Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gammaray
19. apr 2011

@rebo
@rebo tak to máš hooodně slušnou cenu 😵 😵 hodně štěstíčka !!!!

gammaray
19. apr 2011

@bondy tak se drž.a at' je to tam 😀

denda1301
19. apr 2011

@bondy drzim paste tomu hovori super pristup 😀 tak nech to vyjde

jada1
19. apr 2011

@bondy tak nech sa chlapček riadne zahryzne a nepustí 9 mesiacov 🙂. Na koľký deň od OPU ste vkladali? Koľkobunkové bolo emryjko?
@misha83
@denda1301
@rebo pokiaľ viem, tak pri darovaných vajíčkach robia predĺženú kultiváciu automaticky. Malo by to byť v cene. Embryjká vkladajú na 5-6 deň od OPU. Ale s darovanými emryjkami neviem ako to je.
Ženy tak ja som mala včera deň blbec. Skoro som si roztrieskala moje nové auto.Skoro sa ale neráta 😀. Na frekventovanej ceste zrazu predo mnou zastal náklaďák,išla som dosť rýchlo. Ja brzda na podlahe, už som ho tlačila očami, nech sa posunie, na šmyku som išla ani neviem koľko metrov a zastala som asi 5cm od neho. Mala som šťastie, že ten za mnou do mňa nenarazil. Moja mama sedela vedľa mňa, tá skoro chudera infarkt dostala. Doma som sa ani nepriznala čo som popáchala 🙂

misha83
19. apr 2011

@jada1 Téééda, no hlavně, že to dobře dopadlo, tak opatrně 🙂 .

jada1
19. apr 2011

@misha83 ešteže nie som tehotná, lebo by som určite potratila 😀 .

misha83
19. apr 2011

@jada1 No to jo tedy, prosím Tě, buď opatrná ☹ .

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
19. apr 2011

Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, moc práce 🙂.

denda1301
19. apr 2011

@bondy no hodnr daleko to dufam dotiahnes do porodu dievcatak sa pekne drz.Inac ja ma pred MS a zeriem piate cez deviate tiez neviem ako to bude ked budem tehotna 😵

misha83
19. apr 2011

@bondy @denda1301 Tak holky, já se taky pořád cpu 😀 . To jsme teda skupinka 😀 .
@mysycka Ahojky, ráda Tě tady zase vidím🙂.

mysycka
19. apr 2011

tak já, abych se přidala, taky se pořád cpu a hodně 🙂, ale co tak si něco dopřejeme, ne?
@misha83 díky 🙂

jada1
19. apr 2011

@bondy tak malý už má aj meno 🙂
@denda1301
@misha83
@bondy ja som tiež nejaká rozožratá. 😀 Minulý týždeň som sa trochu krotila, hneď som po pár dňoch cítila, že sa mi nejako ľahšie zapínajú nohavice. No ale blížia sa Veľkonočné sviatky tak neviem, neviem 😒

rebo
19. apr 2011

bondy a do akého CARu chodíš?

rebo
20. apr 2011

misha83 tak ako sa cítiš? Ja som stále unavená, bolí ma hlava a sem-tam prsia.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denda1301
20. apr 2011

Zdravim vsetky buduce tehulky.Tak je rozhodnute uz idem dat vypoved 🙂 zajtra ju dorucim riaditelke som zvedava ako bude diiiivat 😉 ako som povedala priorita je u mna uz ina

rebo
20. apr 2011

denda1301 tak ti budem držať palce.

denda1301
20. apr 2011

@rebo dakujem normalne sa uz tesim ze odtialto vypadnem 😅 ide leto budem sa venovat sama sebe no nie?ved si zasluzim

misha83
20. apr 2011

@rebo Cítím se fajn, cítím prsa a jsem víc unavená, ale těžko říct, jestli je to z léků nebo něčeho jiného ☹ .
@denda1301 Držím pěstičky 🙂 .

rebo
20. apr 2011

denda 1301 ale asi to tak hopem nepôjde, je tam aj nejaká výpovedná lehota, nie? A už máš vo výhľade nejakú inú robotu?

denda1301
20. apr 2011

@rebo vypovedna je 2mesacna,ale to v pohode hadam to zvladne.Este nic nemam,ani zatial nebudem hladat chceme babo 😵 potom sa uvidi mozno podnikanie

jada1
20. apr 2011

@denda1301 tak držím palce, nech to hladko prebehne. Keď to nejde, tak to nejde, nedá sa nič robiť. Ak ťa to ničí, treba odtiaľ odísť. A najideálnejšie by bolo šup rovno na materskú 😀 .
@misha83 kedy ideš testíkovať?

misha83
20. apr 2011

@jada1 Testovat budu v neděli, celkem mám strach ☹ .

jada1
20. apr 2011

@misha83 v nedeľu budeš 14 deň? To ti verím, že máš strach, ale nás učí bondy, treba myslieť pozitívne. 😉

denda1301
20. apr 2011

@jada1 to by bolo suuuper a ja tomu verim ked nebude srtes bude babo.aj si to tak v Zline naplanujem az vsetko nechto vypukne v juli..to uz budem doma

misha83
20. apr 2011

@jada1 To budu 15. den po ET. Já jsem optimista často a i doteď jsem byla, ale dneska mám nějaký blbý den ☹ .

jada1
20. apr 2011

@denda1301 tak, tak. Pokiaľ si to môžete zariadiť tak, že môžeš byť doma, tak to bude určite lepšie. Ja som tiež sama sebe pánom, čo sa týka pracovného času, takže pracovať môžem aj doma na materskej 🙂 . Len aby sa nejaká materská aj konala ☹

jada1
20. apr 2011

@misha83 takže dnes si už 11 deň. Dnes máš blbý deň, zajtra bude lepšie 🙂 . Aj čilli papáš? A aké liečiky máš? Ja idem zajtra k Dr. dať popredpisovať lieky, mám začať užívať od 27.

misha83
20. apr 2011

@jada1 Chilli užívám, z léků mám estrofem, agolutin, prednison a listovku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre