Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

carlik
28. jan 2014

@agneszka moc mi to je líto, ale věřím že Štěpán něco ještě vymyslí a dotáhnete to spolu do šťastného konce! Hlavně to ještě nevzdávejte! Drž se

majka43
28. jan 2014

@roccoo Já platila v Brně na Obilním dárkyni 15000. Každý car to má jinak.

majka43
28. jan 2014

Tak moje, podle doktora z hematologie, malý břicho. 27+0

andela01
28. jan 2014

@majka43 krásný bříško 😉

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 no podla mna mas akuratne brusko...vobec nemas male...ja si tiež stale namyslam ze mam male brusko...dolezite je ze malinka je v pohode nie?

majka43
28. jan 2014

@stastenka42
@andela01 Malá v pohodě asi je, nevím kdy spí, pořád jen kope a kope. Ve středu jedu zase na 4D, tak se snad holka pěkně ukáže. Včera jsem tu vodu na cukrovce dala, ale celý den my bylo zle. Já teď sladký vůbec nemůžu.

andela01
28. jan 2014

@majka43 hlavně, že je vše v pořádku. Jen tak dál holky 😉

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 no tak toto je presne aj u nas 😀 😀 😀 😀 ja som hovorila mm že to naše dieta vobec nespí lebo ide nonstop ako duracelka 😀 😀 😀 ale teraz asi tri dni sa ukludnuje,ked spím ja spí aj ona ,občas nad ránom vyvádza ale nie tak intenzívne..asi ma menej miesta,tak je skor take prevalovanie..normalne cele brusko sa mi vlni ako sa prevaluje..ale zatial je stale hore hlavickou 😉

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 Mě doktor říkal, že už je hlavičkou dolu, ale nevím jestli se nepřetočila. Já mám někdy kopance do močáku, někdy do pupku, pak zase ze strany do břicha. A nebo do močáku třeba boxuje ručičkama. No ve středu uvidím. A boxuje klidně do dvou do noci.

majka43
28. jan 2014

Už peru.

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 ano aj naša...okolo pol noci začina,taku hodinku a potom je do takej 4 pokoj..potom idem na wc a blška sa preberie...ale je to užasný pocit že ? pre mna ano,lebo viem že je tam ok...buduci tyžden malujeme detsku a už nakompletku zariadujeme...stale vaham s farbami...vy mate aku farbu?

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 peknééé....nam tento týžden príde aj zavinovačka,polodupky,rukavičky,čiapočky a taky komplet do porodnice...som objednala..a mame aj monitor dychu..za 20 € z bazariku tu na MK 😉

nanenka
28. jan 2014

@roccoo V tej cene platíš aj lieky na stimuláciu pre darkyňu a tie veru nie sú lacné.

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 Já ještě dětský pokoj nezařizuji. malá bude s námi v ložnici a dětský pokoj, bude zatím únikový pro přítele, kdyby malá v noci nespala. Až tak za rok, budeme zařizovat dětský. Ložnici mám žlutou, jsem na ní asi ujetá, prostě sluníčková.

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 Monitor budeme teprve kupovat, mám zakázáno koupit z druhé ruky. Přítel chce nový.
Chůvičky budeme mít od jeho sestry.

majka43
28. jan 2014

Kočárek máme objednaný. Jako je ten červený, ale bude v tý zelený.

majka43
28. jan 2014

Bouda bude zelená, s černým pruhem ve předu.

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 no my budeme mat postielku v spalni,a v detskej mame kreslo pre mna na kojenie,prebalovací pult,vanicka,roldor pre malu a pohovku pre mna na spanie ak by malinka nechcela spinkat aby sme nerušili mm....sluníčkovu som chcela aj ja ,ale ked som na nete šmírovala vhodne farby do detskej tak vyslovene žltu a bielu nedoporučuju miminkam lebo že pri nej vela plaču a nevedia spat..odporúča sa od 3 rokov je velmi vhodna inač pre deti a podporuje vyvin dieteta..my sa nevieme rohodnut,chceme dvojfarebnú,zatial svetlozelena ako tvoj kočík v kombinácii s pastelovou svetloružovou..a mame aj nalepky na stenu,také detské...a potom tiež dame sluníčkovú 😉

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 No tak o tom teda nevím. Přinejhorším přítel přemaluje.

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 Strop máme dřevěný, hnědý, tak bude muset teda koukat na něj.

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 a veci pre malu peries normalne s praškom či bez...niekto hovorí tak,niekto tak...

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 bežova je dobrá....aj svetlo hneda...tak v poho...

majka43
28. jan 2014

Takhle

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 Já jsem koupila tady na netu prášek Batole. 15kg za 703Kč i s poštovným, přímo od výrobce. Jinak tady v drogerii stojí 2,4kg 290kč. Krásně pere a krásně voní.

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 tak to je dobrá....tam písali o silne jasnej sluničkovej..toto je svetla,pastelová... 😀 taka silna ich dráždi,možno preto...

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 Tak to jsem si oddychla.

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 po malovke aj ja už začnem prat a chystat....bože neviem sa dočkat 🙂 🙂 🙂 🙂

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 Já taky, už aby byl duben.

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 Ty jo, ted mě teprve došlo, že středa už je zítra. Včera nebyl přítel v práci, tak jsem měla za to, že dneska je pondělí. Tak už zítra 4D, jááááááááák se těším.

stastenka42
28. jan 2014

@majka43 ja idem buduci tyzden,už odratavam dni...velmi sa teším...aj vy musíte mat pred nastupom do porodnice overeny doklad z matriky ked nie ste manželia o priznaní otcovstva ak chcete aby sa mala volala po otcovi ? včera som tam bola...my sa zoberieme až po narodení malej,ked bude vačšia,len chceme aby už mala priezvisko po mm...a ešte musíme mat aj detsku lekarku vybranu,musím ju nahlasit pri príchode...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre