Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

muchotravka166
1. apr 2013

@ny020 no neviem podla mna asi kebyze skusam mamatesty alebo ten cemio switzerland mozno to mam silnejsie no neviem vazne preco to je tak nemas akoze s tym skusenost ze je to fakt slabsi test? ten woman no neviem ale bio vypada asi inak , mna aj picha v podbrusku dostatocne, mala som inak slabe spinenie a potom uz nie, na prsiach mam uz zilky aj ich mam citlive, v noci chodim aj trikrat na zachod takze nespavam v noci budim sa od druheho dna po et

ny020
1. apr 2013

@misha83 Gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 tak predsa to vyšlo...a už si bola aj na krevy aj na ultrazvuku?

ny020
1. apr 2013

@muchotravka166 Ja nemám nejaké skúsenosti s testami, takže ti neviem presne povedať...Ja mám bolesti v podbrušku, ale prsia ešte v pohode...jediné čo sa mi tak dosť bruško nafúklo...

muchotravka166
1. apr 2013

@ny020 no tie bolesti ani nehovor to su inak neni len take bolesti , za to su silnejsie niekedy dost pichne, a brusko mam take vacsie alebo ake, ale prsia mam citlive fakt

misha83
1. apr 2013

@muchotravka166 Neboj se, kazdemu roste jinak hcg a kazda jste mohla mit jinak zredenou moc. A taky je mozne, ze se
@ny020 embryjko rozdvojilo 😀 . Vlozim svuj testik, jsem 9. den, ale je od rana dost vybledly.

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 jeeej supeer jinak tvl pamatujes jeste pred tydnem nebo dvema sme psali jeste o etu a strachu a vsechno ze, a o tom vlaastnee kolik si vlozim pamatujes si mne ze? no ja jsem si nakonec dala dve blastocysty , zustala mi ackova vis a beckova, ani nevim nepsala jsem ze kolik jsem jich dala? tvl ze ani nevim, no a morule neprezila k mrazeni takze nemam nic jen ty dve v sobe no buhvi jestli dve ale mne se zda ze i ty jsi si dala dve ze?

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 a jinak i mne vybledli pak

misha83
1. apr 2013

@ny020 na krev jdu ve ctvrtek. A na utz pak az dle objednani asi za dalsi dva tydny

@muchotravka166 Taky mam citliva prsa a bricho nafoukle a jak rikas, citim, ze se tam neco deje.

misha83
1. apr 2013

@muchotravka166 jj, mam take dve. Ja mam test mamatest, ale zacal ted delat trochu jine q blednou vic nez ty minule.

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 tesim se fakt jakoze nam to vyslo boze ja nevim asi jsem i neverila vlastnim ocim kdyz se mi ukazal test tvl, co myslis mas tam obe nebo jedno nebo dle testu videlas co to muze byt?

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 co myslis proc to bledne?

misha83
1. apr 2013

@muchotravka166 Ja vubec nevim a jeste se bojim radovat. Uz jsem jednou tehu byla a pak to nedopadlo. Tak uvidime.

misha83
1. apr 2013

@muchotravka166 Je to testem, z toho si nic nedelej.

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 jaaj vim to jsi psala ale ty mas spatnou zrazanlivost nebo uz nevim

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 jeej ted koukam ty mas marcu kamaradku to je moje kaamoska

misha83
1. apr 2013

@muchotravka166 Nn, nemam spatnou srazlivost. Tehdy jsme cekali dvojcatka, ale jedno bylo mimodelozno a kvuli tomu mi prasknul vajecnik a ja jsem mela vnitrni krvaceni a kvuli tomu jsem potratila i dvojcatko v deloze.

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 jezisi kriste boze jeste jo presne i tohle je dulezite jestli to neni mimodelozni tak tohoto jse taky bojim jezisi nemuzu tohle cist 😖 jako spatny veci no, tak ale mohla si umrit boze to byl des ale aspon te zachranili no, ane nesmime myslet spatne vsechno bude dobre

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 jinak pri mimodeloznim jsi mnela jake testy nebo jako? neda se to vedet bez utz

misha83
1. apr 2013

@muchotravka166 Ano tehdy jsem mohla i umrit, ale nastesti se to nestalo. Ja hlavne tak nejak vnitrne citila, ze neco neni v poradku. Testy jsem mela urco slabsi nez ted, ale silylilzly, i hcg v krvi mi rostlo, jen ne tolik jak by melo.

ratatooy
1. apr 2013

@muchotravka166 peknýýýý,ja myslim že se z testu neda poznat jestly dve nebo jedno ale takoveto testy sem mela s jdním uvidiš co z krve

ratatooy
1. apr 2013

@muchotravka166 ježííšššš holkááááá bud v klidu 😀 😀 😀 ja vim ono se to řekne,kdybys mela mimodeložní tak by se už neco delo krvácel bys neo mela bolesti,taky sem prošla mimodeložním,na testu to videt nebylo skoro vůbec

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 ahaa takze jeste slabsi jako moje pze ten co jsi poslala je asi ted dobry no

muchotravka166
1. apr 2013

@ratatooy noo bolesti mavam jakoze v podbrisku dobry krece ted ne ale nekdy to tak prijde na mne no neva uvidime

ratatooy
1. apr 2013

@muchotravka166 jee ja si vzpomínám na to se neda zapomenout že po ET asi tak týden bylo to ještě před testem sem mivala každy brzký ráno šílenou minutovou křeč,jak kdybych už rodila a bylo to v pořádku proste to k tomu patří,ze začatku různý pobolívání jak na ms popíchávání v podbřišku počkej až bude 6-7 měsíc 😀 to jsou potom radosti a 9mesic ani nemluvim 😀 😀 😀

muchotravka166
1. apr 2013

@ratatooy uff to mi odlehlo ale kdyz si vzpomenes ted stresuji s tohoto a predtim jestli to ivf vyjde ze? no ale nevim jestli si myslela na mne vubec 😝

muchotravka166
1. apr 2013

@ratatooy jinak strasne bych chtela dvojky pze mi nic nezustalo v mrazaku vazne

misha83
1. apr 2013

@muchotravka166 Neboj, to bys pak vaznempoznala. Testy jsem mela slabsi, ale zase ne nijak moc, jenze tak ze zacatku se to vyvijelo ok, navic to jedno jsem mela v deloze. Ja teda ani nespinila, ale ty bolesti byly fakt strasne, nemohla jsem stat na nohach a to mam posunuty prah bolesti, jen tak me neco neboli. Ruplo mi to tesne pred tim nez jsem mela jit na, potvrzeni utz, takze v 7. tydnu. Tim se vubec nestresuj, nema to cenu.

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 no doufam tvl vis ja konecne jsem tehotna a vzdy se bojim jestli se neco neposere chapes to vzdyt vis sama, ten strach tam bude vzdy az dokud neporodim

muchotravka166
2. apr 2013

Caute holky takze 13. Den a hcg je 1223 co vy na tooo 😀

evitaa
2. apr 2013

@muchotravka166 No vypadá to dobře Mělas vložená dvě embrya?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre