Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
17. mar 2012

@twininky idem v utorok, tak sa bojim

zeina62
17. mar 2012

@twininky uplne prvy test som si robila 3 dni po vkladani a bli tam dve ciarky a jedna slaba, druhy test som si robila minuli tyzden v utorok a zase to bolo rovnake jedna slaba, a teraz si idem urobit zajtra

zeina62
17. mar 2012

@twininky a prvy ultra zvuk sa az kedy robi?

zeina62
17. mar 2012

@twininky jaj len nech nam pekne rastu a nech ich vsetko zle obchadza🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
17. mar 2012

@twininky tak si ma podporila dakujem ti velmi pekne 🙂 urcite dam vediet ako a co sa stane somnou, tak som sa bala ze je to take slabe,este raz pekne dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
17. mar 2012

@twininky dakujem este raz urcite dam vediet ako som dopadla🙂 este som sa chcela opytat ze som citala ze ti idu robit screening, to je co?

zeina62
17. mar 2012

@twininky este som sa ta chcela opytat ci si brala estrofem a ak ano tak ako dlho si brala?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
17. mar 2012

@twininky lebo mne doktor napisal do spravy ze po 15 od oplodnenie ak bude pozitivita pokracovat utragestan do 10 tt a nepisal mi ze mam pokracovat s estrofemom, a ja nezijem na slovensku a v krajne kde zijem tu nemaju estrofem ale nieco ine co obsahuje ten hormon,tak aj to ma trapi. asi zavolam v pondelok svojmu lekarovy ze ako to myslel teda co ho mam tak nahle vysadit ci ako

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
17. mar 2012

no musim to pozistit a aj mu poviem aky liek tu je ci ho mozem to druhe brat, lebo estrifem uz mam len do piatku viac ho nemam nepredpisal mi viac ☹

zeina62
17. mar 2012

@twininky no musim to pozistit a aj mu poviem aky liek tu je ci ho mozem to druhe brat, lebo estrifem uz mam len do piatku viac ho nemam nepredpisal mi viac

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
17. mar 2012

@twininky no zavolam mu buduci tyzden ked budem vediet vysledky krvi aj tak im tam mam do caru volat ked budu vysledky. uvidime

brita
17. mar 2012

@anubis My urcite chceme vediet pohlavie, ale ako vidis, nechcu nam nic tie nase opice ukazat 😉 Snad nabuduce. 🙂 Som rada, ze sa mas dobre, tak drzim palce, nech to takto aj nadalej pokracuje. 😉

zeina62
17. mar 2012

@twininky ja ten estrofem zatial berem 2-2-2 aj ten utrogestan tak berem 2-2-2

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
17. mar 2012

no ved uvidim co mi povie prinajhorsom budem potom brat ten iny druh co maju tu hlavne ze to obsahuje estradiol

zeina62
17. mar 2012

@twininky no ved uvidim co mi povie prinajhorsom budem potom brat ten iny druh co maju tu hlavne ze to obsahuje estradiol

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
17. mar 2012

@twininky ved uvidim co mi povie, dakujem ti velmi pekne za odpovede,velmi si mi pomohla. drz sa aj ty a dam ti vediet co a ako bude somnou 🙂pa pa a pekny vecer ti prajem

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rosalu
17. mar 2012

@anubis jen si dopřej, teď to máš na co svést 😀 tři kila ... to je paráda 🙂
Já jsem měla HCG 330 ... 12 dní od ET. Nechala jsem si dát dva broučky, tak uvidíme, podle HCG to vypadá na jedno. Ale i tak budu moc ráda, když bude vše, jak má být.
No já jsem taky nedočkavá 😀 ... prozradíš pohlaví ?

rosalu
17. mar 2012

@brita gratujuji, krásná zprávička 😉 ... to je povzbuzujicí 🙂

rosalu
17. mar 2012

@zeina62 jj, mám to přesně tak jak píšeš ty 😉 a na zítra držím palečky, jsem nedočkavá, už aby jsi sem dala fotku s // moc ti to přeji 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre