Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

vika34
9. jún 2009

ahojte, ☹ nuž nevyšlo.Ešte som s Pinterom o tom nehovorila,to som si iba tak vymyslela,že ked už nebudem mať nárok na IVF,začnem využívať KET,Chcela by som radšej IVF,po prvé ,je tam väčšia šanca,po druhé -je to lacnejšie a po tretie môj muž sa trochu prieči ,že nechce KET,má k tomu nejakú nedôveru,ale mám ísť na UTZ ,tak sa ho všetko popítam
bobjan mali by mať dovolenku od 26.6.-2.8.,tak v auguste by tam mal byť doktor

mimka29
9. jún 2009

vika a kedy ideš na UTZ?

mimka29
10. jún 2009

Dobré ránko zlatíčka, nejak nám to tu viazne ☹

vika34
10. jún 2009

ahoj,mimka zajtra idem na UTZ ,TAK SA pINTERA POPíTAM čo a ako,ale už som sa s Jurajom dohodla,že v septembri alebo v oktobri by som išla na posledný pokus
kde ste vštky celý deň?Ja môžem iba po večeroch ,skôr až nociach ,ale vy ste sa nejako úplne vytratili,našla som vás až na tretej strane,hrúza 😀

mimka29
11. jún 2009

Dobré ránko,
vika ja sa to tu snažím neja vždy posúvať na prvú stranu, ale nechcem si písať sama so sebou 😀
sue je na dovolenke
nelynke padlo darcovstvo, ale tá chodí na nás pozrieť
didlinka moja ségra nás číta, ale nemá čím novým prispieť
a s ostatnými neviem čo je, kde sa podeli ... ale mám celkom slušný prehľad, že 😀

mimka29
11. jún 2009

Aby som bola kompletná, tak som to pozrela spätne 🙂
dianan ide 12. júna do Heliosu a rozhodne sa ako ďalej
iwuska ide na dovču až 19. júna, tak neviem kde sa túla
bobjan je tu 😉

A to je koniec.....

iwusa
11. jún 2009

ahojte kocky,

vika - je mi to strasne luto ale zasa super je to, ze si sa hned pozitivne naladila a pomaly sa pustas do dalsieho pokusu.

noa kde sa tulam? tak viete, teraz to bolo take perne, kvoli tomu, ze sa nam kvoli par ludom zrusila dovolenka, vybavovala som a zhanala rozne veci a ani som nemala cas a chut ist na konika, to kvoli tomu, ze som bola strasne podrazdena a nechcela som to prenasat na vas. jajha, ale co vam poviem, velmi som sa tesila na dovolenku a nechcela som stravit zasa rok len na slovensku takze sme sa s manezlikom dohodli, ze pojdeme na dovolenku a vynahradime si svadobnu cestu, kt. sme nemali a aj kvoli vsetkym stresom, kt. sme zazili pri zrusenej dovolenke a takisto aj kvoli vsetkemu co sa tyka babatka, sme sa rozhodli pre egypt. kocky neuveritelne sa tesim, toto patri k tym mojim snovym destinaciam 🙂 uz len cakam kedy budem mat pas a buduci vikend odlietame, juchuuuuuu 🙂 musim nabrat vela vela sil a potom sa riadne pustim do naseho babetkovskeho boja.

di - drzim paste a daj vediet ako to dopadlo v mt, ako ste sa rozhodli atd.

mimka - uz sa ti to krati, juchuchu 😉

mimka29
11. jún 2009

iwuska - už sa mi to kráti, ale vôbec si ešte neuvedomujem. Dnes mám ja zase deň Debil už od rána som riešila v robote jeden zapeklitý problém a vôbec už nem chuť nič riešiť. Nejak sa to na mňa valí teraz z každej strany a možno preto mi to tak nepríde, že už za chvíločku budem mať naše pokladíky u seba. Do roboty budem chodiť asi už iba na druhý týždeň a potom pojdem na PN už tri dni pred transferom, nech si moje telíčko oddých a pripraví sa na ten malý zázrak čo sa s ním bude diať 🙂
Ale keď budem doma, tak budem na koníkovi asi non-stop 😀
A vy na dovolenku odchádzate v plánovanom termíne len meníte krajinu a idete sami, že? Ak som to pochopila tak ako som to napísala, tak mi to pripadá ešte lepšie ako váš predchádzajúci plán 😉

mimka29
11. jún 2009

iwuska ty kokso ja som v takom zhone, tak sa ponáhľam, že nedopisujem celé slová, ale dúfam, že si to pochopila 😀

bobjan
11. jún 2009

Ahojte🙂

Ja neviem, čím to je, ale ja mám nie deň Debil, ale obdobie Debil... 😠

Iwusa, super, že idete a uvidíš bude super, keď budete sami a užite si to 😉

Mimka, ti závidím tú PN....najradšej by som odtiaľto tiež vypadla......aspoň na PN ale najlepšie na MD... 😕

mimka29
12. jún 2009

Dobré ránko zlatíčka,

konečne tu máme piatok
dianan - dnes držíme palce na kontrolu a daj potom vedieť ako budete pokračovať 😉

iwusa
12. jún 2009

no mimka, je piatok ale hned od rana sa tak debilne zacal, ze to az nie je mozne! rano som zaspala a to som sa musela zmyvat - takze strasne nahanacky boli a ked si uz fukam vlasy, tak sa mi pokazil fen, cize sla som do prace s mokrou hlavou a uz o 7:07 som bola v praci totalne vytocena, lebo ked je niekto debil, tak je bohuzial debil a nikto to nezmeni ☹

uz chcem byt doma a vyspat sa z tohoto "SUPER" dna...

mimka29
12. jún 2009

iwuska zlatíčko vydrž to ... kašli na debilov, ľudia su zlí a ja som čím ďalej tým viac o tom presvedčená, tak my dobrý musíme držať spolu 😉 Ja som mala včera taký deň v robote, celý deň som to držala v sebe, ale večer mi zavolala maminka a opýtala sa ma "aký som mala deň" tak to si mala vidieť ten hisák revu čo ma chytil. Chúďatko mamina, ta si to večer všetko musela vypočuť. Tak aj ty si nájdi niekoho komu sa posťažuješ a zanadávaš si na celý svet a uľaví sa ti. CMUK - chytaj boštek

bobjan
12. jún 2009

Ahojte dievčatká moje,

veru bohužiaľ, my to nezmeníme, že je niekto debil...ja to zisťujem čím ďalej tým častejšie...tak ako ty mimka....ľudia sú zlí...

iwuska, dúfam, že ti to skoro dnes ubehne v práci a za to si užiješ krásny víkend 😎

Držte sa a pozdravujem aj ostatné 😉 už nech je aspoň 5 hodín.... 😖

nelynka
12. jún 2009

ahojte babulky moje
co mame nove?
ako pokracujete?
my ani nic, vsetko po starom, len som chora jak hovado, chytili ma dutiny a uz je to na nevydrzanie, musim dneska k lekarke nech mi daco da lebo sa to neda vydrzat, hlava usi bolia jaaaaj ☹ ☹

vika34
12. jún 2009

ahojte,tak včera som bola na UTZ a dohodla som sa s dokim,že fv auguste prídem podpísať zmluvu a na jeseň ideme do posl.IíVF.
Babi vrátila som sa z pošta a tiež ma nejaký debil rozčúlil a ja som bohužiaľ veľmi vznetlivá,takže sa mi vždy roztrasie hlas a v žaludku mi trase,takže treba to proste asi iba predýchať,
mimka myslím na teba

mimka29
13. jún 2009

Ahojte pokladíky moje,
viem, že tu cez sobotu nedeľu asi nikto nebude, ale teraz som si na vás spomenula, tak som vám prišla popriať pekný víkend.
vika - tak si treba pekne užiť leto a potom s radosťou do posledného IVF-ka. Mňa už teraz prepadá strach, že čo ak náhodou ...., neviem či je to zase z tých hormónov, ale som ubulená ako malé decko.

Idem sa učiť, lebo v pondelok mám poslednú skúšku, ale neskôr pozriem, či tu niektorá z vás nezablúdila 😉

vika34
13. jún 2009

ahojte,mimka ja som zablúdila,ale všetky kočky sú niekde na slniečku,ja dnes idem na tanečné vystúpenie skupiny ASSOS,to sú kočky čo ked dorastú tancujú v SPINE,ale vám to asi nič nehovorí,trenerky z tejto skupiny sú babi čo kedysi so mnou tancovali v skupine.Ja už netrenujem ,ked V

vika34
13. jún 2009

Vika začala cxhodiť do školy som s tým skončila a odvtedy pekne priberám ,našťastie som bola vždy chudučká,tak teraz som iba trošku pribratejšia 😀 ,pá

mimka29
15. jún 2009

Ahojte bambulky,
prajem vám krásny štart do nového pracovného týždňa. Neviem ako je inde na Slovensku, ale v Bratislave je zamračené, prší a vyzerá to na celý deň.

dianan ako v piatok v Heliose? Som zvedavec 😉

dianan
15. jún 2009

Dobre ránko krásavice...ako sa máte...??
ja som sa Vám dlho neozvala...teda asi týžden...,lebo som bola neplánovane na kongrese v zahraniči,piatok ráno som priletela do KE....a šup,hned z letiska...do MT....tak som bola objednaná na 13-tu...takže Krajko ako vždy uplne super,pohodák.Výsledky su ako tak v norme,tak povedal,že on by na našom mieste skusil ešte raz IVF,a ak nič,tak potom hned to darcovstvo..takže vyzera to tak,že hned nasledujuci cyklus ideme na to......aj sa tešim...ale aj bojim...... 🙂

vika....je mi ľuto,že to nevyšlo....kedy idete do dalšieho boja???
mimka...tebe sa to už kráti...myslela som na teba....že už čakáš len pár dní..... 🙂

iwuša...už išla na dovolenku??

a pozdravujem aj všetky ostatné babuľky....

vika34
15. jún 2009

ahojte dianan,nuž nevyšlo ,ale hádam raz výjde,na dalšie IVF idem ako všetko dobre dopadne v septem. alebo oktobr.cykle podľa menzes.
mimka teraz ty ideš bojovať ,myslím na teba a dúfam,že to rozbehneš 😀
ahojte,pá

mimka29
16. jún 2009

Ahojte zlatíčka,
Tak môj transfer embryjok je ohrozený, pretože som si včera bola pre posledné výsledky u gynekologičky a jeden nález mám pozitívny. Vraj mám tam dole nejakú baktériu či čo. Vôbec tomu nechápem. Hneď som to skenovala a posielala do Brna, ale ešte mi neodpísali. Moja ženská mi povedala, že by to akciu nemalo ohroziť, že to netreba ani preliečiť, ale neviem prečo jej neverím. Počkám čo mi napíšu, alebo zavolajú z Brna a dám vám vedieť.
Napriek tejto zlej správe a hnusnému počasiu vám prajem úspešný deň 😉

dianan
16. jún 2009

dobre ránko...
mimka...je mi to ľuto...,že ta správička....ale myslim si,že to neohrozí ten další priebeh...pevne verím,že idete na to...a že to bude uspešné.....držím silno palce....daj vedieť..ak niečo nové...

vika...verim,že sa nám to tentokrát podarí...aj mimke,aj tebe další pokus,aj mne další poskus.... 🙂 musíme dufať a veriť.. 🙂

mimka29
16. jún 2009

Tak teraz mi volali z Brna, že to treba preliečiť, tak utekám dnes ku lekárke pre antibiotiká.
Dnes mám toho veľa, tak sa ozvem až večer, pa 😉

dianan
16. jún 2009

mimka...tak držime palce,nech všetko stíhaš,a nech je to OK...

mimka29
16. jún 2009

Baby našla som si chvíločku čas, tak vám chcem napísať, že som celé ráno konzultovala s mojou gynekologičkou a Repromedou a zhodli sa na tom, že tie moje pozitívne testy na baktérie majú veľmi nízku hodnotu, tak že to vôbec nebudú riešiť a ide sa ďalej podľa plánu. Takže som narobila planý poplach, prepáčte.
Moja darkyňa úspešne stimuluje a v piatok sa dozvieme presne kedy bude výber vajíčok a teda aj upresnia transfer.
Utekám do školy, zatiaľ pa
😉

dianan
16. jún 2009

mimka....tak super....vidíš...dobre to dopadlo... 🙂
ten transfer myslim,že maš už buduci týžden??? 🙂

mimka29
16. jún 2009

Ahojte, skúška urobená, ale som zbitá ako pes. Prišla som vás ešte pozrieť a idem do postele.
dianan - transfer mám budúci týždeň, ale už sa bojím tešiť a som pripravené na všetko.

Dobrú nocku, cmuk.

vika34
16. jún 2009

mimka čo stresuješ? 😀 Všetko bude o.k.,to asi tie hormony čo do teba súkajú 😀 ,ale už by si sa mala trochu ukludniť a pripraviť sa na transfer,budem silno silno na teba myslieť
dianan musím veriť,n ič iné mi už ani neostáva 😀 ,muž ma volá,že by som išla snažilkovať 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre