Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

dianan
17. jún 2009

dobre ránko...fešandy....prajem pekný,slnečný...a hlavne uspešný den... 🙂

iwusa
17. jún 2009

ahojte kocandy,

este nie som na dovce ale podla vsetkeho by sme mali ist v sobotu do egypta, strasne moc sa tesim na more, snorchlovanie a pyramidy, tie nesmiem vynechat! len teda dufam, ze to klapne, vcera vecer sme si to objednali a dnes nam maju volat, co sa tyka platby a hlavne, ci maju volne, je to take riziko, kedze sa jedna o last minute, ale dufam, ze to bude ok!

mimka aj di - drzim vam obom pastiky, len sa hlavne nestrachujte a nestresujte. ja som si bola cez tyzden zobrat vysledky genetickych testov v iscare, uplne bez problemov mi ich dali, ani len vymenny listok nepotrebovali. to bude asi tym, ze sa tam zmenila recepcna, pred tym bola strasne neochotna a teraz taka sikovna kocka, ale aj tak nie je nad heliosik 🙂 inak ja sa tak strasne tesim, dovolenka, potom 3. jula ideme s didinkou do martina a 4. jula narodeninky a zaroven stretavka po 5 rokoch od maturit, jaaaaaajha ako obycajne - leto budem mat nabite 🙂 jedine z coho mam fobiu su plavky, ked som sa v nich videla, tak to vam bola fakticky konecna... dufam, ze v tych horucavach aspon nejake to kilecko vypotim, lebo inak som tragicka ☹ ale jaaaaj, nesmiem si takymito hovadinami kazit dovolenku a hotovo!

dianan
17. jún 2009

iwuška...tak super...Egypt..je dobrý....aspon nám sa páčilo...... 🙂
tak nech super dopadne dovolenka...ale to si ešte napíšeme do soboty,nie???

mimka29
17. jún 2009

Ahojte zlatíčka,
iwuska - včera som bola s didlinkou v škole a sme ťa spomínali, že kedy ideš na dovolenku. Neštikútalo sa ti 😀
dianam ahojki 😉

Baby ja si teraz lepím hormonálne náplaste na rast sliznice a je s tým teda poriadna oštara. Stále sa bojím, že sa mi odlepí a túto poslednú som si nalepila nejak vysoko, dala som si bedrové nohavice a mám pocit, že mi ju derie opasok. Už nech sme všetky tehotné, potom budeme mať iné starosti 😀

sue
17. jún 2009

Ahojte babulky, tak my sme pred chvíľkou dorazili domkov...ešte mám nevybalené kufre, len Macino už spokojne odfukuje - chúďatko ráno bude prekvapene kukať keď sa zobudí úplne inde ako zaspinkal 😕 a ja idem do práce 😢 ach jaj 😢

Mali sme sa faaaajne 🙂 zajtra večer snáď napíšem viac 🙂 😵

mimka29
18. jún 2009

Dobré ránko zlatíčka,

Ahoooj sue tak ty si sa už vrátila z dovolenky a iwuska nám za chvíločku odchádza. Kedy ideš do stimulky?
dianan a ty kedy začínaš?

Musímu tu trošku rozprúdiť debatu, lebo sa strácame 😉

dianan
18. jún 2009

dobre ránko... 🙂 čau mimka...
čau sue....vitaj doma.... 🙂
ako ste sa mali????určite výborne.....ale teraz po tom oddychu to bude asi ťažké v práci....

mimka.....ja ešte neviem....kedy začinam...bud buduci cyklus/-alebo ...neviem....dala som si ešte včera skontrolovať to FSH....a uvidí sa,či len jeden mesiac bolo dobre,alebo... je teraz nejaká taká fáza....že je dobre,Krajko mi hovoril,že neiktoré ženy maju FSH tak -pikovite-,môže byť 1/2 roka vysoké,a potom nejaký čas sa vráti na normálne hodnoty.....

ale jednoznačne prvá z nás budeš ty tehuľka.... 🙂

mimka29
18. jún 2009

dianan - keď si na to zmyslím, tak cítim také chvenie v žalúdku. No neviem či sa mi pri transfere nebudú klepať nohy. Tebe by to potom mohlo vyjsť tak nejak s vikou a iwuskou.

dianan
18. jún 2009

mimka....ano...viem si predstaviť tie pocity...ale tak to asi bude preživať každá z nás....
...no pevne verim,že sa pohneme už aj my.....
a už vieš presne,kedy idete do Brna??

mimka29
18. jún 2009

Do Brna ideme zajtra na kontrolu sliznice či je dosť vysoká a zajtra sa aj dozvieme, že kedy pôjdeme na oplodňovanie a následne na transfer. Ale malo by sa všetko udiať do 10 dní.

dianan
18. jún 2009

vaaavvv...to je už blízko..... 🙂

mimka29
18. jún 2009

Je to už blízko. Teraz sa musím stále niečim zamestnávať aby som na to stále nemyslela. Dúfam, že do toho už nič nepríde ako napríklad teraz v pondelok s tou baktériou 😒

dianan
18. jún 2009

no toto su fakt šoky...ked je všetko naplánované,a bum..nejaký problém.....ale dufam,že už nič do toho nevpáli....a všetko bude tak ako má byť... 🙂

mimka29
18. jún 2009

Už sme si dúfam všetky to zlé vybrali a čakajú nás iba krásne chvíle.

dianan
18. jún 2009

mimka...pekve dúfam ja ja.....už by bolo na čase,no nie???

iwusa
18. jún 2009

ajojte 🙂
mimi ty ides zajtra do brna??? ty brdoooooo, potom prosim napis, nech som este informovana, kym odidem na dovolenku! vies ako strasne silno ti budem drzat paste? moc moc moc moc a este nekonecne moooooooooooc silno 😉

ja sa tak strasne tesim s vami vsetkymi, dufam, ze nam to klapne, uplne vsetkym.
di a tebe teraz robili dalsie odbery? dobre som to pochopila? a kedy budes mat vysledky a ako budete pokracovat dalej? ci ani sama nevies?

didinka moja - my sa asi dohodneme az po dovce, ze? ved 28 prideme domov v skorych rannych hodinach a urcite sa dohodneme, ze co a ako.

inak zabudla som vam povedat, ze na com som sa naposledy dobre zasmiala: ako som si bola zobrat tie geneticke testy, tak mi vecer volala mamca moja a pyta sa, ze no co ake to mam? a ja jej hovorim, ze mami, ved doktor mi uz vtedy volal, ze to nemam dedicne, ale ona naliehala, ze co je tam napisane. tak som jej precitala vysledok vysetrenia - total lekarska formulacia, potom bolo chvilu ticho a zahlasila: no ale tomu som vobec nerozumela, ja som sa dusila od smiechu 🙂

sue - vitaj na slovensku, dufam, ze ste sa mali uzasne a ze hodis nejake tie fotecky do albumiku 🙂

babule, viete co vam poviem - vsetky vas strasne moc luuuuuuuuuuuuuuuubim 😀

dianan
18. jún 2009

ahoj iwuška..... 🙂
ano dobre si to pochopila,zrejme,ešte raz vlastné IVF...a ak nič,tak darované vajičko.....ak IVF,tak hned v dalšom cykle.....ale čakam ešte na výsledok FSH....a podľa toho sa rozhodne...

aj tebe sa to už kráti...a o chvíľu lebediš na pláži....óo ako vám je dobre...aj ja by som hned išla....ale niekto musi aj pracovať...no nie????
....ináč ten telefonat s maminou...bol fakt za 100 bodov

mimka....držim palce na zajtra...nech Ti doktor povie samé dobré správičky..... 🙂

mimka29
18. jún 2009

Bambuľky ďakujem. Hneď ako sa vrátime dám vedieť,
Dobrú nocku

vika34
18. jún 2009

ahojte,zdravím všetky,nestíham
mimka držím palce a skúsim zajtra kuknúť ako si dopadla
závidím vám dovolenky ,my tento rok nepôjdeme nikam,kríza ☹ a tak by som potrebovala ☹

mimka29
19. jún 2009

Ahojte baby,
nemám veľmi dobré správy. Sliznica iba 6mm, na pravom vaječníku sa mi urobila cysta. Pridali mi +2 náplaste a len veriť, že sliznica dorastie, cysta vraj až tak nevadí. Ďalšia kontrola v pondelok o 9.00 hod.
Neskôr ešte prídem, pa

sue
19. jún 2009

Mimka, ja som mala tiež cystu keď som otehotnela 😉 takže to naozaj nemusí byť problém 🙂 budem držať palčeky.
Aj vám ostatným krásny víkendík 😵

dianan
19. jún 2009

ahojte....čau sue.,mimka....a všetky ostatné kočky...

mimka nebud smutná....musiš veriť...snád ešte sliznica podrastie....silno držím prsty 🙂
želám všetkým pekný víkendík... 🙂

vika34
19. jún 2009

ahojte,mimka musíš veriť,budem na teba myslieť ,aby všetkov dobre dopadlo.
zdravím všetky

vika34
20. jún 2009

ahojte,dnes je hrozné počasie,zrovna ked máme obaja s manželom voľno,to je zákon schvalnosti
A vy kde ste všetky?

iwusa
20. jún 2009

mimuska, neboooooj budem drzat pastiky! neboj bude to super a tebe sa to v skutku podari!

budem na teba aj na vsetky ostatne kocky mysliet celucicku dovolenku, papa lasky moje!!!

vika34
20. jún 2009

iwusa peknú dovolenku

mimka29
20. jún 2009

Jej iwuska sa prišla rozlúčiť. Asi si to už neprečítaš, ale prajem ti rozprávkovú dovolenku.

Ahoj vika 🙂

vika34
20. jún 2009

no aká bola návšteva,tuším si bola u svokry,nie?

mimka29
20. jún 2009

Nie vikuš, boli sme u mojich rodičov, takže bolo super 😀 Len som sa trošku prejedla a teraz to nemôžem rozdýchať, fuj ja som hrozný pažravec. A ta ako?

vika34
20. jún 2009

sorry ,čiže u mamičky ,no to aj my vždy hrozne odfukujeme ked sme u mojej mamičky,lebo ona úžasne varí,ona varí aj pre svoju mamu a vždy sa na tom smejeme ,že teda po nej nie som s tým varením,tak neviem kto bude variť jej,lebo ja to asi nebudem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre