Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
26. okt 2010

@carlin : no do lednice bych brala........další pokus 100 tisíc.........uááááá....to je pálka, kterou, nevím, jestli bych dala dohromady a byla bych tím pádem i klidnější 😉 Ale parašutistka byla jistě mladá a zdravá............ale já stará větev raději zůstanu v nehybné poloze 😀

carlin
26. okt 2010

@gabikri My taky pripadny dalsi pokus 100 tisic, to jsme na tom stejne. Jestli to nevyjde, bude to velke premysleni, jestli zkusit dalsi....
Tak udelame pokus - dve stary vetve a jedna bude v pohybu a druha v klidny poloze 😀 . Ale ja jsem v nevyhode, KET ma nizsi uspesnost...bleee bleee. Tobe to urcite vyjde, na Vanoce uz budes zvracet 😀 😀 😀

gabikri
26. okt 2010

@carlin : tak jo, už se těším 😉

gabikri
27. okt 2010

Dneska už jich je pět.........jedno pětibuněčné, tři čtyř a jedno dvoubuněčné. 🙂

lenca78
27. okt 2010

@gabikri Gabi, to je hezky pocet. Tak at se pekne vyvijeji a v patek to vse dobre dopadne.

paja1
27. okt 2010

@gabikri Jsem doma z těch 10 mám vybojované 4.embr.2x blasto... pry kvalita 1,pak 1x morula kvality 2 a to 4 je prý kvality o něco horší.Nechtěli mi 4 dát,ale dali.Mějte se a taky držím pěstičky.

gabikri
27. okt 2010

@paja1 : ahoj pajo, ty máš zavedené čtyři najednou? 😕 😕 😕 Jinak držím palečky ať to vyjde 😉

minka051
27. okt 2010

@paja1 tak 4 super tak to sa musí určite jedno chytiť aj keby čo bolo. 🙂 🙂 Silno držím palce 🙂 🙂

paja1
27. okt 2010

@gabikri Moc děkuju a doufám,že si necháš poradit a dej si taky všechny co půjdou.Nemá cenu je mrazit.Určitě budou kvalitní,vypadá to podle toho jak píšeš.

gabikri
27. okt 2010

@paja1 : já se na to ptala a víc jak dvě mi nedají.....ale já budu ráda za dvě 😉 Tak drž plody kočko! 😉

gabikri
27. okt 2010

@minka051 : a co ty, kdy budeš vědět, kolik jich máš? 😉

paja1
27. okt 2010

@gabikri díky budeme na tebe myslet.Mě taky nechtěli dát,ale dali a napsali na vlastní žádost.Nemělo cenu je mrazit.

carlin
27. okt 2010

Uz mate predsevzeti ohledne psychopatickeho kazdodenniho testovani ? Ja minule testovala jak o zivot, ale rikam si, ze priste to vydrzim ( HAHA ).
@gabikri To je skvely pocet. Drzim pesti, at se pekne ryhujou a v patek predvedou perfektni blastocysty.
@paja1 Tak to by bylo, aby se nejake nezahryzlo 😉 . Nejlepe 1-2, vid ?

gabikri
27. okt 2010

@paja1 : pajko fíha, to se musí povést...........ty se s tím fakt nepářeš 🙂

@carlin : jééé, psychopatické testování.........ha ha vzpomínám si, jak jsme si chtěly domalovat čárku fixou, pamatuješ? 😀 Já jsem takový magor, že jsem schopná testovat v den ET v motorestu na dálnici na záchodě 😀 No budu se snažit to vydržet, ale nevím, nevím, jak dlouho.Minule byla spotřeba asi 50 testů. Rozhodně žádný nemám ( zatím) doma. Hele nebylas to ty, jak jsi testovala ovulačním testem 😀 Rozhodně nechápu ty holky, které jsou v klidu a čekají až na krev. To by mě museli uspat 😀

carlin
27. okt 2010

@gabikri Jasnacka, ze jsem to byla ja !!!! Tehotensky dosly, tak jsem testla ovulacnim. Co dodat 😎 😎 😎 . Ale pry to taky jde.
Ted jsem rozhodnuta zadny testy nedelat. Ale uz se vidim, jak tak kolem 5. dne po KET padim do lekarny.....
Taky jsem cetla dotaz, jestli se ten test neda vysusit a pocurat znova, ze by se mohl jeden pouzivat treba tejden. Taky dobry, co? Nerikam, ze me to taky nenapadlo 😉 😉

gabikri
27. okt 2010

@carlin vysušit......to je dobrý 😀 😀 😀 No jinak ten 5tý den je kritický 😝 Nejhorší je, že budu po ET doma na neschopence, sama, tak bude těžké se nějak zabavit. 😒

carlin
27. okt 2010

@gabikri Uz mas pripraveny lezici program ? Hackovani, vysivani ? Samopozorovani ? 😉 Ne ze budes celou dobu hledat na internetu, jaky kdo mel prvni priznaky tehotenstvi 😲 Muzu Ti dat tu uzasnou radu : Nemysli na to ! 😀 😀 😀 😀

gabikri
27. okt 2010

@carlin : no sebepozorování a hledání příznaků těhu na netu je moje nejoblíbenější činnost po každém pokusu 😀

carlin
27. okt 2010

@gabikri Tak uz se Ti to blizi 🙂 , budu moc a moc drzet pesti! At se vyviji, zahryznou, vyviji a vylezou ( pripadne vyleze ) po 9 mesicich !

gabikri
27. okt 2010

@carlin 😵 😵 😵

iwusa
28. okt 2010

@gabikri takze uz dnes? drzim pastiky, neboj uz sa to podari! 😉

minka051
28. okt 2010

Ahojte pekné ránko 🙂
No čo sa týka oho testovania ja som sa bála, a kým som netestla tak som bola stále v tom že som tehotná a inak to byť nemôže. 🙂 Inak rozhodnuté je už na tretí deň po vklade tak mi povedal doktor. Bud sa chytí alebo nie. Tak ja by som vám poradila vydržať aspoň 8 dní lebo čo ak urobíte test bude neg. lebo to ešte nebude možné na ňom vidieť a hned máte depku a to zle na vás vplýva .A nakoniec vyjde najavo že tehotné ste. Psychika robí veľa. Ale je to na každej z vás. Ja som testla až ked mi povedali po krvičke že to vyšlo a aby som tomu naozaj verila tak som si urobila test aby som na vlastné oči videla // čiaročky. Tak držkám vás silno palce a hlavne len samé dobré myšlienky a určite sa podarí. 🙂 😉

lenca78
28. okt 2010

Ahoj holky, obdivuju vsechny, ktere vydrzi netestovat. Ja jsem byla uplne priserna. Koupila jsem si spoustu testu s tou nejnizsi citlivosti a zacala snad uz treti den. Kdyz byl samozrejme negativni (co tam taky treti den hledat, ze? 🙂), tak jsem se utesovala tim, ze to jeste nemuze byt videt. Abych se z toho cekani nezblaznila, sla jsem radsi ctvrty den po transferu do prace, doma jsem byla na zabiti 🙂. Moc drzim palce, at vam to ted vyjde.

gabikri
28. okt 2010

Ahojte 😵 😵

Tak dneska jsem volala do RF a prý máme šest bojovníčků.........čtyři jedničkové ( 7-8 buněčné) a dva dvojkové 🙂 Teda kde se tam vzalo to šesté, když včera říkali pět je mi záhadou 😝 Každopádně lepší o jedno víc než míň 🙂

@minka051 : tohle co jsi napsala, to já všechno vím..........a teď Ti tady odpřísáhnu, že to taky tak udělám. No ale najednou prostě v hlavě cvak...........nedokážu to popsat.............asi jako když narkoman potřebuje další dávku............a udělám tu hovadinu, že testnu brzo. Budu se ted snažit ale to vydržet, slibuju 😉

@lenca78 : třetí den.....chi chi.................. tak ty jsi ještě větší blázen než já........já jela až od pátého 😀

@iwusa : ne ne, až zítra........ale díky za podporu 😵 😵

lenca78
28. okt 2010

@gabikri teda ,to mate porad hezky pocet, to ti zbyde i na zamrazeni, ne?
Jinak ja vim, ze jsem blazen, jenze me to ten treti den nedalo 🙂. A pak jsem testila jak o zivot´(i dvakrat denne) okolo toho pateho dne - zacala jsem totiz krvacet, ale od pateho dne se tam drzel takovy duch (asi po hodine od pocurani papirku 🙂. A test mi pomahal vydrzet myslet pozitivne a verit.

carlin
28. okt 2010

@gabikri To je krasny pocet, tak at se vsichni pre-mimiskove drzi! Takze 2 do "briska" a 2+2 do mrazacku ? Tfuj tfuj, at to vyjde, to bys mela jeste na dva KETy, to by byla parada.

My byli dneska na vylete, usli jsme 7 km ve skalach a navstivili 4 hospody 😉 😉 , idealni vylet. Rano byla zima jak v Rusku, jen 3,5 C, klepali jsme kosu my i nas pidi-pejsek ( musela jsem mu navlict svetr i kabatek 😉 .

lenca78
29. okt 2010

@gabikri Myslim na tebe a drzim palce 🙂

paja1
29. okt 2010

@lenca78 Jsem s tebou držím pěsti-štěstí.

minka051
29. okt 2010

@gabikri no moja ako sa cítiš. Silno na teba myslím a drobčekov pekne drž 🙂 🙂 Len nekupuj žiadne testy 😀 😀 😀

vika34
29. okt 2010

@minka051
tak ako sa cítiš?už si bola na UTZ?
@gabikri DRžíM VEľMI PALčEKY

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre