Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
27. mar 2011

@gabikri To chilli se má jíst sušené? A jak často? Já to včera ochutnala a málem mi upadla držtička🙂.
@marca22 Naprosto Ti rozumím, mám to stejně. Sice jsem o nějaký rok starší, ale pořád to není taková hrůza, ale bohužel, přesně jak píšeš...

gabikri
27. mar 2011

@misha83 : no asi v jakékoliv podobě, holky tady psaly, že si dávaly tu chilli omáčku k jídlu, já si kupovala naložené chilli papričky, to se docela dalo 😉

misha83
27. mar 2011

@gabikri jj, ty naložené mám i ráda, tohle ale bylo fakt děs🙂. Ale co bych nevydržela!!!

misha83
27. mar 2011

@gabikri Děkuji. No a kolik jsi jedla těch naložených?

gabikri
27. mar 2011

@misha83 : no jak jsem si vzpoměla a šla kolem lednice, cca tak 3 - 4 denně 😝 Ono víc toho nedoporučuju, protože pak jsou trochu problémy jít na záchod 😀 😀

misha83
27. mar 2011

@gabikri To věřím, mě i po těch sušených pálilo kde co 😀 😀 😀

gabikri
27. mar 2011

@misha83 😀 😀 😀 😀

marca22
27. mar 2011

@gabikri tak to je krása,taky jsem o gennetu uvažovala,ale ještě nevim jestli jsou smluvní s vzp

marca22
27. mar 2011

@misha83 Tak to mě mrzí,proč se děje tohle zrovna nám,které děti chceme ☹

dana7
27. mar 2011

@misha83 Ahojky Míšo!! Venku bylo dnes krásně! Byla jsem venku s bratrem a s nšema psema!!! Nemanža lyžuje ve Francii! To se tak někdo má!! 😉
Doufám, že ta sliznice doroste, má na to ještě chvilku čas!!

@bondy Já jsem od přírody spíš pesimistka, tak nevím jestli mi to půjde myslet positivně!!! 😀 😀 😀 Budu se ale snažit!!!

misha83
27. mar 2011

@dana7 Určitě doroste, já jsem totiž optimistka🙂.

dana7
27. mar 2011

@misha83 To ti závidím!!! Mě by se teď optimismus, taky hodil!!! No uvidíme, jak to všechno dopadne!!

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
27. mar 2011

@dana7 No já si tak říkám, že nic jiného než optimismus mi nezbývá🙂.
@bondy Jj, jen přijít na to jak odblokovat, ale od toho máme ty doktory ne?🙂 Já ty prcky pak budu přesvědčovat co mi síly budou stačit a co má být prostě bude.

marca22
27. mar 2011

@bondy 😀 😀 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
28. mar 2011

@bondy Já doktory určo ano, alternativu jsme taky zkoušeli, nic není všemohoucí.

mysycka
28. mar 2011

dobré ráno nebo tedyy spíš dopoledne 🙂

marca22
28. mar 2011

Ahojky,tak jsem se informovala na ty čekací doby v Pronatalu je 7-8 měsíců,v Gennetu je 2-3 měsíce,ale záleží prý na mojí krevní skupině a přidružených diagnózách,co to má být ty přidružený diagnózy?
@gabikri Jak dlouho jsi čekala v tom Brně?

gabikri
28. mar 2011

@marca22 : já čekala šest měsíců, ale možná už se to od té doby změnilo, zkus jim napsat : www.reprofit.cz 😉
Jinak koukám, že každému píší něco jiného, mě před týdnem odpověděli z Pronatalu, že čekačka je 3 - 4 měsíce. 😝
Přidružené diagnózy bych chápala tak, že musíš být 100% v pořádku, aby mohli provést transfer, já třeba měla malý polyp, tak mi ho předtím odtranili atd..

marca22
28. mar 2011

@gabikri No to je teda zvláštní,tak to asi Gennet vyhraje. Ještě jsem psala do Iscare a do toho PFC tak uvidíme co odpoví 🙂

gabikri
28. mar 2011

@marca22 : držím palečky, holky tady psaly, že v Gennetu nečekaly vůbec, tak snad to tak bude 😉

marca22
28. mar 2011

@gabikri díky,no to by bylo uplně nejlepší,ale ty 2-3 měsíce to se taky dá 😉

gabikri
28. mar 2011

@marca22 : neboj, půjde to rychle, dej pak vědět, jak jsi dopadla 😉

marca22
28. mar 2011

@gabikri Jasně,zítra jdem ještě k Apoli na konzultaci a uvidíme co mi řeknou,pak kdyžtak volam do gennetu 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beruska64
28. mar 2011

Dobre ranko 🙂
@marca22 Ahoj a vitaj v klube. Ja mam tiez predcasne ovarialne zlyhanie. Zistilo sme to ked som mala 24 a nemohla som otehotniet. Absolvovali sme 2xIVF s darovanymi a pri druhom sa zadarilo. Teda zadarilo sa aj pri prvom, ale to dopadlo zle. Ten nas vek je fakt vyhodou! Teda mne je trochu viac, 27, ale aj tak. Skusali ma aj niekolko krat stimulovat, ale vzdy to bolo v polovicke zastavene, lebo sa nic nedialo. Drzim palce, urcite budes coskoro tehulka a potom maminka.
@mysycka Ahoj kočka, tak ako je na tom tvoja sliznica? rastie rastie. Odporuca sa papat cervene grepy, kokos a pit alchimilku (kortyhel)

marca22
28. mar 2011

@beruska64 Ahoj,díky. Já jsem ani netušila že něco takového může být,jsem si myslela že když přestanu brát prášky tak hned otěhotnim a ono už je to 3 roky a nic. Doufám že to nebude dlouho trvat 😉

beruska64
28. mar 2011

@marca22 Ja som tiez o takom niecom nemala paru, dokial sme sa nezacali snazit o mimi. A ked to z doktora vypadlo a casom sme zistili, co to vlastne pre nas znamena, tak to bol riadny sok. Ale som rada, ze zijeme v dobe, kedy sa to uz da riesit. I ked je to narocne, ale neboj vsetko bude v poriadku. Ja to tu pisem vsetkym z vysokym FSH, ze mi na klinike odporucili aby som vzdy mimo to, ako budem tehulka uzivala antikoncepciu, kvoli tomu aby sa to tam dole prekrvovalo a aby som mala pravidelny cyklus a nemala casom problemy s osteroporozou a priznakami prechodu. Ake mas vysoke FSH?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre