krvácela a srdíčko se pak objevilo, ale tím tě nebudu utěšovat, jestli je to fakt hodně, tak to poznáš.....já to taky okamžitě poznala. Drž se 😔

carlin
16. dec 2010

@gabikri Manzel brecel, to bylo asi to nejhorsi ☹ ☹ ☹ . Je mi ho tak lito.........
Ja se zatim drzim, asi me to zase dostihne, az poklesnou hormony, jako minule. To jsem brecela furt asi az tyden po.
Co Ty Gabi, jak jsi se s tim srovnala ?

gabikri
16. dec 2010

@carlin : já už jsem v pohodě. Tím jak to bylo od začátku celé špatné, tak to nebyl až zas takový šok. Ale manžel byl taky z toho špatný 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre