Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

klarikab
20. sep 2013

Mamičky aha - kuk na S DEŤMI DO MESTA : https://www.facebook.com/pages/S-DEŤMI-do-mesta...

stastenka42
21. sep 2013

Dobre ranko maminy.....ako sa mate? U nas prsi,bleee..velmi ma boli hlava..

majka43
21. sep 2013

@stastenka42 U nás pršelo v noci, teď už ne, ale je zataženo. Jinak mě píchá na levým vaječníku.

misha83
21. sep 2013

Tak u nas ted zrovna krasne sviti slunicko. Dnes se jdeme podivat do dalsi porodnice, tak jsem zvedava. Holky odkud vlastne vsechny jste? Ja z Brna.

majka43
21. sep 2013

@misha83 Já jsem od Jihlavy.

stastenka42
21. sep 2013

Ja z Bratislavy ,som tu myslim jedina slovenka..

rokytka11
21. sep 2013

Ahoj holky. Ja jsem z Prahy.
Jinak dneska slaví Bob a Bobek 7 dní 😎 . Mě bolela hlava jako strep celý včerejšek a to v noci přešlo do mé pravidelné předmenstruační migrény. Každý měsíc mám dva dny před mrchou migrénu. Byla jsem překvapená, že I pod hormonama (Estimax a Utrouš) mám moje klasické symptom na mrchu. A ještě jsem si holky všimla jedné věci. Když jsem si začala zavádět Utrouš tak jsem cítila jak mám v pipině všechno po něm nabubřelé, prokrvené a od včera zase úplně klasicná normální sliznice, jako bez Utrouše. No prostě jako těsně před mrchou. Já myslela že ty hormony co bereme mají úplně ten cyklus na mrchu vyrušit.

majka43
21. sep 2013

@rokytka11 Nezkoumej se takhle, nebo se zblázníš 😀 😀 😀

stastenka42
21. sep 2013

@rokytka11 zlaticko nepozoruj sa lebo to neni dobre...taketo hluposti som robila aj ja ,vratane sledovania krcku a podobne..samozrejme ze som bola mimio priznakov...a pozri 😀 😀 😀 😀 😀 kasli na priznaky a vsetko podobne,bud v klude,hladkaj brusko a pi veeela vody 😀 inac tie bolesti hlavy su v tehu uplne normalne..tiež jeden z priznakov....posielam tehuvirusiky chytaj a oddychuj,teraz je toto dolezite aspon prve 4dni..tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

rokytka11
21. sep 2013

@stastenka42 jsi zlatíčko 🙂 . Mooooooooooooc děkuji za virusky. Všechny jsem je pěkně do jednoho pochytala 😎 . Holky slibuji, že se přestanu pozorovat, jsem hrozná 😨 . Tak já za vás pohladím bříško a budu od vás Boba a Bobka pozdravovat. Každý večer před spaním si s nima povídám 😀 .

stastenka42
21. sep 2013

@rokytka11 tak to robim aj ja 😀 😀 😀 😀 uvidis bude to ok....psychicka pohoda je velmi dolezita... 😀 😀 😀 😀

stastenka42
21. sep 2013

@megie4 kde si? podaj info.....myslime na teba 😀 😀 😀 😀

majka43
21. sep 2013

@stastenka42 megi podala zprávu do Přátel a oblíbených, že je v pořádku, už nešpiní a když to bude zítra dobrý, tak jde v pondělí domů. Asi jí nemáš v přátelích, tak se ti to nezobrazí.

stastenka42
21. sep 2013

@majka43 uz som si to precitala len som sa musela prihlasit na cz....

majka43
22. sep 2013

Tak nějak nemůžu spát.

rokytka11
22. sep 2013

@majka43 u mě to samé. Převalovala jsem se a ne a ne zabrat. Ještě si pamatuji 3:30 na budíku a já pořád vzhůru. Jinak mě konečně přešla migréna a dnes má konečně od hlavy klid.

majka43
22. sep 2013

@rokytka11 Jen spi, já den transferu prospala celej a šíleně jsem se potila. Hlava mě třetí den po Ket, bolela taky hodně a čtvrtý a pátý den mě šíleně bolely záda mezi lopatkama. Já asi v jednu usnula, probudila se ve čtyři dala jsem si snídani a v šest to zase zabrala a vzbudila se teď.

rokytka11
22. sep 2013

@majka43 to pocení mám take, jak dveře od chlíva. Ale já to přikládala k tomu že pořád tahám nudli a tak jsem troche nastydlá.

majka43
22. sep 2013

@rokytka11 Já se po kazdým usnutí, musela jít převlíct, protože jsem se budila úplně mokrá.

rokytka11
22. sep 2013

@majka43 těším se na zítřejší fotrčku. Vem si sebou mobil a vyfoť si to, v poho to jde vyufotit 😀 . V kolik to zítra máš?

majka43
22. sep 2013

@rokytka11 Já doufám, že mě fotečku dají? Nebo to tak není? Minule jsem si o ní řekla.

majka43
22. sep 2013

@rokytka11 Jo mám to v 8.30

stastenka42
22. sep 2013

Dobre ranko🙂tak ja som bola tiež do druhej v noci hore:-[ majka ty sa mas,ty uvidis bublinku😀😀😀 ja este tyzden...@rokytka11 chytaj dievca tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

majka43
22. sep 2013

@rokytka11 Tak už jsi dneska třetí den po ET. Kdy máš v plánu testovat?
@stastenka42 Bojím, bojím, ale těším se na to.

stastenka42
22. sep 2013

@majka43 tak o tom mi nemusis nic hovorit...ja sa zase sledujem,a tiež mam velky strach z toho utz...ale stale si hovorim ze ked sa ma nieco stat tak sa stane a ja to neovplyvnim...zajtra pojdem bublinke nieco kupit nech vie ze ju cakame😀😀😀 budem na teba mysliet a drzat vsetky palceky😀😀😀

majka43
22. sep 2013

@stastenka42 Já se bojím něco kupovat, aby to nepřineslo smůlu, prý se to nemá.

majka43
22. sep 2013

@stastenka42 Ale nakupovala bych hned 😀 😀 😀

misha83
22. sep 2013

@majka43
@stastenka42 na povery moc neverim, ale je fakt, ze jsem zacala nakupovat az v 16. tt. Za to ted, uz mame vsechno 😀 .

majka43
22. sep 2013

@misha83 Nenakupuju, ale po věcech pro mimi už se koukám, to jo.

stastenka42
22. sep 2013

@misha83 ja tiež nenakupujem,ale pred vkladom som kupila body a jedny malinke ponozky😀😀 chcela som ist kupit nejaku hracku😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre