Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
31. máj 2011

@nali1 Tak to už uteče, pozdravuje v CAR 😀 .

misha83
31. máj 2011

@nali1 Ano, píchala jsem v den transferu, pak 3. den po transferu a 6. den po ET.

denda1301
31. máj 2011

@misha83 neboj rozhupete budeme sa drzat navzajom 😵 a štafetu ti rada odovzdam
@nali1 drzim ti moc palec nech aj tebe to dopadne dobre a kolko budes vkladat?

nali1
31. máj 2011

@misha83 jo,jo.Řeknu dr.F ať se snaží,že za mnou je na řadě další těhulka. 😅

nali1
31. máj 2011

@misha83 já jen,kdy se můžu chystat testovat. Nedočkavá už teď. 😎

nali1
31. máj 2011

@denda1301 děkuji moc,budu taky držet,neboj.Já vsadím nejen na kvalitu,ale i na kvantiru.Takže 2. 😀 Nakonec za ty prachy 😉

jada1
31. máj 2011

@misha83
@bondy
@envy
@nali1
@beruska64
@denda1301 kočky strašne vám ďakujem za podporu. Ja to ešte stále nejako rozdýchavam. Nič sa mi nedá v robote robiť 😀 .
Ráno som bola taká nervózna, vlastne už večer, ale povedala som si, že do rána vydržím. Vstala som ráno o 5 a išla robiť test. Namočila som ho a držala v ruke, keď tam začala vychádzať tá druhá čiarka, tak som bežala zobudiť mm a ukazujem mu test. On rozospatý so zalepenými očami mi hovarí, však ja tam nič nevidím. Asi po pol minúte vybehli koľajnice, spravili sme ešte 2 testy a už sme nemohli zaspať 🙂

nali1
31. máj 2011

@jada1 nedělej a užívej si ten krásný pocit.Ještě jednou moc blahopřeju. 🙂 🙂 🙂

misha83
31. máj 2011

@nali1 Super, jsi zlatá 😀 .

denda1301
31. máj 2011

@jada1 uplne si viem predstavit atmosferu u vas doma 🙂 mm si ta teraz musi len hladkat 😵 a hlavne bublinky

jada1
31. máj 2011

@denda1301 asi sa bodky chytili na tie moje sľuby, čo som im sľubovala, čo všetko im pokúpim 😀

denda1301
31. máj 2011

@jada1 no a bohvie ci to nebudu baby to budete v trojke behat po nakupoch a mm moze zarabat 😀 😀 😀

denda1301
31. máj 2011

@jada1 od kedy si zacala brat vitaminy ja mam dilemu ci uz mam zacat teraz,alebo este nie a co sibrala,alebo beries

jada1
31. máj 2011

@denda1301 z vitamínov beriem len Femibion 800 a začala som od OPU, od 16.5.

misha83
31. máj 2011

@denda1301 Já taky brala Femibion a můžeš klidně začít dřív 🙂 .

envy
31. máj 2011

@jada1 hehe, já jim taky naslibovala hory doly a plnim to, akorát už to nemám kam dávat 😀 😀 😀 Doufám, že se přidáš do dvoj-klubu 😀

@denda1301 vitamínky ber klidně hned...já beru listovku vlastně v kuse už dva roky...nebo vlastně tři. Nedávno jsem frčela na Femibionu, ale neni tam železo ☹ docela mě ten obsah vitamínů pro druhý trim zklamal...takže jsem si koupila Mamavit a ty mi přijdou mnohem lepší, cenově jsou na stejno...v druhém trimu to chce, aby tam byl navíc ten prefolin...což má i Femibion, i Mamavit 😉

envy
31. máj 2011

@denda1301 a ještě jestli můžu doporučit, tak vit.E, zvyšuje plodnost 😉

denda1301
31. máj 2011

Ok tak si ho kupim.Bola som na obede a teraz sa mi chce buvat 😔

misha83
31. máj 2011

@denda1301 Ano, vitamín E mi teď doporučila i ta paní co k ní dnes jdeme na detoxikační medicínu. Manžel ho bere celou dobu, nějak mě nenapadlo brát ho taky.

denda1301
31. máj 2011

@misha83 a co by mal brat mm.Jemu dali nieco tiez minule,ale neviem ako sa to vola.On vitaminy berie,a aj na prostatu ma ju zvacsenu dufam,ze to nebude ma vplyv na to vsetko.

misha83
31. máj 2011

@denda1301 Manžel bral E a Profertil, teď bereme oba mateří kašičku, E a manžel navíc zinek a já kyselinu listovou. Femibion nasadím zase až před akcí.

denda1301
31. máj 2011

@misha83 ano profertil bral aj on to mu chcem kupit.

gammaray
31. máj 2011

@jada1 velká velká gratulace,holka mojeeeeee.....

jada1
31. máj 2011

@gammaray Ďakujéééém 🙂 , ešte sa len tak potichúčky teším. Uvidím aký výsledok vyjde v pondelok z krvi 🙂 .

denda1301
31. máj 2011

@jada1 no aky by ma vyjst dobry HCG vysokeeeee 😉

misha83
31. máj 2011

Jé, já už zítra konečně utíkám do práce. Včera ze mě šel takový průhledný hlen (omlouvám se za popis 🤐 ) a dnes mě hrozně bolí ten operovaný vaječník, ale vypadá to, že je to dobré znamení, zkoušela jsem ovulační test a vyšel pozitivní, tak se to snad dává dohromady. Škoda, že nějak nejde otestovat i dozrání vajuch a jejich kvalita ☹ .

gammaray
31. máj 2011

@jada1 no podle té tlusté a výrazné čárky už desátý den to hcg bude hádám tak kolem tisícky .jestli to taky nebudou dvojky,to by bylo,krásné,co? 😀 😀

jada1
31. máj 2011

@gammaray no uvidíme v pondelok 😉 . Ty si nepamätáš koľko si mala prvé HCG?

denda1301
31. máj 2011

@misha83 No len sa daj dokopy a pi čaje alchymilkovy je dobry po operaciach rychlo sa ti to vsetko prelieci.

misha83
31. máj 2011

@denda1301 Holky, tak my jsme dnes byli na té detoxikační medicíně. No řeknu vám, že jsem se dozvěděli spoustu zajímavých věcí a tak uvidíme, zda všechny ty kapičky zaberou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre