Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
19. sep 2013

Já byla dneska na tý hematologii a krev se mě po těch novejch injekcích zlepšila, ale celý den je mě zle. Koupila jsem si lízátka a zázvorový čaj, tak teď ho zkouším, jestli to nebude lepší.

majka43
19. sep 2013

@rokytka11 Posílám těhu virusky, ať se bobánci drží TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 😉 😉

majka43
19. sep 2013

@kikacka Pak podej zprávy co léčitel?????

majka43
19. sep 2013

@megie4 Tak co? Zítra jdeš domů?
@stastenka42 A jak je tobě?

stastenka42
19. sep 2013

@majka43 ja zatial dobre..klop klop...ja idem buduci tyzden na hemosku...a pichas dalej?@rokytka 11 chytaj tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

majka43
19. sep 2013

@stastenka42 Jo píchám, já myslím že budu píchat až do konce těhu.

stastenka42
19. sep 2013

@majka43 aj mna to vyzerá tak ze budem pichat cele tehu..picham do stehien,ale niekedy to docela boli:-[

majka43
19. sep 2013

@stastenka42 Já píchám do břicha, pěkně do špeku.

stastenka42
19. sep 2013

@majka43 ja som pichala tiež ale dr mi povedala že už nech nepicham ked je tam babatko,že do ramena alebo do stehna...

majka43
19. sep 2013

@stastenka42 Mě nic neříkal, jedu tam zase za tři týdny, tak se ho pak zeptám.

stastenka42
19. sep 2013

@majka43 ok....mne to povedala pri poslednej kontrole,určite to povie aj tebe,lebo mimi rastie 😀

misha83
19. sep 2013

@agneszka no to by ses divila, mne jeden mamatest neukazal nic a druhy carku ryvhle mizely no des. Pak se mi pidarilo ziskat ty stare mamatesty a tam byla dalnice!

fidorka33
19. sep 2013

Ahoj holky koukám že některé z Vás taky chodí na hematolku i já ☹ ted nás čeká do třetice KET a řeším jestli tentokrát nevložit dvě mimiška ,zatím jsme dávali vždy jedno a nikdy to nevyšlo ☹ tak já nevím.Davala jste některá dvě a jste hěhu s jednim????Říkám si že při těch dvou by mohla být větší šance,co myslíte mám to risknout??? 😉

agneszka
19. sep 2013

@misha83 v 11 zitra budu věďět vic....sle stejně myslim,ze budou brat pro kontrolu znova

stastenka42
19. sep 2013

@fidorka33 ahoj,my sme davali dve hatchujuce blastocysty a čakame jedno mimi 😀 😀

fidorka33
19. sep 2013

@stastenka42 No máme se rozhodnout ale Dr.je pro jedno má strach že se chytnou obě a já mám hematologické problémy tak že by to pro mě bylo zlé.Ale říkám si že jsme vždycky dali jedno a bohužel to nevyšlo ted jsem měla 2pokusy s DE pokaždé byli jedničkové a nic tak to chci risknout do třetice a dala bych ráda dvě .... 🙂

fidorka33
19. sep 2013

@stastenka42 mužu se tě ješte zeptat kolik jsi měla Et a ted jsi měla KET,když jste dávali ty dvě ???

rokytka11
19. sep 2013

Ahoj holky. Tak až teď jsem se dostala na internet. Transfer byl v pohodě. Blastocysty´= Bob a Bobek jsou v klobouku a ještě jsem si je stihla vyfotit 😉 Tak teď jen aby se alespoň jedné u mne zalíbilo a zabydlela se na 9 měsíců 😎 .

Moooooooooooooc děkuju za těhu virusky.

rokytka11
19. sep 2013

@agneszka tak zítra se to rozsekne. Mooooooooooc držím palce. Tobě zaváděli blastocysty?

stastenka42
19. sep 2013

@fidorka33 toto bol moj 13 transfer
😀 a ano boli mrazacky..a ty mas tiež mrazaky? Tak to riskni a daj dve..ja som mala predtym vlozene 3 a nic..to je asi fakt len o tom ako rozhodne ten hore..ale budeme ti moc drzat palceky😀😀

misha83
20. sep 2013

@fidorka33 davali jsme dve a cekame jednoho broucka.

agneszka
20. sep 2013

@rokytka11 ano dvě blastocysty..v 11 hod. by měl bÿt výsledek

majka43
20. sep 2013

@rokytka11 Taky jsme dali dvě a čekám jedno.

majka43
20. sep 2013

@agneszka Držím palce.

majka43
20. sep 2013

@fidorka33 Taky jsme dávali dvě a čekám jedno.

majka43
20. sep 2013

@rokytka11 Tak ať se drží.

majka43
20. sep 2013

@fidorka33 Vštšinou mě zaváděli tři, jednou i čtyři a nic, až teď naposled se chytlo, ze dvou jedno.

rokytka11
20. sep 2013

Dobrá ranko. Tak tady je Bob a Bobek těsně než je šoupli do klobouku:

kikacka
20. sep 2013

Ahoj Holky!
jsem ráda, že " fáze špinění " tady už skončila a všichni se máte fajn.

@rokytka11 Moc drží,m palečky, at Ti se u Tebe Bobovy a Bobkovy líbí 🙂)
@agneszka Taky moc držím palce, at je to HCG pěkně vysoké a jen roste.

Já jsem dva dny probulela a byla totálně mimo. Nemůžu napsat, že je líp, ale už nebulím. Nemám už co....
Máme ještě jednoho mimíska v mrazáčku, ale já cítím, že si musím ted odpočinout. Moc jsem tomu ted věřila a tak mě to taky moc porazilo.

@majka43 Chci se Te zeptat, jestli by Ti nevadilo napsat mi do schránky telefon na Tebe ? Byla jsem včera u toho pana léčitele. Ráda bych Ti sdělila moje dojmy a ještě se na něco zeptala a nechce se mi to všechno vypisovat...
Tak jestli by Ti to nevadilo.Ale brnkla bych až příští týden, já dnes odjíždím pracovně pryč....

Holky mějte se fajn a tfuj, tfuj, tfuj. Držím pěsti !

majka43
20. sep 2013

@rokytka11 To je krásný, takový fotečky já nemám.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre