Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
4. okt 2013

Prave tiež komunikujem z jednou tehulkou ktora zije v Rakusku a tam sa vobec nerobia tripletesty,prave preto ze sa tam zadava vek a to automaticky skresluje vysledok..

rokytka11
4. okt 2013

Dobre ranko holky, tak mi to nedalo a dnes jsem testla jak je bobík na tom. Dělá mi samou radost, dnes vyběhla čárka hned a do 3 minut byla stejně silná jako testovací. Takže od středy muselo HCG zase stoupnout 😎 .

megie4
4. okt 2013

@rokytka11 Tak to už jsou nádherné dálnice,určitě je vše v pořádku 😉 😀

stastenka42
4. okt 2013

@rokytka11 uz netestuj🙂🙂🙂🙂

majka43
4. okt 2013

@rokytka11 No vidíš, krááásná. Zrovna jsem na tebe myslela, jestli budeš testovat.

majka43
4. okt 2013

@rokytka11 Já si taky udělala test ještě 20 den po transferu.

carlik
4. okt 2013

@stastenka42 já už přesně nevím, ale v tom 12.tt byl pozitivní výsledek z krve a UTZ to moc nepotvrdilo, a tak v tom 16.tt dělal podrobnější a tam už bylo vidět ty "nedostatky" a amnio to potvrdilo ☹

petulinkaaaaa
4. okt 2013

Ahoj holky, ještě mám na vás otázku? Byla jste některá v Gennetu na IVF s darovanými vajíčky?

stastenka42
4. okt 2013

@carlik ach jo:'(:'(:'(

majka43
4. okt 2013

Pak mám něco obléct,

stastenka42
4. okt 2013

@majka43 ??????to mas ake velke brusko?

laura35
4. okt 2013

Ahojte holky, ale ak budete mat NT screening dobre, tak naozaj nie je dovod na amnio. .. Inac ja som podla rady doktora z centra priznala do dotazniku k NT darkynu a jej vek, a stejne to pocitali s mojim vekom. A citala som,ze ste si pisali o utrogestane a estrimaxu, mne ho nechali uzivat az doteraz, do 20 tyzdna, lebo az vtedy je vyvoj placenty ukonceny.

stastenka42
4. okt 2013

@laura35 ja uzivam uz iba utrogestan..zatial stale..a ty si bola na amnio?

megie4
4. okt 2013

@majka43 Pěkné bříšínko,myslím,že na tom budu podobně 😀 ,už teď(9.tt),mám problém,abych dopla kalhoty. 😅

laura35
4. okt 2013

@stastenka42 nie nebola som na amnio, lebo mi NT screening vysiel dobre, aj ked to pocitali s mojim vyssim vekom a nie vekom darkyne. V podstate som darkynu nemusela priznavat 🙂, ale je to jedno, nikde mi to do papierov nenapisali..

ivomal
4. okt 2013

Ahoj holky. Mám prosbu. Doktorka mi před pár dny zdělila, že budeme muset jít do programu s darovanými oocyty. Mohla bych Vás poprosit o nějaké rady,typy kam zajít a jak to probíbá? Mám za sebou 2x MA, 1x biochemko, neurekom IUI a 4 IVF s vlastními a poslední bylo i s PDG a ze 6 embryí ani jedno zdravé....Mám problémy se sliznicí díky těm potratům a nereaguji na estrofem, jen na gonadotropiny... Co si myslíte o Arlete a jejich prodramu IVF s darovanými vajíčky? Cenově to vypadá zajímavě. Moc děkuji za každý příspěvek. Iva

stastenka42
4. okt 2013

A takto rastieme my..

majka43
4. okt 2013

@stastenka42 Taky pěknej pupík

stastenka42
4. okt 2013

@ivomal Fuu dievca....no hlavne si treba vybrat centrum ktore ti bude najviac vyhovovat,chod na viac konzultacii a uvidís

stastenka42
4. okt 2013

@majka43 ale ty ma predbiehas😀😀😀 musím zacat viac papat😀😀😀

majka43
4. okt 2013

@stastenka42 Jo já jsem jak v pátým, ale třeba se to teď zastaví.

anubis
4. okt 2013

@petulinkaaaaa Já jsem chodila do Gennetu v Praze,ale přešla jsem do Gennetu v Liberci,v září první návštěva a v listopadu už jsem byla těhotná🙂 První pokus a ufounkovi bude 15měsíců...a dělají tam krásné děti😉

stastenka42
4. okt 2013

@majka43 trochu ano,to aj z tych liekov sme nafucane... Hlavne ze miminecka rastu...my sme mali v utorok na vahe +3,6kg a dr povedala ze je to v pohode..teraz uz druhy den je mi tazko na zaludok,tak skoro nic nejem,ledva jogurt,jablko a dnes sucha pletenka..vsade som hovorila ako mne nebyva zle a podobne..ha! drobcek to hned zmenil...

misha83
4. okt 2013

@majka43 jeee, vidis, ja uz jednou psala, ze na darovatka uplne zapominam. Presne, v tom pripade, pokud screening bude ok, tak je to uplne zbytecne. Tvuj vek nehraje roli.
@stastenka42 a proc jste tedy na ten prenascan sli?
@carlik to je jasny, ze to neni zaruka.

stastenka42
4. okt 2013

@misha83 my sme este neboli,len sme to zvolili ako alternativu za amniocetezu ak bude treba...v utorok ideme aj s vysledkami na konzultaciu ku genetikovi,teraz ta automaticky u nas posielaju ak mas nad 39 rokov..a kedy sa ide na dalsi utz ktory je podrobny ?

misha83
4. okt 2013

@stastenka42 a tobe delali jen teipple testy nebo i ten NT screening? Dalsi je pak ve 20. tt. A jo, ja to pochopila tak, ze uz jste byli, tak to pak jo, to chapu, to je lepsi nez plodovka.

carlik
4. okt 2013

@stastenka42 záříš jak sluníčko nebo ta slunečnice za tebou 🙂 A kila hore neřeš, po porodu budeš vytahovat gatě 15 let starý jako já 😉

majka43
4. okt 2013

@stastenka42 Mě je těžko snad ze všeho. Včera jsem si dala k obědu výbornou bramboračku s houbama a za pět minut už byla v hajzlu. Chutě mám na všechno, ale skoro nic mě nesedne.

stastenka42
4. okt 2013

@misha83 robili mi NT screening a k tomu krv a vysledok v utorok. Screening dopadol ok..triple testy budu brat 30.10. To bude 16tt..

stastenka42
4. okt 2013

@majka43 ja som dnes po tyzdni zjedla kusok masa...vobec nemusim,asi to bude vegan.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre