Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gammaray
18. máj 2011

@jada1 zdravím . bud v klidu,dnes jich bude taky sedm,uvidíš.zůstaly už jen ty nejlepší.....držím pěsti !!!

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sue
18. máj 2011

@bondy HOVORILA SOM TO !!! VEĽMI VEĽMi SA TEŠÍM !!! Tiež mám januárové dieťatko - takto to +- vychádza aj Vám, budete mať nádherné Vianoce v očakávaní 😵 držím palce 😵 😵 😵

jada1
18. máj 2011

@gammaray ďakujem 😉
@bondy 🙂

nali1
18. máj 2011

@jada1 ahoj,dneska mysli opět pozitivně... 🙂 uvidíš ,že sedm jich pořád bojuje a těší se na maminku 😉 ať Ti to dneska rychle utíká,myslím na Tebe

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
18. máj 2011

@nali1 je to tak ako píšeš. Všetkých 7 sa pekne delí, všetky majú po 4 bunky. Transfér v sobotu 😵

nali1
18. máj 2011

@jada1 to je dobře.Moc jim všem držím palečky.V sobotu budeš mít dvě u sebe a zbytek zamrazíš.Bude z Tebe mnohonásobná mamina. 😀

denda1301
18. máj 2011

@bondy zdravim tehulka no yo sa bude veru grilovat potom uz teraz sa tesim ako sa bude mala motat okolo nas 😵 😵 jaaaj ako sa to dobre hovori bodaj by to vyslo

jada1
18. máj 2011

@nali1 😵

misha83
18. máj 2011

@bondy Hrozně moc gratuluji 😀 .
@jada1 Držím dál pěsti ať bojovníčci bojují 🙂 .

misha83
18. máj 2011

Ahojky holky, tak jsem šla včera na kontrolu... No, hned si mě tam nechali, že ten spontánní potrat neprobíhá jak by měl, takže následovala revize~n~. Z histologie odebrané krve z toho břicha vyšlo, že to nebyla cysta, ale mimoděložní těhu. Takže se ujala obě embryjka, ale to jedno se zatoulalo a celý to tam prasklo. Doufám, že už jsem si tedy vybrala vše...

jada1
18. máj 2011

@misha83 jémine, to vážne ☹. Tak to si mala fakt smolu ☹ . Do kelu a ja som si myslela, že pri IVF je malá pravdepodobnosť, že sa embryjko zatúla do vajcovodu. Myslela som si, že ke´d ho už raz umiestnia do maternice, tak zostane tam. Aj vajcovod ti museli odstrániť? A ešte aj revízia, no chúďa moje. ☹

nali1
18. máj 2011

@misha83 co na to říct,opravdu si musíme vytrpět hodně,než se dočkáme.Ale teď už to bude jen dobré,uvidíš.Musí!!!!!

denda1301
18. máj 2011

@misha83 no teda to je fakt smola ja som p tom pocula,ze aj pri ivf moze to byt mimomatetnicove ☹ neboj das sa dokopy a pojdes do toho znova

misha83
18. máj 2011

@jada1 Nn, naštěstí mi vše zachránili. Fakt musím doktory pochválit, hrozně se mi věnovali, prostě zlatí.

misha83
18. máj 2011

@nali1 @denda1301 Holky děkuji, jste zlaté. No já si říkám, že teď jsem si vše "vyžrala", tak už bude jen líp.

jada1
18. máj 2011

@misha83 to je fajn, že všetko zachánili. Presne ako píšeš, to zlé už máš za sebou.

denda1301
18. máj 2011

Baby ja som uz asi v prechode mavam take divne stavy pred mrchou,ze az.To sa mi vsetki zmenilo po davkach hormonov ktore som brala pred ivf.Dufam ze tehotenstvo by to zachranilo 😨

misha83
18. máj 2011

@denda1301 Jaké stavy?

denda1301
18. máj 2011

@misha83 navaly stav uzkosti je mi na vracanie hroza moja mama toto mala pri prechode

misha83
18. máj 2011

@denda1301 Ach jo, to je mi líto, je fakt, že mně se projevy po hormonech taky zhoršily, ale spíš větší bolesti a tak.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
18. máj 2011

@bondy Já se nezlobím, na něj vůbec ne. Byl prostě neposlušný po manželovi, po mně byl ten hodný prcek 😉 .

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denda1301
18. máj 2011

@bondy to si pekne povedala som sa 😀

misha83
18. máj 2011

@bondy 😀 😀 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denda1301
19. máj 2011

Zdravim vsetky babulky,tak si tu sedim a cakam na interne predoperacne hysteroskopiu mam 25.5pojde to vraj rychlo poobede idem domov tak som zvedava co a ako zatial je krv v poriadku dnes dofrcali aj vsetky vysledky 😉 drzkajte sa ja pojdem do prace makat na ten drahy kociar co chcem 😀 😀 😀 pekny dnik prajem

jada1
19. máj 2011

@denda1301 ahooooj.Tak nech už je 25.5 poobede :o).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre