Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

megie4
6. sep 2013

@fidorka33 Pokud ti to dr.vyloženě nezakáže,což si myslím,že ne,šla bych být tebou také ještě do dalšího cyklu.A do třetice všeho dobrého,uvidíš!!!!! 😉 🙂

fidorka33
6. sep 2013

@megie4 No přesně tohle jsem si taky právě říkala ,že do třetice by to mohlo klapnout 🙂

majka43
6. sep 2013

Holky tak máme srdíčko a měříme 4mm.
A teď vás jdu dočíst.

fidorka33
6. sep 2013

@majka43 Velká gratulace !!!!! 🙂

megie4
6. sep 2013

@majka43 jupíííííííí!!!!!!!Supeeeeeeeeeeeeer!!!!!Já mám radost,moc jsem na Tebe myslela!!!Gratuluju moc moc moc!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka43
6. sep 2013

@megie4 Gratuluju a čekám na HCG.

majka43
6. sep 2013

@fidorka33 A co máš všechno za vyšetření?

rokytka11
6. sep 2013

@majka43 😎 😎 😎 super a obrovittánská gratulace!!!!!!! Jen tak dál.

majka43
6. sep 2013

@fidorka33
@megie4
@rokytka11 Holky moc děkuju, jsem moc šťastná. Přítel byl trošku zklamanej, že je jenom jedno, ale už se s tím srovnal.

megie4
6. sep 2013

@majka43 Ale o to bude určitě silnější a bojovnější!!!!Ještě jednou gratuluju! 😀

majka43
6. sep 2013

@megie4 V kolik budeš volat?

megie4
6. sep 2013

@majka43 Tak už jsem volala a zatím nic.Tak buď zítra nebo až v pondělí.aaaaaach jooooo,to bude dloooooouhý víkend 🙂 🙂 🙂

fidorka33
6. sep 2013

@majka43 Myslíš ted po KETU ,dva negativní testy 14dni po KET a včera jsem hned šla na krev a dnes sestřička říkala že HCG je 0,3 takže negativní ☹

majka43
6. sep 2013

@fidorka33 Ne myslím, imunologii a tak, co máš za vyšetření.

stastenka42
6. sep 2013

@majka43 no hurááááááááá tak vidíš je to tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 strašne sa s tebou tešíííím a tfuj tfuj

fidorka33
6. sep 2013

@majka43 Imunologii nemám ,u mě je to věkem a mám problémy s krví,víš??? ☹

agneszka
6. sep 2013

@carlik ja nevim,ja ty z brna neznam,chodim normalne do olomouce....zitra vam pisnu kdo tam byl

agneszka
6. sep 2013

@majka43 to je krasa....gatuluji
@majka43

agneszka
6. sep 2013

@rokytka11 uz se nemuzu dockat.....nejradeji bych usla a zbudila se az na sale

stastenka42
6. sep 2013

@fidorka33 a co mas s krvi? ja tiez picham fraxiparin

fidorka33
6. sep 2013

@stastenka42 no já si pícham ROFERON ,mám problém s krvinkama a jak se potvrdí těhu tak mě taky čeká Fraxiparin..ted mám jen anopyrin ☹

carlik
6. sep 2013

@stastenka42 no na jednu stranu to měla kámoška hrozný, ale aspoň si te´d žije v krásné krajině ...

carlik
6. sep 2013

@agneszka oni jsou tam všichni super, zažila jsem za ty roky asi všechny 🙂 ale na Štěpána a Kouďase nedám dopustit 😉 tak hlavně nezaspat a na sále si vyfotit první fotečku dvojčátek 😉
@fidorka33 jen pro zasmání, ty máš taky ráda fidorky a sníš jich na posezení 33??? 😀

carlik
6. sep 2013

@majka43 veliká gratulace a chlapa uklidni, že teda příště budou dvojčata, takže ať šetří na 3 děti 🙂

stastenka42
6. sep 2013

@fidorka33 ale neboj,aj to sa da..ved mi vydržime predsa vsetko pre tie nase drobčiatka 😀 😀 😀

misha83
6. sep 2013

@fidorka33 ach jo, je mi to moc lito ☹ .

misha83
6. sep 2013

@majka43 obrovska gratulace, nadhera!

majka43
6. sep 2013

@fidorka33 No právě, nech si udělat imunologii, já nebýt jí, tak nejsem tam kde jsem. Mám i hematologii, teď mě třeba doktor změnil injekce na ředění krve. Já byla v únoru na imunu podruhé, tam ti pomůžou. Můj to je desátý transfer, kdy se poprvé zadařilo a je mě 47 a to tobě určitě není. Vyplácáš si poslední pokus a pak toho budeš litovat.

majka43
6. sep 2013

@fidorka33 Já si píchala Clexan, ale už dva týdny před transferem. To je jako Fraxiparin.

majka43
6. sep 2013

@stastenka42
@agneszka
@carlik
@misha83 Holky dík, taky jsem mu venku řekla, že porodím, odkojím a teď když už víme jak na to, tak do toho půjdem ještě jednou. A on mě na to řekl, jo a pak budou ty dvě a já se z toho zblázním, ale na to hned řekl, že by mu to vůbec nevadilo. Je fakt zlatej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre