Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
1. okt 2013

@stastenka42 Já 10.20

stastenka42
1. okt 2013

@majka43 tak zajtra mame dolezity den🙂budem ti drzat palceky...

majka43
1. okt 2013

@stastenka42 Já tobě taky a ještě Rokytce ta jde nak krev, aby jí krásně stouplo HCG. Budeme to mít zítra náročný. 😀 😀 😀

stastenka42
1. okt 2013

@majka43 no jasne,Hcg bude mat ukazkove uvidis😀😀😀 neviem preco sa tak bojim...ale pre istotu uz mam aj zistene kde u nas robia Prenascan test,lebo ja urcite nepojdem na amnio...

majka43
1. okt 2013

@stastenka42 Amnio to je plodovka? Já se v tom vůbec nevyznám, ale na plodovku se mě teda nechce taky.

stastenka42
1. okt 2013

@majka43 Ano,v 16tt ideme na tripletesty,a tam sa zadava aj vek partnerov a celkovo sa to vsetko tak nejako sumarizuje...tieto testy poukazuju na vrodene chyby,dawnov syndrom a tak,potom urcite nas budu posielat na amnio aby sa to potvrdilo alebo vyvratilo...je tam nejake riziko potratu po zakroku,sice male ale je. Teraz sa da urobit tento test je to z krvi vysledok je cca dva a pol tyzdna a je to na 98 percent. Jedine negativum je to stoji 560 eur a hradis to v plnej vyske..ale cert zober peniaze..nie?

agneszka
1. okt 2013

Ahoj dámy, moc všechny zdravím. Včera jsem se rozhodla se objednat na tu hysteroskopii s kultivací na infekce…tak sem zažila šok. Velmi mladá lékařka konzultovala mou žádanku s primářem a ten mi jednoduše vzkázal, že hystero mi udělá, ale kultivace na infekce jsou naprosto zbytečné, protože se stejně nic nezjistí, navíc toto vyšetření je velice nákladné a není třeba takového plýtvání. Prý s infekcí ještě nikdo nepotratil🙂 To mi paní doktorka sdělila, s tím, že mi tohle vůbec neměla říkal, ale vzhledem k tomu, že jsem to v kabince určitě všechno šlyšela, tak jí nic jiného nezbylo. Tak přemýšlím na co si platím pojištění. Načež mi řekla, že pan primář říkal at si najdu jiné zařízení. Ona se mne na vše vyptávala a nakonec mi do zprávy vepsala, že mne tedy objedná na 18.10.ale tyto kultivace nechá na zvážení staršímu lékaři, který bude hystero dělat a uvidíme, protože ona nechce nést zodpovědnost za mrhání penězma. Tak sem došla domů, napsala Dr Macháčovi a zítra mu budu volat, kdyže mám přijet na toto vyšetření k nim a bez problémů. Jsem v šoku z našeho zdravotnictví, a s přístupu některých lékařů. Až budu jednou potřebovat nemocnici-gynekologickou a porodní tak si vyberu určitě jinou. ještě že jich je v Ostravě víc.

majka43
1. okt 2013

@stastenka42 No tady na ten NT screning chci jít a klidně si to zaplatím.Doufám, že se na něj zítra domluvím.

majka43
1. okt 2013

@agneszka To je teda síla.

agneszka
1. okt 2013

@majka43 To tedy je,připadala jsem si jako vetřelec ...a přemýšlela jsem zda platím zdravotní pojištění..budu to muset jít zkontrolovat

majka43
1. okt 2013

@agneszka Ono to tak je, já platím zdravotní pojištění skoro 30 let. Za 30 let jsem byla jeden měsíc na pracáku a vše kolem snažení o miminko jsem si musela zaplatit, protože jsem se holt začala snažit až ve čtyřiceti a tak už jsem neměla na nic nárok.

carlik
1. okt 2013

@agneszka to je teda děsný zdravotnictví 😠 jo a ten náš Dr se jmenuje Štěpán Machač (né s á) 🙂 a určo ti to domluví někde v Ol bez problémů a caviků.

carlik
1. okt 2013

@majka43 přesně tak jsem dopadla taky, páč jsem začala se snažením o mimi ve 39 letech 😒

majka43
1. okt 2013

@carlik Tak to jsme na tom stejně.

agneszka
1. okt 2013

@majka43 přesně tak jsem to madam co mne vyšetřovala říkala...vše si platím sama,nechápu proč bych si měla dělat hlavu z jednoho zákroku

agneszka
1. okt 2013

@carlik to doufám,že to zařídí..už mi psal at mu zavolám 😉

stastenka42
1. okt 2013

@agneszka ty brdo....to je uroven zdravotnictva....

danaho
1. okt 2013

@stastenka42 @majka43 holky na zítra vám sržím palce 😉

stastenka42
1. okt 2013

@danaho jeej,vdaka 😉 nebudem spat celu noc, uz teraz som uzlik nervov

danaho
1. okt 2013

@stastenka42 to ti rozumím. Ale snaž se být v klidu a říkej si,že je miminko v pořádku a těš se zítra na něj. 😵

stastenka42
1. okt 2013

@danaho 🙂myslim ze ja budem v klude az budem miminecko drzat v naruci😀😀😀

majka43
1. okt 2013

@stastenka42 Tak to pak budem dvě a kdo ví jestli, to víš ty starší maminy. Určitě se o ně budeme víc bát, než kdyby nám bylo osmnáct.

danaho
1. okt 2013

@stastenka42 jo přesně a pak přijdou strachy o děťátko na celý život. 🙂 Už ten strach nikdy neskončí.Ale určitě to za to stojí.
@majka43 starší maminky jsou prý zodpovědnější a hlavně se miminku maximálně věnují, protože už nemají pocit,že by jim něco uteklo.
Holky určitě budete skvělé maminky 😵

rokytka11
2. okt 2013

Ahoj holky, tak jsem byla na krvi a volam v 11:00. Dnešní testik - ten poslední. Mě fakt přijdou už všechny stejné. Změním značku 😎

rokytka11
2. okt 2013

@stastenka42 a @majka45 držím palečky a těším se na UZ fotečky vašich mini-mimineček.

misha83
2. okt 2013

@rokytka11 je zas trosku silnejsi, ale ono uz to fakt tak poznat nebude 🙂.

stastenka42
2. okt 2013

@rokytka11 tak dneska tu budeme mat dufam same dobre spravy:-P😀😀 tfuj tfuj nech je krasne vysoke...a Dakujem

majka43
2. okt 2013

@rokytka11 Mě fakt vylezla pořádná až 17 den, taky jsem to takhle měla.

majka43
2. okt 2013

Tak a na mě teď přišla depka

carlik
2. okt 2013

@rokytka11 ty čárky už silnější nebudou, tak nech testování a utrácení za testy a kup něco bobkovi 🙂
@stastenka42 budeme myslet na tebe a určo nám pak napíšeš dobrou zprávičku 🙂 já jsem občas mimo kam to píšu, jestli tu nebo k "nám" na SR 😉 ale prostě všechny na tebe myslíme a držíme tolik palečků, že to ani nespočítáme....
@agneszka tak dneska mu budeš volat? Pak dej vědět, jak jste to zařídili 😉 Taky bych ho po dlouhé době viděla, ho ani ve městě nikde nepotkám, páč furt dělá 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre