Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

zojaaa
19. mar 2012

@zeina62
to je divne.......to by ma pekne rozculilo.....

zeina62
19. mar 2012

@zojaaa to je asi tym ze ja som na darkinu vobec necakala, doktor mi povedal ze ma vhodnu darkynu a hned sa islo na to. a ja som si myslela ze beru do uvahy moju krvnu skupinu. no nic sa neda robit ☹ budeme to musiet tajit ☹

brita
19. mar 2012

@zeina62 Inak s tou krvnou skupinou je to tak, ze doktor sa pyta na tvoju krvnu skupinu a tvojho manzela. Podla toho vie, aku krvnu skupinu by mohlo mat nase biolog.dieta a presne tak vyberie darkynu, aby vysledok jej krvnej skupiny a mojho manzela vysiel tak, ze to pasuje na tie nase. Uvediem priklad: Ja mam B a manzel A. Nase potencialne biolog. deti by mohli mat KS A,B,AB aj 0. On vybral darkynu s KS 0. Takze ona ma 0 a moj manzel A a ich vysledne deti by mali KS 0 alebo A. Takze nech tie deti, co porodim, budu mat 0 alebo A, stale to sedi s tymi kombinaciami, co mam ja a moj manzel, kedze nam vyslo A,B, AB aj 0. Preto u nas nebolo tazke najst darkynu, lebo vysledok nasich KS davaju vsetky KS, ake existuju. Cize takto to robia, aby to sedelo a nam to tym padom sedi. 😉

zojaaa
19. mar 2012

@brita
ahoj brita, nevies pls v ktorom tyzdni u teba videli srdecnu akciu???
5tt+2 u mna videli dva gestacne vacky, jeden prazdny - mozno odchadza ☹ a jeden so zltkovym kruzkom 🙂
dnes som 5tt+5 a chcem ist co najskor na utz, aby som videla, ci bije srdiecko 😵 😵

brita
19. mar 2012

@zojaaa Ahoj moja, neboj sa, este vydrz, mozno sa v tom prazdnom gestacnom vacku zachvilku nieco ukaze. 😉 Srdiecko je vidiet az v siedmom tyzdni, velmi ojedinele na konci siesteho. Ja som bola vtedy na kontrole 6+2 a boli tam dva malinkate plodiky so srdieckami. Plodiky som takmer nevidela, ale srdiecka sa nedali prehliadnut 😀 Chod na UTZ az v polovici siedmeho, este vydrz, nechod este teraz v siestom. 😉 Drzim palce.

zeina62
19. mar 2012

@brita no co uz uz to nenavratim, ja mam B manzel 0 a darkina A tak by to malo byt potom podobne ako tvoje?

megy
19. mar 2012

@zojaaa jestli ti mohu i já odpovědět, tak my měli srdíčko spíš ke konci 7tt 🙂 jo a to, že jeden mám žloutkový váček a druhý ne, myslím, že jeden může být mladší 🙂

zeina62
19. mar 2012

@zeina62 u mna prichadza do uvahy ako nase deti len 0 aleb B ak sa nemylim takze to ze darkyna ma A nam velmi nehra dobre, jedine ak by boh dal a mali by manzelovu krv

zeina62
19. mar 2012

@brita u mna prichadza do uvahy ako nase deti len 0 aleb B ak sa nemylim takze to ze darkyna ma A nam velmi nehra dobre, jedine ak by boh dal a mali by manzelovu krv

zojaaa
19. mar 2012

@brita
bodaj by si mala pravdu.......vysledky utz sa mi zdali byt uplne normalne vzhladom na dlzku tehu, skor som hrozne nervozna z toho hcg.......vies 11. den mi namerali 1160 jednotiek a 18.den mi namerali iba 2400 jednotiek,cize za tyzden sa mi zdvojnasobilo....a malo sa zdvojnasobit kazde 2-3dni.......
je to dost dost malo preto som taka netrpezliva....
este rozmyslam, ze skocim len na krv, ci to teda stupa tak ako ma....ale na druhej strane sa bojim, ze sa dozviem, ze kleslo.......

este je tu moznost, ze na zaciatku som mala strasne vysoke, lebo boli dve mimi a potom nastal syndrom miznuceho dvojcata a hcg zacalo stupat pomaly, lebo je len jedno mimi....
ale to su len moje dohady a cely cas si len nad tym lamem hlavu a trapi ma to......

brita
19. mar 2012

@zeina62 Ked na to pozeram, mas pravdu. Sedelo by to iba vtedy, ak by deti mali 0, cize po otcovi. To nechapem, preco vam dal darkynu s KS A. Ale vies, co netrap sa tym teraz. To budes riesit neskor, ak dieta nebude mat 0. Fakt sa tym nestresuj, aj z toho sa da nejako vysvetlit, ak sa ta na to bude niekedy dieta v dospelosti pytat. A ostatnym nic nehovor, co koho po tom, aku KS ma tvoje dieta. Napisem ti IP, dobre?

brita
19. mar 2012

@zojaaa Este vydrz na ten ultrazvuk, kasli na tu krv, iba sa zbytocne vystresujes 😒 Moc drzim palceky, nech to dobre dopadne. 😉

zojaaa
19. mar 2012

@brita
dakujem dakujem 😀 😀
mam zmiesane pocity, aj ked vnutorne viem, ze je to ok 😵

zeina62
19. mar 2012

@brita dakujem este raz velmi si zlata🙂

zeina62
20. mar 2012

baby HCG s krvy mi vysiel 2 co sa bere ako negativny☹ je mi hrozne!! neviem prestat plakat tak som tomu verila ze mi to vyde☹

kikina9
20. mar 2012

@zeina62 Ach jo, tak to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹ Kolikadenní embryjka ti zaváděli? A máte ještě nějaké mražáčky? 😖

zeina62
20. mar 2012

@kikina9
asi boli troj dnove mame este 5 v mrazaku, ale moj lekar mi povedal ze nemam este vysadit lieky a ze si mam zajtra urobit test rano s mocu a ze potom podla vysledku mi povie.

zeina62
20. mar 2012

@kikina9 toto som citala v jednom portali je to zaujmave: (( já měla HCG 3 dva dny před očekávanou ms z krve, bylo mi řečeno že neg. a dnes 13tt

kikina9
20. mar 2012

@zeina62 Tak třeba malá šance tam ještě pořád je 🙂 A vypadá, že i doktor ti ještě dává šanci, že by to mohlo vyjít, tak uvidíš zítra. Ta diskuze je zajímavá, je vidět, že zázraky se dějí. Moc bych ti to přála 🙂 🙂 🙂

zeina62
20. mar 2012

@kikina9 ani nevies aku nadej mi to dalo!! lebo moja darkina nam dalavajicka 24 februara a vkladanie bolo 7 marca a ak som dobre pochopila tak mam akoze ratat menstruaciu ako od toho 24ho to znamena ze do 24 marca asi by som mala este cakat, ci?a citala som ze embrio sa uhniezdyx niekedy az do 10 dni a ak tak by to bolo od vkladania to znamena ze by sa mohlo uhniezdit teraz len v piatok, neviem mozno uz hovorim len s cesty☹((

kikina9
20. mar 2012

@zeina62 To věřím, že ti to dalo naději 🙂 Tak snad.....moc bych ti to přála 🙂 Zítra dej vědět, jak jsi dopadla, budu na tebe myslet 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
20. mar 2012

@twininky ja som isla na krvne testy tak ako my to nariadil doktor co mi robil KET, ale asi je to bud skoro alebo sa to nechytilo. darkina nam dala 24 februara vajicka, tak uvidim este pockam do 24 marca?

zeina62
20. mar 2012

@twininky podla coho sa mam teda riadit? vkladali mi to 7 marca

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
20. mar 2012

@twininky ja si to neviem pocitat kedy je moj ciklus lebo ja bez liekov nedostavam menstruaciu,a ak pocitame ze posledny krat som mala svoju menstruaciu 20 janurara tak kedy vychadza moj cyklus na marec? 20 marca teda?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre