Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
8. jan 2014

@sweetest jeej..krasna..a uz mas aj brusko...super... 🙂

sweetest
8. jan 2014

@stastenka42 Děkuji 🙂

megie4
8. jan 2014

Ahoj děvčata.Potřebuju poradit.Také máte teď v těhu takový hustý rosolovitý hlen?Mě to začalo včera a nevím,jestli mám jet raději na kontrolu nebo jestli je to v pořádku?Mám docela obavy,aby to nebyla hlenová zátka.Já nevím,jak to vypadá,když čekáme první mimčo a doteď jsem nic takového neměla. 😒 Poraďte prosím.

stastenka42
8. jan 2014

@megie4 no ja neviem,ale byvaju vytoky v tehu aj ja mam ale taky priesvitný ,bez zapachu ...teraz na poradni mi robila kultivacie a na kazdej mi kontroluje aj PH pošvy..zatial negatívne...pokial je to iné ako klasicky radsej chod...

megie4
8. jan 2014

@stastenka42 Já právě doteď měla taky výtok,ale spíš vodnatý a ne tolik,tak se docela bojím.Asi zítra pro jistotu pojedu. 😒

stastenka42
8. jan 2014

@megie4 no tak radšej chod...aby nahodou.....

rokytka11
8. jan 2014

Ahoj, tak dnešní poradna v poho. Mimiskovi se daří dobře, už to vypadá jako mini človíček. Jinak od zítřka mám antibiotika, měla jsem v moči streptokoka.

majka43
8. jan 2014

@megie4 Já mám taky výtok, ale vodnatý.

fidorka33
9. jan 2014

Tak dnešni poslední test a zítra už budem vědět jestli se zabydlel jeden a nebo dva bobišci 😎

sweetest
9. jan 2014

@megie4 Tak jak? Koukala jsem na www.porodnice.cz do poradny a Mudr. Koucký tam píše, že hlenovitý výtok je celé těhu a někdy, třeba při kašli může vyjít větší množství. Jinak ten před porodem je s příměsí krve 🙂 Tak snad bude u Tebe vše ok 🙂

megie4
9. jan 2014

@sweetest Jedu k dr. teď okolo druhé,tak pak dám vědět.Snad to bude o.k.,ale jistota je jistota.

nanenka
9. jan 2014

Tak dnešná poradňa dopadla dobre, mimíškovi sa darí, len som mala vysoký tlak, ale doma ho mám v pohode. Vravela som im, že je to stresové, že mám vždy strach, aké správy mi povedia, ale ak sa to bude opakovať, pôjdem na sledovanie do nemocnice. Ďalšiu kontrolu mám o 2 týždne a to budeme mať aj morfologický ultrazvuk.

carlik
9. jan 2014

@agneszka super, tak na pondělí přejeme Štěpánovi šťastnou ruku a za cca 10 dní potitivní testík 🙂
@fidorka33 ty se mi zítra ohlaš s dobrou zprávou 🙂

carlik
9. jan 2014

@nanenka taky jsi dobře dopadla, tak snad už tolik stresů nebude a i tlak bude nižší...ikdyž já ho měla taky párkrát vyšší a musela jsem na sledování dostat Holtra, ale žádný lékypak nebyly potřeba.

megie4
9. jan 2014

Tak jsem se vrátila od doktora a je to nějaký počínající zánět,takže jsem dostala prášky na zavádění.Jinak vše o.k. a ještě si ze mě dr.dělal legraci,že:"Beztak jste přijela,aby jste ho viděla,jak si tam u vás hraje,že jo?"Srandičky.....

hencidlo
10. jan 2014

Ahojte dievcata, mam necele balenie Utrogestanu (22 guliciek) exp. 8/2016, tak ak by to niekorej z Vas pomohlo ozvite sa :o)

fidorka33
10. jan 2014

Naše první fotečka ,jsme 6týden a bylo vidět i srdíčko.Nádhernej zážitek 😀 😀 😀

julinka87
10. jan 2014

Gratuluju, jen tak dál!!! 😉

petamaj
10. jan 2014

@hencidlo ahoj,ja si prosím. Momentálne ho beriem a už sa nedá zohnat v lekárňach

hencidlo
10. jan 2014

@petamaj moja uz je prec :o(

stastenka42
10. jan 2014

@fidorka33 no parada!!!! Gratulka Obrovska 🙂

fidorka33
10. jan 2014

@stastenka42 Moooc děkujem 🙂 😀

nanenka
10. jan 2014

@fidorka33 Super, blahoželám!

sweetest
11. jan 2014

@majka43
@misha83
@stastenka42
@megie4
Tak včerejší poradna....čípek i hrdlo v pořádku, s tvrdnutím se musím smířit ☹ 31.1. poradna a zase uvidíme jaký bude stav tam dole...pokud bude horší, bude nemocnice 😨 Jsem ráda, že nemusím do špitálu už teď 😅 😅

Pěkný víkend všem tady, holky !!! 😵 😵 😵

megie4
11. jan 2014

@fidorka33 Blahopřeju,říkala jsem,že to je jasné těhu!!!! 😀 😀 😀

megie4
11. jan 2014

@sweetest Tak to je dobře,taky mám strach abych nemusela ležet ve špitále,takže úplně chápu jak tě to potěšilo.Jen tak dál.... 😉 🙂

sweetest
11. jan 2014

@megie4 No, já jsem s tím i smířená, že si určo na nějakou chvilku lehnout do špitálu půjdu, ale jsem ráda, že to není ještě teď 😉 Ono zase na druhou stranu je lepší být pod dozorem lékařů než doma panikařit co se děje a zda jet někam či ne 🙂 Pokud bude nutné, doležím to...pro květáčka vše! 😅 😵 😵 😵

megie4
11. jan 2014

@sweetest To je jasný,ale doma je doma.Taky bych šla raději ležet,hlavně aby byl miláček v pořádku.Ale buďme rády,že to je zatím o.k. 😀

sweetest
11. jan 2014

@megie4 Však já jsem. Dokud nebude blbnout čípek,budu doma 🙂 Koukám, že jsi také z východu 😉 My bydlíme vedle Jaroměře 😀

megie4
11. jan 2014

@sweetest My bydlíme asi 8 km od Chocně. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre