Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

nika009
18. nov 2011

@anubis hore som si precitala 🙂 Tak drzim palceky🙂

anubis
18. nov 2011

@nika009
Z dalšího zklamání?máš toho už víc za sebou?nemusíš odpovídat-já jsem zatím nováček-žádné ivf,žádné těhu,žádný potrat,jen už 3 roky vím,že jsem v přechodu...už asi od 17ti let,jen se na to díky HA nepřišlo,a proto rovnou darovaná,bála jsem se zklamání a hormonů,proto jsem nezkoušela stimulovat se svýma.A šance by v mém případě byla stejně jen 0,01 procento-že se to povede 😕 Neboj,uvidíš,že to dopadne úplně nejlíp,s darovanýma je větší šance a hlavně to bude před vánocema-takže šup šup ježíška do bříška 😀 😀 😀

nika009
18. nov 2011

@anubis ano, na Vianoce sa deju zazraky 🙂 🙂 🙂 pekny vikend prajem

kacorek
19. nov 2011

@nika009
Jéé, tak to je super. I Tobě přeju štěstíčko a těhu dálničky !!! 🙂

kacorek
19. nov 2011

@anubis
Je sice fakt, že když mi předepisovali jak Utroš a Estimax tak se to snažili spočítat. Ale člověk je omylný tvor, tak až pojedu do posledních krabiček, taky to radši pro jistotu 😅 propočítám. No ani se Ti nedivím, že jsi naštvaná....ale hoď to za hlavu 😉 , ať Ti pak předepíšou další a Ty se jen těš na ten důležitý den "D" !!!! 🙂

anubis
20. nov 2011

@kacorek
Jj,vím,už mě to naštvání přešlo 😝 a ty už bereš utroš?já jen estrofem a ve čtvrtek mám ultrazvuk,tak jsem zvědavá,snad bude vše v pořádku 😉 to víš,že se těším,copak ty né?

anubis
20. nov 2011

@silvinnka
Čau Silvi,tak co ultrazvuk,vše v pořádku?a kolik máš mimísku v bříšku?

silvinnka
20. nov 2011

@anubis ahoj,pisala som,ale asi v inej teme,som stale v nemocnici,kvoli krvacaniu,zajtra mame dalsie sono a ked bude vsetko o.k ,tak by sme hadam mohli ist domov....no inak v brusku mam dve miminka,sono to potvrdilo,zajtra by sme mali vidiet,ci to nahodou jeden bojovnicek nevzdal....inak sa mam celkom o.k ,az na nevolnosti a to krvacanie 😒

anubis
20. nov 2011

@silvinnka
Jejej,tak to tě lituju,že musíš být v nemocnici,ale snad to nic nebude a pomažeš zítra domů i s obouma mimískama...mimochodem moc ti to přeju a gratuluju 😎 a držím palečky,at je vše v naprostém pořádku 😵
A prosím tě manžel jde v pátek oplodnovat vajíčka-jaká má být abstinence?tři dny?díky za info 😕

silvinnka
20. nov 2011

@anubis dakujem si zlata,jasne 3 dni stacia 😉

anubis
20. nov 2011

@silvinnka
Díky za info,já si nebyla jistá,jestli to má být dva nebo tři dny 😀 a jakou jsi měla kultivaci?pět dní?a bylas taky tak netrpělivá a nedočkavá,čím víc se to blížilo?a jaké máš nevolnosti,jako už těhu?to hoooodně brzo,teda 😀

silvinnka
20. nov 2011

@anubis ano ,mala som PK,vklad na 6ty den(blastocysty) no tym,ze mam dve mimivbrusku,takaj hcg je dvojnasobne a z toho tie nevolnosti,aj ked som najedena aj ked som hladna...bleeeeeeeee,ale nevadi,vydrzime 🙂

anubis
20. nov 2011

@silvinnka
To je jasná věc,že to vydržíme-já už se na to taky těším 😀 tak hezky odpočívejte a zase brzo napiš,maminko 😀

evelinas
21. nov 2011

@kacorek Ahojky, vždycky mám z tvojích zpráv radost, za prvé, že mám z koho tahat informace🙂 a za druhé, že se jsem se rozhodla správně a něco se bude dít. Tenhle čtvrtek UŽ jedu do RP, tak pak se podělím o zážitky🙂. Máš pravdu, že osobně by to bylo lepší, ale na něco je naše zemička velká🙂. Celou dobu co se tu vyskytuju, tak se chystám, že si přečtu všechny vaše příspěvky, abych se zordientovala ve vašich úspěších a tak a vždycky stíhám tak poslední stranu☹. Ale i to mi dává další síly do dalšího pokusu, i když s DV. Takže se měj moc hezky, držím palečky, ať je vše OK - prosinec je tu coby dup 🙂 a ostatním taktéž. Hezký den a pa

kacorek
22. nov 2011

@anubis
Ahojky, tak Ti moc držím palečky, 😉 ať je vše v pořádku !!!! Teďka mám zrovna s Utrošem pauzu, mám tady "tetu", jen zobu Estrimax. Až zas od 5.12. 4-0-4 Utrošek budu zavádět....To víš, že se těším a taky jsem z toho trochu už nervózní, hlavně kdyby to vyšlo, to je důležité 😀 !!!!! A co Ty jinak?

kacorek
22. nov 2011

@silvinnka
Ajoj mamino, tak tfujky, ať je to vše v pořádku a jsi brzy doma 😉 !!!! A taky hlavně mimísci, ať se pěkně drží jak klíšťátka 🙂 !!!!!! Pak nám dej vědět, jak jste dopadly....

kacorek
22. nov 2011

@evelinas
Ahoj, no děkuju a klidně se ptej na co chceš, co vím napíšu Ti 😉 . I když je to pro mě první IVF se vším všudy. Ale je moc fajn, že to takhle bereš a že jsi se takto rozhodla.... to budeš koukat ten fofr. 😀 Tento čtvrtek? Škoda že tam nejedeš ten příští, daly bychom si tam srazík 🙂 .... No já taky absolutně nestíhám vše číst. Jen když jsem tady a mám chvíli času, ale někdy si připadám, že bych potřebovala aby den měl aspoň 30 hodin a né 24. 😖 Každopádně jsem zvědavá, jaké budeš mít pocity a jak se Ti to tam bude líbit.....Těším se na Tvé zprávičky !!! 😉 Přeju Ti hezký večer a taky i všem ostatním holkám !!!!!! 😀

silvinnka
22. nov 2011

ahojte,opat krvacame,teraz uz aj s krcmami,rano sono a uvidime,bude vsetko o.k alebo spravia mi hned kyret
Bodaj by sa stal zazrak a vydrzalo to aspon jedno miminko....

anubis
23. nov 2011

@silvinnka
Tak jak?skoro se tě bojím zeptat,ale doufám,že napíšeš-ok 😔

kacorek
24. nov 2011

@silvinnka
Silvi, tak moc Ti držím palečky, ať je vše v pořádku !!!!!!!!!!!!!!!!!!

silvinnka
24. nov 2011

ahojte,vsetkym co ste mi drzali palce,velmi pekne dakujem 🙂 ,konecne po tyzdni ,az dnes sme mali urobeny UTZ...jedno babatko pani dr.sice velmi potrapilo,ale nakoniec sa ukazalo v celej parade 😉 ,schovavalo sa za surodencom....Obom miminkam krasne biju srdiecka,takze ziaden KYRET (hnusne slovo) sa nekona...
Este si chvilku polezime v nemocnici a potom sup domov...Dnes zacinam 7+0 a aj mimi tomu zodpovedaju....
Este raz Vam vsetkym DAKUJEM 😵

anubis
24. nov 2011

@silvinnka
Konečně super zprávička,moc gratuluji a opatrujte se-všichni tři 😀 já byla dnes na ultrazvuku,vše ok,manžel jede zítra oplodnovat a já budu na telefonu.Můj den bude pondělí,úterý nebo středa 😎

silvinnka
24. nov 2011

@anubis tak uz aj tebe sa to blizi,parada....urcite bude vsetko v poriadku a ochvilku budes mat v brusku miminka 😎

kacorek
25. nov 2011

@silvinnka
Jééé, krásné zprávy !!!!!! 😀

kacorek
25. nov 2011

@anubis
Ajoj, tak tfujky tfujky, ať to dobře dopadne !!! 😉

anubis
26. nov 2011

Ahoj holky,díky moc za palečky-máme oplodněnejch 5 vajuch 😵 další telefon v pondělí,snad bude vše v pořádku a oplodnovaly nám je PICSI 😵

kacorek
28. nov 2011

@anubis
Paráda 😀 , vypadá to dobře !!! Mocinky držím palečky !!!! 😉

anubis
28. nov 2011

Ahoj holky-tak už mám dvě krásný embryjka u sebe a doufám,že tam dlouho vydržej 😝

kacorek
29. nov 2011

@anubis
Jééé 😀 , tak tfujky, tfujky, tfujky, ať se drží jak klíšťata !!! 😉

kacorek
2. dec 2011

Ahoj holky,
tak vše je na dobré cestě. Od 😀 dárkyni bude dost dobrých vajíček, já mám ukázkovou sliznici ( 9,3 ), takže teďka už jen záleží na spojení......Ani nevíte, jak moc dobře se mi od tamtud odjíždělo !!!!!!!!!!!!!!!!!! Macháč byl hrozně rád, že se to tak "krásně" vyvýjí, v životě jsem takovou radost od dr. nikde nezažila... 🙂 Naprosto chápu tu jeho pověst. Začínám být už trochu napnutá na tu příští sobotu. Jinak mi doporučil jen 1 embryjko, prý vzhledem k té mé sliznici, děloze, vajíčkům dárkyně atd., že tam by byla až 80% šance dvojčátek. A bude nás to stát 30.000,-kč. Nevím jak to udělal, jen se zeptal, zda to zvládneme.... Tak snad.....
Tak pa pa, přeju vám všem krásný víkend !!! 😉 !!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre