Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

rokytka11
10. feb 2014

@laura35 moc hezky jsi to napsala. i nám se z darovaného vajucha podařilo na první pokus 🙂.

fidorka33
10. feb 2014

@laura35 Gratulace .-)))))

fidorka33
10. feb 2014

ahoj holky

Dnešní naše fotečka ,podle Uz jsme prý 12+0tt a měříme 4,67 cm rostem jako z vody 🙂)))) a vše je ok

agneszka
10. feb 2014

@carlik ahoj,zatím nevím...jedu až 19.2. snad něco vymyslí

stastenka42
10. feb 2014

@agneszka urcite nieco vymyslíte a konecne to vyjde 🙂 budeme sa snazit ta este viac popluvat tehuvirusikmi 🙂 😉

dundul
11. feb 2014

@fidorka33 jej tak to je krasa 🙂 blahozelam, len tak dalej mamina opatruj sa a pohlad za mna brusko, velmi sa tesim 🙂

carlik
11. feb 2014

@fidorka33 jé, to už je opravdový mimino, ti to tak letí a za chvilku se dočkáte toho vytouženýho mimča 😉
@agneszka no určo to dopadne dobře, jen to asi dýl trvá 😒

agneszka
11. feb 2014

@stastenka42 já myslím,že jste mne poplivali tehdy dost,nevím v čem to může být...neustále pročítám diskuze čím by to mohlo být a co to způsobuje,ale ničeho kloudného jsem se zatím nedočetla. Snad něco Mudr vymyslí,pokud je co ...

@carlik no bohužel mám pociž ,že v mém případě to trvá už až moc dlouho...synovi bude tento rok 25 let a od té doby sem se nedočkala těhu dýl jak 8 týdnů...s nynějším manželem at zase nepřeháním jsem 16 let a snažíme se celou dobu velmi intezivně,přes IVF od roku 2005...né že bych strácela trpělivost a sílu,ale někdy mívám takové depky typu,že ta mocná matička příroda to z nějakého důvodu nechce,ale proč....????raději ani nemyslet,moje matka v mých letech byla už pár let bez dělohy ,neustále měla problémy,potraty,nakonec myom a konec... 🤐

agneszka
11. feb 2014

@fidorka33 to je krásná fotečka..škoda ,že jak já byla těhu před lety tak ještě ultrazvuk nebyl,respektive jeden byl v u nás v nemocnici ,ale fotky nedávali. Já byla na ultrazvuk za celé těhu jednou v sedmém měsíci 😀
Děcka to bylo tak krásné období 😉 🙂

carlik
11. feb 2014

@agneszka no holka, koukám že si taky spadla čumákem až na dno, ale třeba opravdu ještě chvilku vydržet, čas sice letí, ale není ti ještě 50 😉 Nevím jestli není třeba to "nějak" vypustit z hlavy, smířit se s jedním synem a nesnažit se a třeba za rok jentak znovu zajít na pokec k Dr co dál...spoustě párům se pak zadařilo i přirozeně otěhu, myslím to u vás nejde nebo jo?)

rokytka11
11. feb 2014

@fidorka33
krásná fotka...mimi je úplný foto model 🙂

fidorka33
11. feb 2014

@rokytka11 no to mi povídej doktorka ho chtěla poměřit a by jsi koukala jak sebou začalo mrskat asi nějaký atlet 😀 😀 😀 hlavně zdravíčko 🙂

fidorka33
11. feb 2014

@agneszka Jo jo dřív byly maminy o to ochuzené ,já se pokaždé těším jak malé děcko na fotečku ,když to tam člověk vidí ,tak nevěří vlastnim očím 🙂)) ještě že je ta technika 😉 Neboj taky se dočkáš Machač něco určo vymyslí,nám taky moc pomohl,ted jsme si řekli že je to posledni pokus a vložili jsme dvě mimča a vyšlo to,čekáme vytoužené mimi 🙂 🙂 🙂

fidorka33
11. feb 2014

@dundul Děkujem ted jste na řadě vy s fotečkou 🙂)))

fidorka33
11. feb 2014

@carlik Jj už je to mimčo,vid???21.2. jdem na genetiku k Polákovi tak jsem zvědavá 🙂

stastenka42
11. feb 2014

@fidorka33 nasa sa tiež nikdy nedala pofotit...stale sa mrvila,otacala,hadzala a preto jej hovoríme teraz blška...mame jednu fotecka z nejakeho 26tt ... 🙂 🙂

fidorka33
11. feb 2014

@stastenka42 tak že by to byla taky ženská ta naše???? 😀 😀 😀

agneszka
11. feb 2014

@carlik nejde to ,nemám vejcovody a stejně mám na houby vajíčka...Macháč by nešel jen tak zbůhdarma do darovaných kdyby si nebyl jist ,že to s mýma ještě půjde...no 13 pokusů z vlastníma bylo už i tak dost

misha83
12. feb 2014

@stastenka42 já dám fotku do té soukromé, ale každopádně ty vidíš do mých alb ne?
@rokytka11 přidat ano, jsem myslea, ze vy tam můžete nějak žadat nebo tak. To je fuk, přidám tě tam.

spunda
12. feb 2014

@misha83 Ahoj Miško tady fidorka 33,měla jsem tady na darováktka jinej profil a dnes mi ho zablokovali,mužeš mi prosím tě tu fidorku přepsat ???Udaje jsou stejné moc děkuji .Asi tady dělaji nějakou čistku 🙂 nebo co ...Děkuju 🙂

spunda
12. feb 2014

Holky nevim z hlavy koho všeho jsem měla v přátelích jako Fidorka 33,tak jestli jsem na někoho zapoměla tak se omlouvám zrušili mi ten profil ☹ ☹ ☹ tak jen aby jste věděly,diky 🙂))))

stastenka42
12. feb 2014

@spunda preco ta zrusili ? to mozu ?

spunda
12. feb 2014

napsali mi že jsou profily podobné a odeslané ze stejného počítače,nebudu to řešit .Bohužel fakt nevim koho všeho jsem tam měla ,tak jestli jsem na někoho zapoměla tak si mě přidejte ju???? 😉 😉 😉

misha83
12. feb 2014

@spunda mozna proto, ze tu ted bylo dost problemu se zneuzivanim nicku a tak. Predelam ti to.

spunda
12. feb 2014

@misha83 ahá tak to jsem nevěděla a děkuju 🙂

lenkalienka01
7. mar 2014

Ahojte, zháňam súrne 1 ks Diphereline 3 mgˇ, ďakujem 🙂

andydi
9. mar 2014

Ahojte baby 🙂 , rozmyslame nad darcovskym embryom, ale mam trocha problem s tym, co povedat dietatu, ked mu nebudem vediet povedat, kto su jeho biologicki rodicia. Aky mate na to nazor?

hencidlo
9. mar 2014

@andydi a preco to takto beries, ved ked si ho vynosi, tak je vase nie?

martiina_k
9. mar 2014

@andydi my máme darovaná vajíčka a manželovy spermie - já bohužel vajíčka nemám. Asi jednou dítěti řekneme, že to takhle bylo, ale určitě mu to nebudu vysvětlovat od malička, jako adoptovaným dětem. Já ho odnosím, porodím (teda snad se zadaří otěhotnět) a nebudu řešit, jestli vajíčka byla moje nebo ne. Chápu ale, že pokud máte aspoň trošku šanci na vaše embryo, tak že nad darovaným rozmýšlíte...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre