Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

fidorka33
5. sep 2013

@stastenka42 no je to divné...utroš jsem měla vždycky ale MS došla ještě dřív než jsem testovala a ted nic ....tak chci věřit že je ještě naděje 🙂

megie4
6. sep 2013

Dobré ránko děvčata.Tak tady je ještě dnešní fotečky a dnes na krev.Od rána mě bolí hlava a asi jsem měla první ranní nevolnost,jelikož jen jsem vstala,tak to šlo..... 😝 😅 🙂

stastenka42
6. sep 2013

@megie4 tak vela stastia🙂🙂 a hlava ta bude bolievat,to je v tehu normalne,mna boli uz druhy den ale priserne az som si musela dat paralen..

kikacka
6. sep 2013

@megie4 ahoj Megie, přeju taky hodně štěstí dnes. Dej vědět, jak ta krev dopadla.Držím palečky ! A trochu i závidim.
Já dnes zůstala doma. Včera jsme měli celý den dlouhý pracovní meeting a já byla večer strašně unavená a spala jako zabitá až do rána. Ale začínám být nervozní, protože mě v noci začal pobolívat můj pravý " problematický vaječník" a cítím ho stále. Jsem z toho rozpačitá, protože takhle mě pobolívá vždy před měsíčkama a pobolíval mě tak i vždy při neuspěšných IVF. Ach jo... Přesto si nechci ani připustit, že by to nemělo tentokrát už konečně vyjít...
Jinak Vám přeju všem krásný den. Holky máme pátek 🙂)

majka43
6. sep 2013

@megie4 Krásný testík.
@kikacka Mě taky pobolívalo na vaječníkách a dost.

kikacka
6. sep 2013

@majka43 Majko, děkuju za útěchu 🙂)

rokytka11
6. sep 2013

Ahoj holky, tak jsem zpět z dovolené. Tady se to zatím hemží novou čárkovací mánií 😎, Megi4 obrovská gartulace. Vítam nové členky 🙂 . Je super jak se tu rozrůstáme. Já jdu dnes ve dvě odpo do CAR na UZ sliznice a domluvit se jak to bude s transferem. Dám vám večer vědět jak jsem dopadla. Jinak jižní Francie je nádherná a v příštím životě rozhodně žiju jenom tam. Tenhle život už to nedám, nemám dost miliónu na život na riviéře 😀 .

rokytka11
6. sep 2013

@stastenka42 tebe už oficiálně pasuju na maminu a našeho předjezdce na všechny ty UTZ a vyšetření a těhu problemy.

kikacka
6. sep 2013

Ahoj Rokytko, my jsme letos v červenci byli taky v jižní Francii. Taky jsem byla uplně unešená 🙂)
Tak to bude po takový dovče Tvoje tělo i sliznice naprosto připraveno k mimču 🙂)

rokytka11
6. sep 2013

@agneszka tak ty už to máš za pár, jednou se vyspíš a budeš mít bobísky u sebe. Tak tfuj, tfuj, tfuj.

rokytka11
6. sep 2013

@kikacka nejvíce se mi libel Menton. Byli jste tam take? Jinak tobě teď držim všechny palce a dělám čtyři uzle na kapesníku ať se ty krásné dvě AA zavrtají do duchny na sliznici a uhnízdí se v novém domečku až do porodnice.

stastenka42
6. sep 2013

@kikacka Dakujem,a ver mimineckam...mna tiež boleli vajecniky a bolievaju aj teraz..okrem toho aj krize a brusko ako na menzes,tak mozes byt v klude...musís sa chovat ako tehulka,ved si nie? @rokytka 11 ja mam kamaratku ktora zije v Nice,tak viem ze Francuzsko je naozaj krasne,hlavne ze si si oddychla .

megie4
6. sep 2013

@rokytka11 Děkuji a přeju hodně štěstíčka k transferu.Dej určitě vědět 😉 🙂

megie4
6. sep 2013

Ahoj kočky 😉 🙂 Tak už jsem zpátky od doktora.Když jsem mu ukázala ten ranní ClearBlue test,usmíval se jak malej kluk.Udělali si ještě svůj test z ranní moči,kterou jsem taky měla přinést a jeho manželka,také doktorka,přiběhla,jak je krásně pozitivní a že ho musela jít ukázat holkám do laborky,aby je také potěšila. 😀 😀 No,všichni byli ohromně milí. 🙂 Dostala jsem pro jistotu ještě injekci Agolutinu na udržení,a předepsal mi ještě Anopyrin a Bu-met,což jsou nějaké vitamíny.Mám je střídat s Femibionem.Krvičku odebrali a mám zkusit zavolat odpoledne,pokud odpol.výsledky nebudou,tak až v pondělí.A představte si,že na další kontrolu mám jít už příští týden v pátek!! 🙂 🙂 Prý:Určitě jste zvědavá,že?Tak přijďte už příští týden a podíváme se,kde jsou a jestli tam jsou obě. 😅 😅 No,byli bezvadní.Tak teď se budu celý týden modlit,aby se ti naši cvrčci maminky už nepustili. 😵

fidorka33
6. sep 2013

@megie4 Velká gratulace 🙂

fidorka33
6. sep 2013

@stastenka42 ahojky ,tak z krve HCG 0,3 ☹

stastenka42
6. sep 2013

@fidorka33 Zlaticko je mi to luto:'(mas este mrazaky?

fidorka33
6. sep 2013

@stastenka42 nemám nic ☹ ted jsem psala Dr.jestli je potřeba udělat si pauzu a nebo zkusit hned další cyklus..jsem na neschopence tak bych toho využila 🙂 tak počkám co mi napíše a uvidíme,doufala jsem že to tam tentokrát je ☹

stastenka42
6. sep 2013

@fidorka33 nemusis mat pauzu,mozes ist hned a je to aj dobre lebo este si nastimulovana..

fidorka33
6. sep 2013

@stastenka42 počkám co mi napíše doktor ale jak říkáš taky bych raděj ještě zabojovala hned ten další cyklus ☹

stastenka42
6. sep 2013

@fidorka33 presne tak chod🙂nenechaj bambuliatka cakat,teraz je tu dobra tehuvlna tak sup sup nech ta nakazime😀😀😀

fidorka33
6. sep 2013

@stastenka42 ani neviš jak moc ráda bych se k Vám přidala 🙂

stastenka42
6. sep 2013

@fidorka33 urcite sa pridas😀😀my ti budeme posielat tolko tehuvirusikov ze pred nimi neujdes😀😀😀😀

carlik
6. sep 2013

@fidorka33 určo neschopenku nekončuj a šup do dalšího pokusu. Já to tak měla a hned to další bylo pozitivní.
@stastenka42 taky chci mít kamarádku v Nice,nebo aspoň v Řecku 🙂
@megie4 jé, tož ty máš strašně milý Dr 😉 tak ať to všechno klape dál!
@agneszka tobě zítra v Brně ať vyberou krásný páreček dvojčátek a pustí se za 9 měsíců, a kdo ti bude dělat ET, Štěpán?

fidorka33
6. sep 2013

@stastenka42 Děkuju 😉

megie4
6. sep 2013

@fidorka33 Ale bože zlatíčko,to mě moc mrzí ☹ Ale nevzdávej to,a pokud máš nanučky,tak šup do dalšího pokusu!!!Držím palečky a nebuď smutná.My teď už podstupujeme 3.pokus,tak asi vím jak ti je,ale nesmíš to vzdát!!!!!! 😉 😉 😉 😉

megie4
6. sep 2013

@fidorka33 A jak píše stastenka42,šla bych také pokud možno ihned do dalšího.
🙂

megie4
6. sep 2013

@carlik Děkuju. 🙂 Jo,dnes byli doktoři opravdu obzvláště milí.Tak snad se na mě ze stejného důvodu budou usmívat i příští týden v pátek. 😀

stastenka42
6. sep 2013

@carlik ano je to super,pozname sa asi 25 rokov,ona chodi na SK dva krat do roka,mala priatela s ktorym žila niekolko rokov,ale dostal rakovinu a zomrel 😢 😢 zanechal zavet v ktorom jej odkazal niekolko obytnych domov s niekolkymi bytmi rovno pri mori,ktore prenajima...teda v jednom žije a ostatne prenajima....

fidorka33
6. sep 2013

@megie4 No ted to byl už druhý KET na prvním jsme byli 15.7. ale to jsem chodila do práce a nechytlo se a ted jsem byla 22.8. a nechala si neschopenku ☹ tak bych také raděj zkusila hned do třetice a pokud nic tak bych šla zpět do práce .Uvidím co mi napíše Dr. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre