Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

envy
10. feb 2011

tak holky...sbírka mých testů...dneska ráno byla krev, tak snad to tam je!!! zítra bych se měla dozvědět verdikt..jsem z toho na švestku 🤐

aja37
10. feb 2011

@envy : Tak podla tej fotky to z tej krvi musi vyjst! 100%. Ved to tam mas cervene na bielom 😉 Blahozelam a trosku aj zavidim, ale v dobrom. Dufam, ze aj mne sa podari hned prvy pokus s darovanymi vajickami. Daj vediet, co ti lekar povedal. Kolko si mala hodnotu toho HCG.

aja37
10. feb 2011

Baby, nemate niektora skusenost s tym, ako dlho trva, kym sa z tela dostane nejaky liek?
Ja som teraz brala asi 2tyzdne Norethisteron na oddialenie menstruacie. Uz 2den ho neberiem. V letaciku som si precitala, ze tento liek zvysuje telesnu teploto o 0,5-1st. Tym padom som pochopila, preco mi miestami bola strasna ale strasna zima a miestami teplo. Ja nez som si rano upravila vlasy a namalovala sa, tak som sa spotila. Ale v kancelarii, kde sme mali 26st mi bola zima. Hrozne. Uz mi to hrozne lezie na nervy. Aj vcera som musela telku pozerat tak, ze som mala na sebe 2 deky. Pevne dufam, ze sa to uz vyplavi. Menstracia by mi mala dojst 3-4dni od poslednej tabletky. To asi znamena, ze uz v sebe ten liek mat nebudem, nie? Ze bude vyplaveny a mne uz konecne nebude zima. Alebo som mimo?

gammaray
10. feb 2011

@envy ahoj,já mám dvojčátka,hcg jsem už na první krvi měla tak strašně vysoké,že si mě hned na druhý den volali na ultrazvuk,aby zjistili,jestli se mi náhodou nechytlo všech 5 embryí.museli by to jinak hned nějak zredukovat na menší počet.hodnotu hcg ale nevím,vůbec mě to číslo nezajímalo.držím pěsti...

nana.76
10. feb 2011

@envy testíky krasně sílí zítra to dobře dopadne nebojky 🙂

paja1
10. feb 2011

@envy Moc na tebe budu myslet a držím pěsti-věřím taky podle fotečky.je to pěkné.

Jinak všem pěkný večer a kdo má nějaké kontroly tak at dopadnou dobře. 🙂

paja1
10. feb 2011

@gabikri Ahojky,už je mi líp,a asi už to nechám tak.Dovyřizujem ještě nějaký papír a zanesem si to na uřady.Mě adopce nevadí a možná i to pěstounství.-podle situace.Budu na vás myslet a chodit vám fandit.

Zlato doufám,že tobě to ted výjde,moc držím pěsti a i ostatním,Já bych měla přejít na jinou diskuzi,ale nechce se mi s váma je mi tu dobře.Já vás budu doprovázet až na porodní sály. 😀 😀 😀 No skoro.A doufám,že všechny.Já jsem opravdu vyjímka. 🙂

gabikri
10. feb 2011

@paja1 : ahoj, no tak pokud to tak cítíš, má to tak být. A je fajn, že pomůžeš nějaké opuštěné dušičce, která na Tebe čeká 😵 A nikam nechoď, buď tadyx s náma, vždyť mezi nás už jednou provždy patříš!! 😵

@envy : držm palečky na výsledky 😵 😵

@gammaray : Tobě jich zavedli pět ?? 😕

gammaray
10. feb 2011

@gabikri ahoj,já jsem jich měla na posledním "vítězném ET" zavedeno 5 kousků,protože už si asi se mnou páni doktoři nevěděli rady.byla jsem podléčená v praze na imunobiologii,ale asi si to těmi pěti kousky jistili.byl to skoro desetiletý boj..IVF,dárce,nadárce,potraty,zamlklé těhotensví atd.. a nakonec to vyšlo...tobě i vám všem to taky urč.vyjde..

gabikri
10. feb 2011

@gammaray : tak to moc gratuluju!!! 😵 Je vidět, že pořád má cenu bojovat a nevzdávat to! 😉

mimka29
10. feb 2011

Ahojte baby,
my sme mali dnes otrasné ráno. Nelinka ráno 4x vracala a vyvrátila hrozne veľa mliečka ☹ ešte nikdy takto nevracala, tak som sa hrozne zľakla a teraz ju stále strážim, asi nebudem ani spať.

@envy testíky paráda 🙂

@paja1 ani ja tu nepatrím a predsa tu baby chodím pozerať, tak tu prosím ostaň 😉

Dobrú nocku

misha83
11. feb 2011

Ahojky holky, tak včera proběhl telefonát! Máme dárkyni, jupí!!!

iwusa
11. feb 2011

@misha83 gratulujem 😉 a do ktoreho centra chodis a kolko si na nu cakala?

beruska64
11. feb 2011

@misha83 Super sprava 🙂 Teraz to uz pojde rychlo.

beruska64
11. feb 2011

@aja37 pri kazdom lieku je to asi ine. Ale urcite sa to da urychlit zvysenym prijmom tekutin. Tak pekne bombaj vodu, a ono sa to vyluci. 😀 A zima ti moze byt aj z tej bliziacej sa MS.

aja37
11. feb 2011

@beruska64 : Asi mas pravdu. Pijem jak o zivot. Predpokladam, ze to odznie aj s kramami, ktore sa uz rozbiehaju. Mala by som ich mat 12-13/2 najneskor. Uz 2den ma boli hlava, takze predpokladam, ze uz idu 🙂 A mam aj pocit, ze uz mi nie je az taka zima. Ja tie lieky (na oddialenie menstruacie) nechcem uz ani vidiet. Strasne nieco.

Baby volala som do Gennetu, ci si to ta moja darkyna nahodou nerozmyslela 😀 ... tak vraj nie a vsetko ide tak ako ma. Cez vikend zacne stimulovat .... tak dufam, ze bude mat kvalitne vajicka a v rozumnom pocte.

@misha83 : Ty kam chodis? Odkial ti to volali tu "perfektnu" spravu? 😉

@gabikri : ty tiez teraz nejak zacnes, vsak?

envy
11. feb 2011

ahoj holky, tak krev je pozitivní...prý jsme ale na začátku a tak musím na krev znovu v pondělí, tak doufám, že to bude jenom dobrý...test už je úplně pozitivní 🙂...ale bojim se... 🤐

envy
11. feb 2011

@misha83 gratuluju k dárkyni!!!!! a tfuj tfuj, ať brzo hlásíš // 😉

aja37
11. feb 2011

@envy No vidis! Blahozelaaaaam. Super. Krasny pocit, co?

envy
11. feb 2011

@aja37 Děkuju 🙂

holky, kolikátý den po ET vám brali krev????

gammaray
11. feb 2011

@envy gratuluji,gratuluji...já jsem na krev byla 14 den po et.

envy
11. feb 2011

@gammaray no já byla právě už 12tý den a musim znovu...tak snad to naroste...ach jo...to jsou fakt nervy...zatím jsem neměla čas se vůbec pořádně radovat...

zufalka
11. feb 2011

@mimka29 no zlatíčko malé 😕 snád to nebude nič vážne,opatrujte sa 😉

nana.76
11. feb 2011

@envy super a nervičky ted budou pracovat pořad, vím ze sve zkušenosti 🙂

gabikri
11. feb 2011

@aja37 : ajo ty jsi číslo, prý jestli si to dárkyně nerozmyslela 😀 Neboj, bude to ta správná nosnice a vyjde to hned napoprvé 😉 Já čekám mrchu, asi v pondělí a začínám s léky od 1 DC 😉

@envy : držím palečky, ty nervy jsou šílené, já takhle chodila asi týden ob den 😖

@misha83 : paráda, teď už to bude hračka 😉

@mimka29 : chudinka malá, snad už je lepší 😔

gammaray
11. feb 2011

@envy plně tě chápu,nervy ted budou na pochodu,ale snaž se na to nemyslet(blbost)..hcg se už bude urč,jen zvedat,však uvidíš.držím pěsti tobě i všem ostatním holkám.

gabikri
11. feb 2011

Ahoj zlatíčka, já jsem úplně na nervy, nevíte jak dlouho po potratu může být v těle HCG? V pondělí mám dostat menzes a teď jsem si ze srandy udělala test a je tam pidi duch, opravdu pidi, vylezl až za dlouho, ale je tam 😕 😕

gabikri
12. feb 2011

Tak jsem si test udělala ještě ráno a duch zmizel 😀

jada1
12. feb 2011

Baby, ktoré idete na KET kuknite toto. Jedna 🙂 kočka dala link tu na MK. Úžasné, však? 🙂
http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/8694/tretia-ses...

misha83
12. feb 2011

@beruska64 @iwusa @gabikri @envy Holky moc děkuju.
@iwusa @aja37 Chodím do centra Unica v Brně, čekala jsem necelý měsíc.
@envy To je paráda, určitě to bude i nadále jen a jen pozitivní.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre