Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

jada1
2. máj 2011

@dana7 no toto čo ja už robím, ja som trdlo, to malo byť pre dendu 😀

denda1301
2. máj 2011

@dana7 🙂 🙂 🙂 aj ty sa drž
@jada1 ešte nie vraj by to zatiaľ bolo zbytočné kým nemá všetky vyšetrenia v ruku,preto sa to predlži na august,keby sme to už mali, dnes by sme už odchádzali domov trochu spokojnejší,že sa začalo konečne niečo diať 😅 ináč by to mohlo byť už o 2 mesiace teda jun 😠

denda1301
2. máj 2011

@jada1 a vieš prečo nechcem už narkozu pokiaľ nemusím? V r.2001 som bola tehotná.Ráno som vsttala urobila test a jupííííí // no,ale som sa dosmiala,ked mi Dr. povedal,že tam nič nevidí,a že asi som potratila.Tak ma vyčistili a šup ho do práce.Ale mne bolo stále zle brucho veľké boľavé a ked som išla na pohotovosť tak sa mi už smiali všetci,že som fainovka 😢 OK tak fainovka zase som si urobila test a zase // tak som sa najedovala 🙄 večer ma už brala rýchla skoro mi praskol plod vo vajcovode,lebo ešte stále vo mne rástol a naši Dr.... si toho nevšimli tak ma museli operovať už druhe uspatie v danom mesiaci.V roku 2005 som bola opäť tehotná,tak fain,ale bohužiaľ som potratila.Lenže doktor čo mi to robil to spravil zle,a museli ma čistiť nanovo zase už druhé uspatie v jednom mesiaci ☹ ☹ ☹ tak už mám aj hrôzu pred narkozou

jada1
2. máj 2011

@denda1301 však keď to máte v auguste, tak máte ešte čas. Mne poslal dotazník mailom a doma sme si to v kľude vyplnili. August tu bude zanedlho, ten čas tak rýchlo letí. Radšej nejaký ten mesiac počkať a nech vám porobia vyšetrenia, aby ste zbytočne nevyhodili peniaze a potom sa na niečo príde, čomu sa mohlo predísť. No ale už ste prvý krok spravili, tak to už len pekne dotiahnuť do zdárneho konca 😎

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
2. máj 2011

@denda1301 uf, tak to je teda dosť takto po sebe ☹ . Tak to s tým mimomaternicovým si mala šťastie, že sa ti nič nestalo. Si si aj ty preskákala toho. ☹
ÁÁÁle to zlé si si už vybrala, teraz príde, už len to dobré 😀 .
Jaká optimistka zo mňa, sledujete 😀 . To má na svedomí bondy 😅

dana7
2. máj 2011

@bondy Moc ti to přeju a v dobrém zavidím!!! 🙂 Zítra budu volat do CARu, chci se zeptat, co bude s náma dál!! Tak uvidím!!!
@denda1301 Moc děkuji!!!

denda1301
2. máj 2011

@jada1 ved to je dobré že si optimista , ináč by to vôbec nemalo zmysel 😵 treba proste veriť,že aj na nás sa usmeje šťastie po tom všetkom.My ženy sme neskutočne silné jedince a dokážeme zvládnuť nemožné 😉 😉 😉 ja osobne som si povedala,že to dieťa chcem a basta a aj ho mať budem 😝

babulky dobru nocku idem dať papať mojim havkáčom Fabríciovi a Aische a zajtra sa ozvem už z práce počas dňa 😅

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
2. máj 2011

@bondy Paráda, hrozně moc gratuluji!!! 🙂
@denda1301 Jéé, takže pocity super, tak budu držet pěsti ať jsou všechny výsledky co nejlepší!

misha83
2. máj 2011

@dana7 Moc, moc doufám, že se dozvíte něco pozitivního a budete mít sílu do dalšího snažení. Dej určitě vědět.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gammaray
2. máj 2011

@denda1301 😵 ,tak to je fajn,že se ti to tam zalíbilo hned na první pohled.. 😵 první krok máš za sebou,tedka ta vyšetření,budou ok,uvidíš a pak hurá do toho.. 😵
@bondy 😵 čau tetičko 😀 😀 boduješ...na nějaký 13-14 den mít hcg 443 je super !! GRATULACE...,jen tak dál, 😵 hele jestli se ti třeba embryjko nerozdělilo na dva úpně stejné tomášky, 😀 😀 drž se..

rebo
2. máj 2011

bondy aj ja gratulujem. Denda1301 tak ako povedali baby, zlý začiatok, dobrý koniec. Držím palce.

kvakuska
3. máj 2011

@bondy ahoj, gratuluji k pozitivnímu testu. Občas sem zavítám, tak jsem tu i četla, že máš z tohodle pokusu i 7 mražáčků, to je fakt super výsledek, to tu myslím s darovanými embryi ještě nikdo neměl. To ti je zamrazili hned ten třetí den? A prosím tě píšeš, že ti v Reprofitu dali dobrou cenu, můžeš napsat co to je dobrá cena? O darovaných také uvažujeme, tak sbírám informace. Díky.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denda1301
3. máj 2011

@misha83
@bondy
@rebo drzte sa tehule nase 😉 mám z vas radost 😀

misha83
4. máj 2011

@denda1301 Děkuji, zatím to utíká, už aby to uteklo úplně, ještě 12 dnů do UTZ.

gammaray
4. máj 2011

@misha83 ČAU,jak to,že jdeš na první utz až tak pozdě,to čekání musí být fakt dost hrozné.no,každý car to má asi jinak,já jsem byla už 20 den po transferu.drž se a bud v poho...zravím všechny a hezký den 😵

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gammaray
4. máj 2011

@bondy zdravím,dnes zlobí nejvíc manža,dík za pusinky a příjemný den s tomáškem 😀 😀

misha83
4. máj 2011

@gammaray U nás se chodí tak, aby bylo vidět a aby bilo 😀 už srdíčko.
@bondy Jéé a co čekám já? Teda doufám, že je všechno ok 😉 .

gammaray
4. máj 2011

@misha83 aha,tak to jo...aspon už je uvidíš pěkně veliký 🙂 mně začátkem 5tt byly vidět jen dvě bubliny a bijící srdíčko v 7tt.(mám to ve fotoblok.)at ti těch 12 dní ryyychle uteče...

misha83
4. máj 2011

@gammaray Abych řekla pravdu, tak si pohrávám s myšlenkou, že si zajdu na UTZ jako samoplátce, pak si ale říkám, že smysl by to mělo stejně až příští týden, abych měla jistotu srdíčka a to už bude zase jen ani ne týden do toho oficiálního UTZ. A navíc kdyby bylo něco špatně, tak se budu stejně nerovovat až do toho oficiálního. Takhle si užívám krásný pocit a pak se to rozsekne stejně.

gammaray
4. máj 2011

@misha83 máš recht,počkej a užívej si ted a pak ještě dalších 8 měsíců..a neboj,bude to určitě ok,už to na sobě určitě cítíš,ne...

misha83
4. máj 2011

@gammaray Cítím, to mě utěšuje .-). Těhu jsem a pokud se prostě má něco stát (mimoděložní nebo zamklé), tak to stejně neovlivním tím, že půjdu dřív na UTZ. Nikdy jsem ten pocit nezažila, tak si to skutečně tak nějak sama v sobě užívám 🙂 .

envy
4. máj 2011

@misha83 hele, já jsem se taky na začátku nervovala 😀 nakonec byl první utz v 5+3tt a byla jsem šťastná, že jsem viděla ty dvě bublinky tam, kde být mají 🙂. No a za týden jsme měli už srdíčka 😉...od tý doby prostě vim, že je to dobrý...že mám v sobě zdravý děti...asi je to takový nějaký instinkt, nebo nevím 🙂

jada1
4. máj 2011

Ahojte kočky, tak naša dárkyňa už stimuluje 🙂 .

@misha83 neboj sa zlatko, všetko bude ok 😉

@gammaray pozdravujem ťa aj tvoje zlatíčka 🙂 .
@denda1301 ahoj 😉

A ešte špeciálny pozdrav pre všetky naše tehule:bondy ,misha83 , aja37, envy, beruska64 😉

envy
4. máj 2011

@jada1 jůůů, tak to moooc gratuluju a držím s prckama všechny palce co máme 😉

misha83
4. máj 2011

@envy Děkuji, no tobě už to hrozně utíká, to za chvilku budete vědět pohlaví, necháte si to říct?
@jada1 Paráda, takže kdy to vychází na OPU a ET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre