Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
29. júl 2009

iwuska my v robote klímu nemáme, iba poriadny prievan, ale taký, že musím mať ulízané vlasy vzadu v cope, lebo inak mi lietajú, keď vybavujem.

dianan
29. júl 2009

pracujem....ale neprehánam to....musela som už po tom týždni prísť do práce,lebo už sa mi kopila práca...

iwusa
30. júl 2009

bre ranko dievcence 🙂
di - dnes silno drzim pastiky a nezabudni na nas a daj nam vediet!

bobjan
30. júl 2009

Dobré ránečko 😉 Dia, držím palce, nech sú samé dobré správičky 🙂

Dnes má byť horúco, tak sa budeme smažiť 😎

mimka29
30. júl 2009

Ahojte krásky 😉

dianan myslím na vás 🙂

iwusa
30. júl 2009

len dufam, ze to uzasne horuce pocasie vydrzi aj na vikend! lebo inak ma to uz vytaca, tri tyzdne po sebe horuce a dva vikendy o nicom! a ja sa chcem ist kupat!!!

mimka29
30. júl 2009

iwuska má byť pekne aj cez víkend. Ja sa nemôžem kúpať ani opaľovať ☹ s tými náplasťami, ja som biela ako stena. Ale cez víken ideme aj s didlinkou na chatu, tak sa tešíme.

Že didlinka?

anty
30. júl 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale chci se zeptat, jestli jste některá už otěhotněla z darovaných. My se snažíme bohužel už 10 let a nic několik umělých oplod. máme za sebou, ale ani jednou jsem neotěhotněla. Oba jsme O.K.. Tak jsem už teď doktorovi řekla, že jdeme do darcovských, musíme počkat do ledna, protože to prý dlouho trvá. Dík za odpověď.

didlinka3368
30. júl 2009

Dobré krásne, slnečné ránko babuľky...... 😉
Mimka ani si nevieš predstaviť ako sa teším na tento víkend a viem, že to nemôžem zakríknuť, lebo to sa ani nedá....lebo viem, že bude perfektne, nech sa deje čokoľvek, teda ak nám to zas nepokazia tí naši niekedy nepodarení chlapi.... ☹ Aaaaale my sa nedáme......
A už zajtra je piatok juchúúúúúúúúúú
No ja už mám zajra dovolenku, tak Vám prajem maminečky moje aspoň taký pekný víkend ako budeme mať my s mimkou..... 😉

Ciao................... 😵

iwusa
30. júl 2009

didi - tebe aj mimke zelam krasny vikend a uzite si ho!!! jaj dievca ty sa mas, ze dovolenka, aj ja by som brala volnicko, ja pre zmenu idem zajtra do Ba na zastupovanie, ale tak dufam, ze tam nebude ani noha (z vyssie postavenych) a bude pohodicka. v sobotu mame z nasej firmy family day takze sa tesim - sutaze pre dospelych aj deti, africke kupele (dufam, ze tam budu nejake masaze), kopec jedla, pravdepodobne aj tombola, bazen... no proste paradicka, len aby aj pocasie vyslo 😉 musim nabit fotak a budem opat robit fotodokumentaciu 😀

anty - ahojky, vobec nevadi, ze si sa k nam pridala a neber to tak, ze nam sem "lezies" 🙂 zatial bola na darcovskom programe mahul (par stranok dozadu) ale jej sa to nepodarilo, verim tomu, ze ak jej napises IP, urcite sa ti ozve. mimke sa to pokaslalo, lebo ked uz mala ist na vkladanie embryi, tak dostala mrsku, teraz opat pripravuje svoje telicko, v pondelok ide na kontrolu do brna a aby som nezabudla, ma dvoch mrazacikov, takze mimke sa to za chvilocku blizi, uvidiem ako dopadne (urcite super, drzime jej pasticky). no a ja cakam na pretestovanie mojej drahej darkyne 😵 a mooooooozno koncom roka, neviem, radsej si pockam, nechcem to uponahlat. a ako to, ze vas objednali az na januar (leden je januar, ze?), ved mimka chodi do repromedy a do 3 mesiacov jej bezproblemovo nasli darkynu, komplet vsetko zabezpecili. nepoviem, bolo to drahe, ale to aj kvoli tomu, ze jej ako slovenke to nepreplacaju, ty by si to mala urcite lacnejsie. inak desat rokov, to je dlha doba, ake mate problemy?

dianan
30. júl 2009

dobré ránko...dakujem Vám,že na mna myslíte
..no dnes nemám dobre správy...2 embryjka sa prestali vyvívajať..a jedno je celkom slabé..takže mam zavolať zajtra ráno,čo vôbec ten transfer bude ,ak sa to jedno pozbiera,tak zajtra je posledný možný den na vklad,ak nie tak sa transfer ruší... ☹
takže ja dnes nemám dobrý den...

Ale Vám všetkým prajem pekný dník...a mimka...dufam,že ty budeš teraz oveľa uspešnejšia...

iwusa
30. júl 2009

ale di, to snad nie... je mi to luto... prosim nejaku vyssiu moc, aby pomohla tomu jednemu embryjku. prosim nech je silne a nech to zvladne... prosim, prosim...

bobjan
30. júl 2009

Dia, je mi ľúto, že 2 sa prestali vyvíjať ☹ Držím mooooc palce,aby sa to jedno slabšie pekne rozbehlo. MOooc na teba myslím....držkaj sa

Mimka, Didlinka, jooooooj ako vám je dobre, ... že chata....hneď by som šla... 😕

mimka29
30. júl 2009

dianan ešte stále máš jedného bojovníka, tak mu budeme posielať veľa, veľa energie nech to zvládne, ešte to nevzdávaj zlatinko.

anty ak sa cheš niečo konkrétne opýtať, tak sa pýtaj, kľudne aj IP.

didlinka3368
30. júl 2009

Jááááj baby strašne na Vás myslím a teraz hlavne na moju mimku a aj na Teba dianka.....viem, že nejaké slová podpory a útechy ti asi veľmi nepomôžu, ale ja naozaj verím, že už nastal ten správny ča pre všetky vás snívajúce mamičky a že sa všetko otočí a každej jednej z vás to víde, lebo na to, že sa všetko takto kazí už logické vysvetlenie neexistuje...no ja to cítim...uvidíš, že bojovník zosilnie a bude víťaz.... 😉
Iwuška dovolenka ako dovolenka.....beriem si v patok dovolenku, lebo ten náš úžasný farár /čo by mal ísť príkladom a vychádzať v ústrety/ sa chce s nami pred svadbou stretnúť v piatok o ôsmej ráno a to je od náš takých 60km.....takže mi nič iné neostáva a tým pádom mi ostáva do konca roka už iba 4 dni dovolenky, takže aj na svadobnú cestu môžem zabudnúť.....no my si ju urobme tento víkend s mimkou na chate..xixi..
No ani ty nemáš program na zahodenie na tento víkend....Už si ťa viem predstaviť ako sa tam s deckmi naháňaš a súťažíš s nimi.... mi to privodilo úsmev na tvári.... 😀
A to čo sú tie africké kúpele?

dianan
30. júl 2009

dakujem vám...ste veľmi zlaté...uvidíme...ako má byť--tak bude- už to nevieme ovplyvniť ☹
ešte že máme v zálohe naše milované darkyne....

však..sue,didlinka??

mimka29
30. júl 2009

Veru tak dianan, ešte že ich míme, ale kde je sue, strááášne dlho tu nebola.

dianan
30. júl 2009

ano dlho tu nebola.
ale ma sa dobre,ma rušno v práci...ale snád sa objaví...

mimka29
30. júl 2009

Lebo už by mala mať asi stimulku.

iwusa
30. júl 2009

no veru, rada by som vedela nieco nove o sue!

fujha, obed mam natlaceny v sebe a opat mi pada hlava, ja som bola v minulom zivote asi medved, ved ja by som len spala a spala 😀

didi - v podstate ani ja neviem co su to akoze africke kupele ale tak to bolo pisane v pozvanke. totiz, minuly rok bol tento family day neseny v style rozpravky Rodinka uzasnych a bol tam stanok pre zeny a mohli ti tam spravit manikuru, nalicili ta a este aj masaz, dobre nie 🙂 no a tento rok sa to nesie v znameni madagaskaru 2 a vraj sa deti mozu tesit na lov v divocine a rodicia na africke kupele, tak som velmi zvedava a moooooc sa tesim. ja som sutazila aj minuly rok, sranda bola velka aj ked bola trosku zima.

mimka29
30. júl 2009

Zlatíčka ja už iba 10 minút v práci a idem domov hurá.

vika34
30. júl 2009

ahojte dievčatá,ozívam sa ,že žijem,ale nestíham nič,som nejaká hrozne rozlietaná a odkedy je takéto teplo,som večer taká unavená,že lahnem ako poleno,tak sa ozívam,že som o.k. ,pá všetky zdravím

mimka29
31. júl 2009

Dobré ránko,

vikuš miláčik to som rada, že si sa ozvala. Veď zachvílu začínaš ďalšiu stimulku, že? A čo Vikinka stále je zamilovaná?

mimka29
31. júl 2009

Dianan silno na teba a bojovníčka myslím. Dúfam, že dnes bude dobrá správa.

anty
31. júl 2009

Ahoj holky no my nemáme žádný problém na nic nám nepřišli, což je asi to nejhorší. doktor mi řekl, že celé to trvá rok, ale on, že se to pokusí stáhnou na půl. Jinak nám cenu řekl bude to stát asi 90 tis.Ted zkusíme ještě jednou umělé s mými vajíčkami, no uvidíme je to už čtvrté.

mimka29
31. júl 2009

anty ja som absolvovala 3 IVF-ka so svojími a teraz 4 už s dorovanými. Ako písala iwuska, práve ma pripravujú na KET, v pondelok idem na kontrolu sliznica, tak uvidíme.

iwusa
31. júl 2009

ahojte dievcence,

dnes som pracovne v BA, len aby ste vedeli, ze zijem 🙂 takisto cakam na infosky od di, dufam, ze budu ok!

anty - a do akeho centra chodis v cechach?

vika34
31. júl 2009

ahojte,Vikinka už nehovorí o Tomášovi z Kútú,tak ju tá zamilovanosť už hádam aj prešla.
Ja sa chystám na IVF až na jeseň okt.november,práve idem zisťovať,že vraj na ministerstve vymysleli,že pred IVF musím mať 3 HP a stery na chlamidie,ueroplazmy a mikoplazmy,takže ak je to pravda,zase mám o zábavu postarané
všetky vás zdravím a držím palce

dianan
31. júl 2009

Ahojte..tak ja sa vám ozývam až teraz,lebo ráno nám zavolala embryologička,že predsa bude embryotransfer 1 emrbrya,že nie je nahoršie...tak hned Martin a spať,dnes sme uroíbili 600 km...a teraz som hotová..idem spinkať...a oddychovať...
dakujem Vám,že ste na mna mysleli,a prajem Vám krásny oddychový víkendík.

vika34
31. júl 2009

dianan držím palčeky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre