Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
29. mar 2011

@misha83 : oni Ti řeknou podle té dárkyně, musí vám sladit cykly 😉

misha83
29. mar 2011

@gabikri jj, to vím, oni ji stimulují a právě v ten čtvrtek bych měla dostat info, jak jí reagují vaječníky.

beruska64
29. mar 2011

@aja37 ja som sa tiez takto dolakala, den pred vianocami a potom este dva krat. A vzdy bolo vsetko v poriadku. Ale ked budes mat pochybnosti urcite bez k lekarovi. Ja som tam tiez vzdy utekala. Radsej mat istotu ako nieco zanedbat alebo prehliadnut.

gabikri
29. mar 2011

@misha83 : tak držím palečky, ať to jde jak na drátkách 😉

misha83
30. mar 2011

@gabikri Moc děkuji🙂.

rebo
30. mar 2011

Ahojte dievčatá,
neiem, či si ešte na mňa budete pamätať, ale v novembri som podstúpila KET s darovanými embryjkami a prispievala do tejto témy. Odvtedy som podstúpila rôzne imunologické vyšetrenia - v Prahe a doplňujúce u nás. Všetko vyšlo v poriadku a preto som volala do Jihlavy a dnes t.j. 2 DC som začala s prípravou na ďalší KET. 11.4. mám kontrolu v Jihlave a keď všetko pôjde dobre, tak 15.4. by sa mal uskutočniť vklad. Tak mi držte palce, nech to tentokrát vyjde.

dana7
30. mar 2011

Ahojky!!!
Všechny vás zdravím a přeju krásný slunečný den!!!
Tak jsem včera byla na kontrole sliznice, vypadá prý dobře, má něco přes 9mm.
Mě vždycky , v tý Praze, nasaděj brouka do hlavy. Už je sice pozdě nad tím přemýšlet, ale když jsme byli na začátku na pohovoru, tak jsme se domlouvali, že budeme mít nesinchronní, cyklus. Že úspěšnost je jen o 2-3% nižší než při sinchtonním cyklu!(samozřejmě je velký rozdíl i v ceně, v čase a v čekací době) Tak jsme souhlasili. Taď mi řekl, že je škoda, že jsme nešli do toho sinchronního, úspěšnost je prý o necelých 11% vyší. Já nevím jestli jsem to napsala dost srozumitelně, ale budu si teď vyčítat, že jsme to nezkusili!!!

gabikri
30. mar 2011

@rebo : ahojky, jasně že si na Tebe pamatujeme 😉 Tak už zase jdeš do dalšího boje, to je dobře, moc držím palečky 😵 Já jsem se taky na tu imunologii nakonec taky objednala. 😉

@dana7 : no vidíš, peřinka pro mimíse už je přímo exklusivní!! 😵 A nepřemýšlej nad procenty a nesmrtelností chrousta, stejně, jak jsi napsala- už teď na tom nic nezměníš a zbytečně se budeš nervovat 😉 Já vím, to se lehce řekne, já jsem taky taková "řešitelka roku" ale je třeba myslet pozitivně 😉

gabikri
30. mar 2011

@dana7 : jinak ani nevím, jaký je rozdíl mezi synchronním a nesynchronním cyklem? Já myslela, že to je automaticky, že cyklus Tvůj a dárkyně sladí, ono to je i jinak? 😕

dana7
30. mar 2011

@gabikri Ahojky! To jsi napsala správně, já řešim všechno a dlouho. Jako včera, když jsem v Praze projela na červenou, tak mě to rozhodilo, že jsem o tom mluvila až domů, což je asi hodinu a půl cesty!! 😀 😀 😀
Příští týden v úterý jdu na transfér. Tak uvidíme, pořád se snažím si opakovat, že to výjde! 🙂 Tak snad jo!!! 🙂

dana7
30. mar 2011

@dana7 Ano! Buď ho sladí a nebo odeberou vajíčka oplodní je a pak zamrazej! Ty pak po rozmrazení zavádí!!

gabikri
30. mar 2011

@dana7 : jo jo, to už je diagnóza, to znám 😀 😀 😀 V úterý bude Tvůj den, budu na Tebe myslet 😉
Jo tak o tom jsem taky slyšela, že to někde dělaj ze zmrazených, že nesladí cykly, ale že by to bylo nějak cenově zvýhodněné? Hele nech to koňovi, stejně už nic nevymyslíš 😉

dana7
30. mar 2011

@gabikri Máš pravdu, kůň má větší hlavu, ale mě to bude ještě chvilku v hlavě vrtat!!! 😀
Jo, jo v úterý, pak budu 5 dní ležet ani se nehnu, nohy si přivážu ke stropu a budu čekat!!! 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
30. mar 2011

ahojte, tak dnešní kontrola ok v pondělí pravděpodobně dostaneme miminka k sobě 🙂 manžel bude mít zrovna ten den narozeniny tak dostane dáreček

dana7
30. mar 2011

@bondy Ahojky!!! Tvoje positivita je opravdu nakažlivá, potěší, stejně tak jako odpověď každé z vás, dodává mi sílu!!! 🙂 Moc vám děkuji!!! Budu se snažit naskočit, na vaší positivní vlnu!!! 😉

gabikri
30. mar 2011

@mysycka : gratuluji, kolik si jich necháš zavést? 😉 Manžel dostane ten nejhezčí dárek k narozkám 😵

mysycka
30. mar 2011

@gabikri máme jen dvě zamražená tak si nechám zavést obě a uvidíme 🙂

gabikri
30. mar 2011

@mysycka : super 😵

mysycka
30. mar 2011

@gabikri jj je to super, bude to dárek k narozeninám a pak snad i k vánocům 🙂
a co ty?

gabikri
30. mar 2011

@mysycka : no to musí vyjít, když to vychází takhle 😀 Já zatím nic 😒

mysycka
30. mar 2011

@gabikri to je mi líto a nějakej další pokus?

gabikri
30. mar 2011

@mysycka : zatím v nedohlednu 😒

mysycka
30. mar 2011

@gabikri ach jo to čekání je nejhorší, ta nejistota 😒, ale neboj ono určitě brzo bude líp a brzo budem všechny tady vozit kočárek

gabikri
30. mar 2011

@mysycka : to víš že jo, jsem o tom přesvědčená 😉

mysycka
30. mar 2011

@gabikri to je dobře já obvykle takhle optimistická být neumím 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
30. mar 2011

@bondy budu poslouchat radu starší zkušenější kolegyně 😀 rozmazlovat se budu neboj jen musím upíct pár dortů co mám objednaný a pak bude veget, ale to není žádná práce dělám to ráda. A jestli chceš klidně přileť rádi tě pohostíme 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
30. mar 2011

zítra bude ovocnej dort kamarádce pro přítele, ale na tom dalším určitě bude marcipán a čokoláda 😀 papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre