Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

julinka87
17. feb 2012

@zojaaa hurá!!! Moc držím pěstičky!! 🙂 🙂 a přeju krásný víkend 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka87
18. feb 2012

@twininky drž se!! Šetři se a hodně odpočívej 🙂 . držím pěstičky! 🙂 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
19. feb 2012

@twininky
Tak hlavně,že to dopadlo takhle 🙂 koukej se šetřit a ležet a ležet a ležet 😵 jak ti je dnes?a kdy jdeš na srdíčko?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka87
19. feb 2012

holky čím to je že ty mimča jsou ze začátku takový neposedný, než se usadí? Přiznám se, že z toho mám trochu strach-abych pak hned o mimi nepřišla ☹ ,nebo jestli tomu může člověk předejít vitamínkama, odpočinkem, i přes ty nervy a čekání si udržet pozitivní myšlení, fakt se bojím, protože ty samovolný potraty v rodině máme-tak bych nerada to štěstí naše budoucí nerada vypudila 😒

anubis
19. feb 2012

@twininky
To je dobře-já si taky říkám,hurá za nevolnosti-aspon vím,že je vše OK 😉 ale mě už začíná být fajn,sice jsem za měsíc přibrala jen 150gr,ale to doženem 😀,už nezátáhnu ani bříško-ještě v pátek mi narostlo vždy jen večer,a ted už tam je i ráno 😀 ufounek už je hodně podobnej človíčkovi,ale zase sebou mlel a furt se převaloval,tak zas jen jedna fotečka,ale měla jsem sebou maminu,tak se ji líbilo,že to bylo zase tak akční 😀 a rozhodla jsem se,že to vydržím a nenecháme si říct pohlaví 😉 strašně mě baví,jak všichni hádají co to bude 😀 jen mamině a segruši to musím nechat napsat do obálky-by to nepřežili,tak snad se neprokecnou 😀 A ty bud hlavně opatrná,a z čeho jsi krvácela,máš tam hematom,nebo ti jen praskla žilka,nebo cévka?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
19. feb 2012

@julinka87
Přesně tak jak ti napsala twini,odpočívej,bud v klidu a věř,že to dobře dopadne...neznamená,že když máte v rodině potraty,že to musí potkat i tebe.U nás v rodině jsou všichni plodný,nikdy nikdo neměl sebemenší problém a podívej se na mě,přechod už bůhví od kdy,jen se na to díky HA nepřišlo 😕

anubis
19. feb 2012

@twininky
Já bych zase chtěla,aby se nám udělal pindourek 😀 ale my už máme pohl.orgány dotvořeny-tak ted jen čekat,jak se utvořily 😀 a já ted teda strašně krvácím z dásní,bolí mě celá huba,a z nosu taky,je to normální,jsme mooooc překrvený,a to já žádný léky na ředění ani nic jiného nebrala 😕 jen nechápu,jak někdo nemůže ani vědět,že je těhotnej,to my to budem mít hooodně moc vymodlený a vyležený 😝

julinka87
19. feb 2012

Díky za zprávičku, my ty děti budem mít fakt vymodlený!! Pak když vidim v televizi ty matky-který mimčo jen tak pohodí nedá ho do babyboxu-to je fantastická věc a palec nahoru 🙂 , a místo toho je takhle pohodí i do popelnic, je mi z toho nanic a říkám si, jak je to nespravedlivý ☹ . Anubis děkuju moc, taky se těším až za tři měsíce začnem 🙂 . Všem prima neděli a povinně všichni odpočívat 😉

julinka87
19. feb 2012

@twininky- s tím se počítá, že bude klídek a odpočinek-pracuju v jeslích, nemohla bych nosit děti a když si představim, každý den hodinová cesta do práce a z práce-tak si ty nervy ušetřim 😀 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
standifous
19. feb 2012

@kikina9 ahojky no mám toho za sebou už dost. 3 ivf s vlast. vajíčky a 3x nativ a úplně na začátku asi 5 inseminací. Bohužel mám problém s vajíčkama. Mám jich moc ale nedozrávají aby se daly opolodnit. Takže nám doporučili darované. Myslím, že se to jmenuje europe ivf centrum. Je tam moc milý pan dr jen jsem chtěla nějaké srovnání kolik to kde stojí abych měla nějakou představu jestli to je tak nějak normální cena nebo je to o něco dražší.

standifous
19. feb 2012

@clera a smím se zeptat do jakého caru chodíš?

clera
20. feb 2012

@standifous - chodím také do europe ivf centrum, ale protože tento poslední pokus mám ještě na pojišťovnu bude mi to dělat v ISCARE centru.

standifous
20. feb 2012

@clera no já mám také ještě poslední pokus na pojišťovnu, ale nějak o iscare dr nic neříkal, než to měli pořádně dozařízené u sebe tak jsem tam absolvovala nativ v isc. ale další pokus nativu už jsem měla u dr Kulta když už to tam měl předělané. A kdy tě to čeká? A jestli se smím zeptat co máte za problém?

koudelinda
21. feb 2012

Ahoj holky ,jsem teď v procesu s darovanmi vajíčky a všem vám držím palce ,kdo do toho jdete.!!
Nemáme to jednoduchý 😒
Píšete většinou ,že máte za sebou již několik IVF . Já měla vlastně jen jeden pokus o IVF s vlastními ,ale nedopadlo to a ani k ničemu nedošlo ☹ A doktorka mě po zjištění nízké hodnoty AMH rovnou směřovala na DV. Ale my chtěli aspoň jeden pokus zkusit i když šance byla malá. Teď jsem po ET - 2 osmibuněčná embryjka prodl.kultivace do 5.dne .Ale dělala jsem test a je negativní ☹ Jsem fakt zkalamaná a psychicky vysátá 😢
Zítra mám jít ještě tedy na krev ,jelikož testy jsou někdy zrádné a nestoprocentní 😠 Ale šance si už radši nedávám .Uvidíme co bude dál .Někdy ,si tělo prostě dělá co chce a kort to moje neposlouchá ☹
Většinou ,jak to tak čtu se zadaří až při 3.IVF cyklu nebo nakonec přirozeně 🙂
Doufala jsem ,že s darovanými vajíčky je větší šance ? Jaké máte zkušenosti vy ostatní ,pište ?
Ale ,někdy nakonec ta příroda vyhraje a zázraky se dějí .A většinou ,jak to tak sleduji ,když se na to člověk pak už vyprdne a nemyslí na to 😅 .

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
21. feb 2012

ahojte, baby je tu prosim nejaka z vas, ktorej to vyslo z DV v repromede???
dakujeeeem 😨

rosalu
22. feb 2012

Ahojky holky,
moc Vám držím držím palečky, ať na testíku najdete vytoužené // 🙂
Já jedu zítra na UTZ, tak doufám, že mi sliznice vyrostla jak má.
Snad během příštího týdne už bude ET.
Taky mě moc zajímá co dělat a nedělat po ET, ležíte nebo chodíte normálka do práce ?

zojaaa
22. feb 2012

@rosalu
ahoj, ja mam transfer naplanovany uz na pondelok 😀 😀 😀
dufam, ze sa nic blbe neudeje a ja si dam zaviest dve blastocisticky 😵
ja ostavam na pn, je to 5ivf, ale moje prve s darovanymi, tak verim, ze to vyjde

kerkyra
22. feb 2012

Dnes 11.den po ET první slabá čárka,nebo se mi jen zdá 😀 ?Na krev jdu 27.2.Tak nevím,vidíte ji taky?

zojaaa
22. feb 2012

@kerkyra
Ahoj, ja by som šla na krv uz v piatok, a zajtra ráno by som si urobila este jeden testik z ranneho mocu..
Drzim palce!

brita
22. feb 2012

@kerkyra Je tam, aj ked slaba, ved este je cas 😉 . Gratulujem 🙂

brita
22. feb 2012

@koudelinda Ahojky, ty si mala ET na asi na 3. den, ked pises, ze to boli 8 bunkove embryjka. Lebo na 5. den su to uz blastocysty. Ktory den po ET si dnes, moja? Mne vyslo IVF s DV az na 4x vratane KET a celkovo som mala 9. cyklov, ked pocitam aj so svojimi. Drzim palceky.

zojaaa
22. feb 2012

@brita
Až na 4krat?? A mali ste aj problem so spermiami?
Či sa embryjka zle vyvijali?

brita
22. feb 2012

@zojaaa Spermiogram nemame sice ukazkovy, ale ani najhorsi. Embryjka sa vzdy krasne vyvijali, vzdy sme mali blastocysty. Raz som otehotnela s DV, ale bola to anembryomola. Ostatne razy sa proste neuchytili, preco, to nevie nik, lebo maternicu mam uplne v poriadku.Je to asi medzi nebom a zemou, sama som bola z toho zufala, ze preco ani s DV to nejde. Az teraz v decembri sa postastilo (ale klop, klop na drevo, nech to neurieknem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre