Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

jada1
26. apr 2011

@gabikri ako sa to vyvíja, MS došla, či nie?

rebo
26. apr 2011

jada1 mám 43 rokov, takže najvyšší čas, aby to vyšlo.

jada1
26. apr 2011

@rebo je to na dobrej ceste , tak držíííím všetko čo mám, aby ti to teraz vyšlo 😎 .

rebo
26. apr 2011

jada1 ešte ray díky, si zlatá.

denda1301
26. apr 2011

@jada1 no ved hovorim,ze tam budem chodit len JA JA JA a vsetci doktori ma budu obletovat.Ale nie hafam je to dobra klinika ved riaditel uz ne erie ani nove pacientky tolko ma toho chudacisko 😉

jada1
26. apr 2011

@denda1301 Neboj ništ v júli tehulkuješ. 😎 .

gabikri
26. apr 2011

Ahoj holky 😵

Ty příznaky máte obě super. Já už to na sobě poznám na 100%. Pokaždé, když jsem byla těhotná, tak hrozná únava, ale taková že ani chodit nemůžu, bolest prsou a ráno vstávám už třeba v pět. ( normálně jsem schopná spát do desíti) A k tomu hlava jako střep.
Tohle když mám, tak si ani nemusím dělat test a vím, že to tam je. Jak o to přijdu, tak to všechno okamžitě odezní 😒

@jada1 : ahoj, dnes mrcha dorazila a to velmi silně, břicho bolí jako ďas 😖

Jinak jsem se objednala na hematologii a k fyzioterapeutovi 😉

jada1
26. apr 2011

@gabikri chcem sa ťa spýtať, na tej imuno ti brali len krv a z toho boli výsledky? Mne ešte v CAR na Slovensku kde som chodila brali krv na kompletný HP+hematológia + imunológia (tak som to mala napísané v papieroch).
Vo výsledkoch som potom mala hematológia: Protrombín G20210A: G/G (zdravý homozygót) OK, Faktor V Leiden: G/G (zdravý homozygót OK
Imunológia : vyšetrenie protilátok proti humánnym spermiám testom nepriamej imunofluorescencie na biočipoch firmy Euroimun je negatívne.
vyšetrenie protilátok protii placente testom nepriamej imunofluorescencie na biočipoch firmy Euroimun je negatívne.

Robí sa ešte niečo iné čo sa týka imuno a hematológie?

Poprípade nemáte s tým niektorá skúsenosti???

jada1
26. apr 2011

@gabikri Takže MS dorazila, no škoda ☹ . Každopádne sa popýtaj na tej hematol. aké lieky by ti odporučili brať. Potom mi písni čo ti vyšetrovali na tej hematol.

gabikri
26. apr 2011

@jada1 : ano, všechno z krve, mě vyšetřovali imunologii a genetiku 😉 Jinak na tu hematolofii jsem objednaná až na 23.4., dřív nebyl termín 😉

jada1
26. apr 2011

@gabikri áno. áno, na hemato ešte len ideš. Som to napísala ako magor 😀 .

Ozaj baby a neviete čo je s ajou37????

gabikri
26. apr 2011

@jada1 : aja už má asi jiné starosti, třeba má nevolnosti a na Koníka nemá myšlenky 😀

gammaray
26. apr 2011

@rebo zdravím 😵 ty tvoje příznaky určitě už něco dobrého naznačují 😵 😵 chápu samozřejmě také tvé obavy a jistou zdrženlivost. takže...at ti to do toho čtvrtku co nejrychleji uteče a hlavně,at je to tam!!ani netušíš,jak moooc ti to přeji..

denda1301
26. apr 2011

@jada1 no klobuk dole ze si vsetko pamatas na co vsetko ti brali krv ja vobec neviem : 😖 -| asi by som sa mala na to viac zamerat a mozno menej doverovat doktorom,lebo niekedy si myslim,ze len tak triafaju aj z diagnozou

rebo
27. apr 2011

gammary ďakujem ti pekne za tvoje povzbudivé slová, sú ako balzam na dušu.
Ešte dnes som zistila jednu vec. Keď si dávam zo spodu utroš, tak mám tam strašne hustý hlien a to predtým som nemala. Misha83 máš to tam aj ty také?

jada1
27. apr 2011

@denda1301 mám to všetko všetúčko prefotené a teda aj naštudované 😀
@rebo juj rebo, veď hustý hlien majú tehulky 😵 , ďalšie dobré znamenie 😉

misha83
27. apr 2011

@rebo Já nemám utrouš na zavádění, tedy zatím, za pár dnů ho budu mít, teď ještě píchám agolutin, ale něco ze mě občas tak jako vyjde...

misha83
27. apr 2011

Tak krev mám 768, v pátek jsem měla 130,5 myslíte, že to roste ok?

denda1301
27. apr 2011

@misha83 to je dneska uz druha dobra sprava 🙂 uz je to jasne si tehulka .Ja mam teraz pochybnosti,ci som nemala ist do Brna. Zase stresujem ked sa zacinam bat,ze tam nik nechodi ☹

misha83
27. apr 2011

@denda1301 A jak se jmenuje to CAR ve Zlíně? Já myslím, že to je to, jak jsem tu psala, že tam chodí manželova sestřenice.

denda1301
27. apr 2011
misha83
27. apr 2011

@denda1301 Ano, tak ona chodí k Rumpíkovi a ten dělá i v Brněnském Reprofitu. Ona je tam spokojená, ale já sama víc informací nemám. Teď se jim druhé nedaří, ale ona má opravdu problém nejen otěhotnět ale i miminko udržet.

denda1301
27. apr 2011

@misha83 chcela som sa ku nemu objednat,ale ma plno tak ma dali k inemu ja dufam ze bude tiez sikovny 😕 vkladam do toho vela.

misha83
27. apr 2011

@denda1301 Ano, určitě ano, vím, že jí transfer taky pak dělal někdo jiný, neboj, všechno bude v pořádku. Skoro všude se setkáš se spokojenými a nespokojenými a je správné, že pokud se někde někdo necítí, jde jinam.

jada1
27. apr 2011

@misha83 Miška, HCG rastie ako má. Každý druhý deň by malo narásť raz toľko. 😎 .
@denda1301 ty už v pondelok ideš na konzultáciu však? Však uvidíš, aký budeš mať z nich prvý dojem a nikde nie je napísané, že nemôžeš ísť na konzultáciu do iného CAR. Až sa ti niečo nebude pozdávať, tak sa objednáš ešte inam. Skús sa spýtať bondy, tá myslím chválila Zlín. A čo je s ńou? Nejako sa nám neozýva 😕

gammaray
27. apr 2011

@misha83 dobrá zpráva 😀 😀 ,jen at se ti to čísílko hodně rychle zvedá,ty těhule jedna 😀

jada1
27. apr 2011

@misha83 sú úúúúplne v norme podľa tabuľky http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
, takže nech len pekne stúpa 😉

misha83
27. apr 2011

@jada1 @gammaray Holky děkuji. Dokonce mi známá sestřička říkala, že hcg má někdo ze začátku nižší (i nižší než já 🙂 ) a roste pomaleji a pak najednou zrychlí a jsou z toho dvojky. Ale já doufám, že teď už to poroste, už to budu kontrolovat asi jen testama, zda čárka pořád je a neslábne.

gabikri
27. apr 2011

@misha83 : misho super, potichounku gratuluju, bude to kluk, Ti jsou línější 😀

misha83
27. apr 2011

@gabikri Děkuji, super, tak už i vím co to bude 😀 , ale abych řekla pravdu, já to manželovi říkám od začátku, že nevím kolik jich bude, ale vím, že tam bude kluk🙂. Jsem totiž jednou měla takový sen... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre