Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

sweetest
30. nov 2013

@majka43 No sázet se nebudu...mám dost argumentů ( viz výše) proč bych mohla být ta první...byť datumově jsme poslední 😀 😀 😀

majka43
30. nov 2013

@sweetest Já vím, ale já ještě nikdy nerodila, ale doufám, že donosím do konce.

majka43
30. nov 2013

@sweetest Sranda by byla, kdyby jsme to daly v jeden den.

sweetest
30. nov 2013

@majka43 No to ano tedy 😀 😀 😀 Já 2x, tak vím jak to může být ošemetné...první byla o cca týden dřív a druhá o 3 týdny dřív 🙂

stastenka42
30. nov 2013

@sweetest nepredbiehaj sa,dobre? Ja mam narodky 10.3. :-P:-P

sweetest
30. nov 2013

@stastenka42 Já bych ráda vydržela na svůj TP, ale vím já, co si tělo a květák domluví ? 😉 😀 😀

stastenka42
30. nov 2013

@sweetest tak si dame darceky k narodkam obidve😉😉😉 a meno uz vyberate? Este sa musim pochvalit dnes som napiekla linecke pecivo,klasicke aj orechove...ale este som nelepila,to bud zajtra alebo v pondelok..

sweetest
30. nov 2013

@stastenka42 To si piš, že to bude mega dárek ke 40 😀 Já nepeču,na to mám tchýni 😉 A jméno máme..Tomáš ( můj sen,sice bude jako tatínek,ale to neva) 😵 😵 A kdyby nááhodou to byla holka, tak bude Anežka 😉

stastenka42
30. nov 2013

@sweetest ja som mala tiež vybrate pre chlapca Tomas a Adam...ja budem mat tiež okruhle...45 😀😀😀😀

sweetest
30. nov 2013

@stastenka42 A co pro holku? 🙂 🙂

stastenka42
30. nov 2013

@sweetest to je trochu zloziteee ,nevieme sa rohodnut medzi-Karolina,Tamara,Barbora a Natalia 😀 😀 😀 😀

sweetest
30. nov 2013

@stastenka42 😀 😀 😀 😀 😀

majka43
2. dec 2013

Ahoj holky, jak se máte? U nás je krásný sluníčkový den.

majka43
2. dec 2013

@stastenka42
@sweetest A Megí čeká zdravé miminko, krásný den.

stastenka42
2. dec 2013

@majka43 to je perfektní....kolko strachu zbytocne...boze to super.... U nas je tiež nadherne,,ja dnes beham po uradoch kvoli pn...vobec mi nezaratali co som platila ako. SZCO..tak som si musela dat vypisat dalsiu pn...tak teraz mam dve pn...strasna uradnicka birokracia

majka43
2. dec 2013

@stastenka42 No pěknej bordel tam mají. To tě teda lituju, já nenávidím lítat po úřadech.

rox
2. dec 2013

ahojte holky...tak hlasim ze ja mam narozky 15.3.....takze muzu se pridat k oslavam? 😀
Jinak IVF vyslo, jsem tehulka....ale kazi mi to zatim krvaceni a spineni, tak nejak nastridacku 😒 Takze nerviky pracuji. Pry to je u IVF normalni. Take jste mely problemy?

stastenka42
2. dec 2013

@rox no jasne ze sa mozes pridat...gratulka k tehu...to spinenie a krvacanie mame za sebou,to ti mozu praskat cievky ako sa roztahuje maternica..utrogestan,k tomu ascorutin,nohy hore a bude vsetko ok,neboj🙂🙂🙂

majka43
2. dec 2013

@rox Gratuluji těhulko. Já také špinila, ale jenom tři dny v sedmým týdnu. Až do dvanáctého týdne jsem brala ascorutin 3x denně 2. Pak jsem postupně snižovala.

majka43
2. dec 2013

@zuzika72 Ahoj, jak to s tebou vypadá? Kolikátý den už jsi po transferu? Už testuješ?

zwalsh
3. dec 2013

Ahoj dievčatá je tu niektorá vo veku 44 čo podstúpila darovanie embrya?

stastenka42
3. dec 2013

@zwalsh ja mam 44 a darovane vajicka😉

nanenka
3. dec 2013

Ahojte, aj ja patrím medzi vás, čo sme absolvovali ivf s darcovskými vajíčkami. Už dlhšie vás čítam , ale až teraz som nabrala odvahu sem prispieť. Som v 12+5 tehotenskom týždni, ale bála som sa skôr prispieť, lebo už mám za sebou 3x MA. Včera som bola na meraní NT a je to v poriadku, tak veríme, že teraz to dotiahneme do úspešného konca .

majka43
3. dec 2013

@zwalsh Mě je 47 a mám darovaná embryjka.

zwalsh
3. dec 2013

@stastenka42 júj tak to mám radost boli si v reprofite? Blahoželám a držím palce.

majka43
3. dec 2013

@nanenka Blahopřeji a určitě to dopadne dobře.

zwalsh
3. dec 2013

@majka43 Majka ja mám 3 ročnú dcérku a chceli sme hneď ďalšie ale spadla som rovno do prechodu. Ty si mala ešte periódu keď ste sa rozhodli pre embryo? Kde si bola?

stastenka42
3. dec 2013

@zwalsh Dakujem😉 ja som bola tiež v prechode,preto sme isli do darovanych...a menzes som mala len vdaka tabletkam ktore mi gyndoska predpisala aby som sa vyhla navalom a podobne...

stastenka42
3. dec 2013

@nanenka urcite bude vsetko ok😉 tu stastne tehulkuje😀😀😀

majka43
3. dec 2013

@zwalsh Já jsem ještě normálně menstruovala a byla jsem v Jihlavským sanusu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre