Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
7. feb 2014

@stastenka42 no ano, hrozne to leti. Dnes uz ma 10 tydnu.

agneszka
7. feb 2014

@misha83 uz tak sem

zgrandorfa
7. feb 2014

@fidorka33 Ahoj,jsem tu dnes poprvé,chci se zeptat na to červené víno,to se pije každý den 2 deci od 1 dne ET?Na noc nebo to je jedno?Kolik těch čili papriček?Děkuji moc za odpoveď.Jsem už po 12 ET a pořád se nedaří.Děkuji za odpověď Romana

majka43
7. feb 2014

@zgrandorfa Já jedla první tři dny po Ketu, tři papričky pak už jenom dvě a pak jednu. Jedla jsem je asi do odběru krve.

zgrandorfa
8. feb 2014

@majka43 děkuji za odpověď.

fidorka33
8. feb 2014

@zgrandorfa Ahojky přesně jak píše majka43 a to vínko jsme si dávala vždycky večer 2deci a jen do pozitivniho testu tak už ne a ještě mi jedna kočena poradila čerstvý ananas a jist hlavně tu dužinu uprostřed ,že to pomáhá aby se mimi chytlo tak jsem tyhle tři věci dodržovala a podařilo se 🙂 tak ti budu držet palečky a kdy jdete na další pokus ????

zgrandorfa
8. feb 2014

@fidorka33 ahoj,děkuji za info.Já právě nevím co ted,máme za sebou celkem 10 IVF a 2 KET,včera jsem zjistila ze opět nic a to jsme měli PGD aCGH (1 HB z 4 byla OK,1 Down a ostatní nesli vyšetřit) ,stalo nás to 60000 tak nevim.Tech nevysetrenych se bojím Downa,tak zvažují darované a do toho bych šla hned.Už taky koukam na peníze a na jistotu už mi je 39 a to jsme začali v mich 27 😢 .

zgrandorfa
8. feb 2014

@fidorka33 Ještě co se týče jídla,dodržovala jsi třeba denní dávku bílkovin nebo jsi jedla na co mas chuť?

fidorka33
8. feb 2014

@zgrandorfa jedla jsem na co jsem měla chut plus ty feferonky,ananas a vínko . 🙂 🙂 🙂

fidorka33
8. feb 2014

@misha83 děkuji kouknu na to 🙂))

misha83
9. feb 2014

Holky sem tam tady vlozim odkaz na soukromou diskuzi, pokud se nekdo bude chtit pridat. https://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuz...

andela01
9. feb 2014

@misha83 ahoj, zkoušela jsem odkaz a píše mi to, že tato stránka neexistuje

misha83
9. feb 2014

@andela01 to je divny, mne to funguje ☹ , tak ja te tam pridam.

Kdyby to nekomu taky nefungovalo, tak mi piste, ze chcete pridat tady.

bondy
9. feb 2014

misha83 a tak mám po čtení 😀
jinak ostatním štěstí 😀

misha83
9. feb 2014

@bondy ja doufam, ze to tu nezanikne. Na rady, sdileni zkusenosti super, ale na osobnejsi pokec je preci jen lepsi soukroma, vsak to znas 😉 .

bondy
9. feb 2014

misha83, jj je to tak, lépe se pak vkládají fotky a osobní situace. Už je to dávno co i já jsem tady přispívala 😀

laura35
10. feb 2014

Ahojte kočky, rada by som vsetky , ktore ste este cakatelky ci vahate nad pokusom, povzbudila. Po asi 8 rokoch pokusoch s vlastnymi vajickami som sa aj ja dockala a pred dvomi tyzdnami porodila maleho zdraveho valibuka. Vsetko je v najlepsom poriadku, pokus s DV mi vysiel na prvykrat, a uz ma vobec nenapada, ze ako som k vajku prisla. Je to moj maly bobecek a tym, ze rastol u mna v brusku, tak to puto je velmi silne. Nevzdavajte to, naozaj velakrat funguje,ze kto sa nevzda, ten sa docka..🙂) drzim vsetkym peste..majte sa..

martiina_k
10. feb 2014

@laura35 Téééda, tak to moc moc gratuluju 🙂 nám to taky vyyjde ,věřím tomu 🙂 díky za krásné povzbuzující zprávy...

stastenka42
10. feb 2014

@misha83 mne to funguje...aj ked sa musim zakazdym prihlasovat na cesky MK 😉 @bondy podla mna budes mat co citat 🙂 urcite sem kazda zo zvyku nakukne 😉 inac mohla by si hodit fotecku tvojej berusky...nech vidime ako rastie 😀

stastenka42
10. feb 2014

@laura35 super spravicka,gratulujeme 😀 😀 😀

agneszka
10. feb 2014

Holky pěkný slunečný den vám přeji a pádím makat..páááá držím palce majce at je vše OK

andela01
10. feb 2014

@laura35 moc gratuluji 🙂 a díky za povzbuzení, snad budu moci napsat za nějakou dobu podobnou zprávičku

nanenka
10. feb 2014

@misha83 Aj mne to nejde sa tam pridať, tiež mi píše, že táto stránka neexistuje. Môžeš ma tam prosím Ťa pridať ?

nanenka
10. feb 2014

@laura35 Blahoželám!

misha83
10. feb 2014

@nanenka pridana.

bondy
10. feb 2014

Tak takovou berušku máme doma 😀
Ostatním se to podaří, pokud v této diskusi zůstane ten pozitivní duch a budou ho řídit víly 😀

carlik
10. feb 2014

@stastenka42 přesně jak píšeš, tak i já ze zvyku tady nakouknu, páč tu mám i další kámošky 😉
@bondy no doufám, žes princeznu hodila i k "nám" 🙂
@agneszka a co ty, co Štěpán navrhuje dál?

stastenka42
10. feb 2014

@bondy no tak to je dalsia krasna slecna 🙂 pekne narastla 🙂

stastenka42
10. feb 2014

@misha83 a ty nam sem nehodis tvojho Dominicka? Nech nam to tie deticky pekne skraslia 🙂

rokytka11
10. feb 2014

@misha83 mě ten odkaz nefunguje ☹ . Ale jestli je to soukr diskuze tak nás tam může přidat pouze admin té diskuze...teda alespoň tak to mám na jiné diskuzi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre