Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
1. júl 2009

Ahojte tu som 🙂

iwusa
1. júl 2009

ajoj mimka, no uz mám aj fotecky, možete mrkať 😎

mimka29
1. júl 2009

Jaká paráda, vám teda bolo hej. A to more je fakt prekrásnej farby.

Dovešam prádlo a ešte prídem 😉

iwusa
1. júl 2009

jaaaaaaaj moja ani nehovor, hned by som sa vratila 😉 a pekne pracuj, ja si idem dat krupicnu kasu zatial - boze take nezdrave jedlo na noc 😅

di, si tu???

mimka29
1. júl 2009

Už som dnes 2x zabudla, že periem, najprv som zabudla pračku zapnúť a teraz povešať. Len tak si idem do kúpelky a pozerám, že čo pračka bliká 😀
iwuska dal si krupičku, ja som mala teraz pizzu. O krupici by vedela rozprávať didlinka. Keď boli ségričky malé a ja som ich varovala, tak mali krupicu každý deň, lebo som nič iné nevede uvariť 😀

iwusa
1. júl 2009

ja som tak minule myslela, ze periem, potom idem pozriet do pracky (neviem po kolko hodinach, uplne som zabudla), ze asi by som to mala zavesit a chytam tie veci, ze ty brdo, ved ono je to uz aj suche??? a az ked som ovonala, zistim, ze ja som vobec nepustila pracku 😀

no co mimi, aspon si sa starala, to je hlavne, snaha bola 😉 to moj otec tak sestre ked bola mala denno-denne robil na ranaky prazenicu z vajicka, asi polroka v kuse a odvtedy neznesie vajicka, uz cca tych 15 rokov ich nejedla, teda prazenicu urcite, ze nie 😀

mimka29
1. júl 2009

Doma to majú naši aj na fotkách, ako sedia tie tri krpaté bambuľky v kuchyni za stolom, okúpané v rovnakých pyžamkách, rovnako ostrihané a celá pusinky zababrané od krupice. Pohľad pre Bohov.
No a keď boli s tatinom a mamina sa ich opýtala, že čo tatino uvaril, tak povedali, že chleba s máslom, ale jedia ho aj dnes, ešte sa ho neprejedli 😀

iwusa
1. júl 2009

kokoooooooooooz, ale som sa napraskala baby a takto na noc, ja hriesnica jedna zla 😖

iwusa
1. júl 2009

predpokladam, ze krupice áno 😀

mimka29
1. júl 2009

Myslím, že od vtedy krupicu už neje ani jedna 😀 Ja keď poviem môjmu mužovi večer, že som prejedená, tak hneď ma ťahá do postele aby sme to rozcvičili 😀 vieš ako to myslím.

iwusa
1. júl 2009

no samozrejme, hmm... ten moj uz zaspal na gauci pred telkou a pomaly odfukuje, asi by som ho mala prebrat a nasmerovat do postele

mimka29
1. júl 2009

Musím aj ja zmeniť fotku. Na tej čo tam mám teraz som taká prísna.

iwusa
1. júl 2009

prisna??? vies v podstate ta tam ani neni dobre vidiet, neviem ci ja som taka slepa ale ked sa mi to aj zvacsi aj tak mi to pride stale male na moje zorne pole 😀

iwusa
1. júl 2009

no cakam na zmenu 😉

mimka29
1. júl 2009

Ja to neviem zmeniť, pomoooc

iwusa
1. júl 2009

mojko, chod do svojich nastaveni, vyber si fotku z pc, kt. chces nahradit do tvojho pasu a daj ulozit alebo nieco take, len velkost musi byt do 700 kB, ci ako sa to pise

mimka29
1. júl 2009

Jaj tak preto mi to nejde lebo sú všetky väčšie ako 700 kB (blondýna). A už som si zmazala aj tú starú fotku. No nič chvíľu budem bez tváre 😀

iwusa
1. júl 2009

ved ja si pockam 😉

mimka29
1. júl 2009

Iwuska, všetky fotky sú väčšie, už na to ani nevidím, tak tam dám späť tú starú a zajtra mi pomôže môj milovaný manžel.
Dobrú nocku 🙂

mimka29
1. júl 2009

Jej už sme tu zase, tak ešte raz dobrú noc, cmuk

iwusa
1. júl 2009

a stale cakam? 😀

iwusa
1. júl 2009

oki zlatko, bru nocku, ved zajtra, papaaaaaaaaaaaaaaa 😔

iwusa
2. júl 2009

jajha babule, to bola noc, skoro nic som nenaspala, neuveritelne ma stipala zaha a dozvuky to ma este aj dnes, trubicu od hrdla do zaludka mam neuveritelne bolavu a spala by som ☹

mimka29
2. júl 2009

Dobré ránko,
iwuska aj ja by som spala. Včera som potom vypla počítač a nemohla som zaspať.

iwusa
2. júl 2009

ja ked som ho vypla, poviem ti ani si nepamatam ako som sa presunula zo stolicky do postele, uz vtedy som asi spala, ale bol to taky zly spanok - kvoli tej zahe a vravim od rana ma neuveritelne pali cela trubica, fakt je to neprijemne 😖

dufam, ze si sa netrapila a nemala nejake tazke myslienky, kt. ti nedovolovali zaspat!

mimka29
2. júl 2009

Nie iwuska neboj sa, nemám sa prečo trápiť. Teraz som už kľudná, keď viem, že na mňa čakajú v Brne zmrzlinky, tak už je to dobré. Horšie to bolo so mnou, keď si bola na dovolenka a sralo sa všetko čo sa mohlo 😒

Inak mňa nikdy žáha nepálila, tak neviem aké je to.

mimka29
2. júl 2009

Už ma kolega naučil, ako sa dá zmenšiť veľkosť fotky. Išla som na to včera dobre, tak dnes sa mi to určite podarí 😀

dianan
2. júl 2009

ahojte slniečka moje....
uff...ale ste toho večer popísali.....keby som vedela,že ste tu...tak sa pripojím...
iwuška...idem meknuť fotečky....

🙂

mimka29
2. júl 2009

Ahoj dianan, veď ty si tu večer bola, ale potom si niekam zmizla, žeby na pivko 😀

dianan
2. júl 2009

iwuš...krásne fotečky......a to more...užas

mimka...ano bola...ale potom som išla variť večeru...a potom sme pozerali film...no už som na MK nekukla
a ty???ako sa máš mimka???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre