Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

agneszka
5. sep 2013

@stastenka42 já když byla těhule ze synem tak jsem byla chodící spící...chodila jsem do školy a spala na lavici,v noci,ve dne ...nonstop..ještě jednou zažít,to byla krása furt v lužku 😀

agneszka
5. sep 2013

@kikacka ahojki...naše embryjka jsou sedmi a osmibuněčná a jedno to vzdalo..je dvojbuněčné a paní říkala,že to asi bude jeho konec...takže jich máme 5 krásných...zítra se dívat nebudou a v sobotu se snad také dočkám ...jinak gratuluji ,určitě to jsou velcí bojovníci a vydrží a budeme mít dvojčata spolu 😉

majka43
5. sep 2013

@megie4 Děkuju, moc se bojím.
@stastenka42 První UZ jestli je srdíčko se dělá vnitřní nebo venkovní, vůbec nevím co mě čeká, takhle daleko jsem nikdy nebyla.

majka43
5. sep 2013

@agneszka já chci taky dvojčata 😉

stastenka42
5. sep 2013

@majka43 neboj zlatko,vsetko bude v poriadku 😀 utz sa robi vaginálne,vačsinou až do nejakeho 12tt,podla velkosti plodiku ,bruska a tak,potom už cez brusko,ale zaleží aj na doktorke,takže uvidiš,ale určite to bude ok...a teraz sa v ktorom tyždni?

majka43
5. sep 2013

@stastenka42 Teď bych měla být v sedmém. 6+4

stastenka42
5. sep 2013

@majka43 tak to uz by malo byt srdiecko,ale nezlakni sa ak by este nebolo,može sa to stat ak sa mimi uchytilo neskor,preto niekedy radšej pozeraju az v 8tt....tak tfuj fuj nech ti zajtra krasne bije 😀 😀 😀 😀 mne puštala včera aj zo zvukom a normalne sa mi postavili chlpy na rukach ake to bolo uzasné

majka43
5. sep 2013

@stastenka42 Zítra budu 29 dní po transferu jen dvoudenních embryjek. Já měla jet na UZ až 11.9, ale doktor bude na dovolený, tak mě to dali dřív, tak snad tam už bude.

stastenka42
5. sep 2013

@majka43 tak to sa presne može stat,tak sa nezlakni,ale mozno budes prekvapena 😀 ja som bola 5+6 a bilo ale slabunko a to som mala vyhatchovanu blastocystu a pozitivny test uz 6 den.....som velmi zvedava,budem na teba mysliet 😀 😀 😀

majka43
5. sep 2013

@stastenka42 Děkuju, jak se vrátím, tak dám hned vědět.

fidorka33
5. sep 2013

ahoj holky ,omlouvám se že Vám se lezu ale potřebuju s někým mluvit. 😒 Byla jsem 22.8. na Ketu s darovátkama ,vkládali nám jedno FHB/1 (6den) Dnes jsem si dělala test a bohužel sněho bílý ☹ jsem dnes 14 po KET ,prsa stále citliví ,když je zmáčknu tak i něco teče a MS nikde ,byla jsem dnes na krvi ale mám volat až zítra ,myslíte že je ještě nějaká šance??????

stastenka42
5. sep 2013

@fidorka33 prsia ta mozu boliet aj z utrogestanu.....zajtra ti krvicka ukaze,ale 14 den by ti uz mal ukazat nieco 😒 😒 😒 drzim ti palce 🙂

fidorka33
5. sep 2013

@stastenka42 jj ten beru 4-0-4, .estrimax 3x1 ,a prednison 1x1...no jo asi už se mám připravit na nejhorší že??? ☹

stastenka42
5. sep 2013

@fidorka33 to nehovorim,len prsia su klamlive,a utros robí svoje...aj beriem take iste lieky, ...mala si jedno vlozene?

stastenka42
5. sep 2013

@fidorka33 teraz som si vsimla ze jedno....a čo ti tečie z prs?

fidorka33
5. sep 2013

@stastenka42 no vodička a takoví bílé mazlavé ,no asi se už moc pozoruju ☹

megie4
5. sep 2013

@majka43 Neboj se zlatíčko,jsme s Tebou!!!!Určitě bude vše v pořádku,mooooooooooooooc na Tebe budu myslet. 😉 🙂 Já se také bojím,jelikož jak zavádím Utrogestan,tak dodnes byl čípek tvrdý a uzavřený a teď večer se mi zdálo,že změkl a malinko se otevřel.Nějak touto dobou jsem skončila i při našem prvním pokusu.Pěkné // testy(asi o něco málo slabší než teď),ale ty // tam byly.Hcg z krve 92,6 potvrzené.A do 3 dnů bylo po všem.Začalo to podobně:změkl čípek,otevřel se a přestaly bolet prsa.A já věděla,že je konec ještě než jsem jela na krev jako samoplátce.Taky se bojím,ani nevíš jak moc. ☹ ☹

majka43
5. sep 2013

@megie4 A kdy ty jdeš na krev? Mě prsa pořád bolí, přímo mě v nich píchá. A taky mě je věčně špatně od žaludku.

stastenka42
5. sep 2013

@megie4 ty nad čim premyšlaš 😠 😠 😠 😠 takéto myšlienky su tu zakazané 😠 kašlite na prsia...pozrite si ze niektore ženy uplne prestali boliet prsia všetko bolo ok..mna prestali boliet prsia asi dva tyždne po potrate...tak vobec sa nepozorujte a uvidite že všetko bude ok 😀 😀 😀 babatko potrebuje klud....

stastenka42
5. sep 2013

@fidorka33 nejaké divne...pekne vydrž do zajtra a budeš si ista,myslim na teba,snad motyka vystreli 😀 😀 😀

megie4
5. sep 2013

@stastenka42 Nejde mi o prsa broučku,ale spíš o ten děložní čípek.Ten má být tvrdý a uzavřený v těhotenství,měkne a otevírá se až před porodem nebo právě při samovolném potratu. 😒 Prsa mě bolí pořád,zatím.Na ten čípek bych si ani nevzdechla,ale zavádím ten utrogestan,tak jsem si toho všimla.

megie4
5. sep 2013

@majka43 Na krev jdu zítra.

megie4
5. sep 2013

@majka43
@stastenka42 Je to psycho,asi zcvoknu. 😝 😅

stastenka42
5. sep 2013

@megie4 bud v klude,podla mna je vsetko v poriadku....problem je v tom že mi sa až moc sledujeme a pozorujeme lebo tym že sme na tie miminka tak dlho čakali sme plne strachu a obav..určite je mimčo ok a drži sa maminky,musíš mu verit 😀 aj ja verim tomu našmu a denne mu hovorim že musi byt silnejsie ako ten hnusny hematom 😀 oddychuj a hladkaj brusko

megie4
5. sep 2013

@stastenka42 Jsi moc milá,děkuju Ti. 😵 Zkusím tě poslechnout a uklidnit se.Děkuju moc 🙂

majka43
5. sep 2013

@megie4 Budu držet palce.-Ale určitě budeš mít krásný HCG

megie4
5. sep 2013

@majka43 Děkuju,snad ano.Hlavně,aby rostlo i dál.Myslím,že teď se bojím víc než před testováním. ☹

majka43
5. sep 2013

@megie4 Máš stejnou čárku jako já jsem měla 13 den po transferu. Koukej.

megie4
5. sep 2013

@majka43 Krásná 🙂 Já vím,asi jen možná zbytečně plaším,mám pocit,že toto období je kritické,vzhledem k tomu co se mi stalo poprvé.Musím se sklidnit nebo si to akorát přivolám.Zítra se určitě ozvu kdy budou výsledky a ty dej také vědět!!!Budu se těšit na samé dobré zprávičky! 😉 🙂

majka43
5. sep 2013

@megie4 Já taky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre