Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

jada1
6. máj 2011

@misha83 ahoj Miška, tá únava je len dobré znamenie , všetko je ako má byť. Je to pre organizmus záťaž, kým sa vysporiada so zmenami. 😉. 16.5 držím palce, aby vám srdiečko bilo ako zvon
Č 😵 o by sme my čakateľky dali za to, aby sme aj my boli unavené 😀 .

misha83
6. máj 2011

@jada1 Já si to taky říkám, že to je dobré znamení a ani nedokážu říct, jak moc bych vám to přála.

misha83
6. máj 2011

Dnes jsem jela za tchýni a když už jsem tam byla, tak mi to nedalo a nechala jsem si vzít krev, no bohužel myslím, že to dobré není. Vzhledem k tomu, že 13. den po ET to bylo 130,5, 18. den po ET 768 a dnes 27. den po ET 3432... Ach jo...

gammaray
6. máj 2011

@misha83 ty si myslíš,že je to málo?bude to dobrý,neboj 🙂

jada1
6. máj 2011

@misha83 ale veď podľa tabuliek je to ok. Nestresuj sa prosím ťa. 😉 .
http://www.fertility.sk/plodnost-a-zdravie/luds...

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
6. máj 2011

@bondy áno, áno, vyzerá to tak podľa tejto zostavy čo sme tu, že najbližšie som na rade ja 🙂

Pekný deň prajem všetkým, dnes je piatok, tak nech máte všetky pekný víkend 😎

rebo
6. máj 2011

@bondy a ty si si dnes robila ten test?

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
6. máj 2011

@gammaray @jada1 @bondy Holky moc děkuji, když já o tom prd vím☹. Ale už jsem klidnější.

jada1
6. máj 2011

@bondy platí, dohodnuté 😎 . A keby len na kočíky.......aj na všéééééličo ostatné, čo mimi potrebuje.
Bondy ako si raz písala (myslím, že ty), že treba dieťatku niečo kúpiť, aby vedelo, že je očakávané, tak ženy moje, ja som dnes kúpila také malé ružové papučky a pokladníčka v obchoďáku, že: jéééj tie sú chutné 😉 .
Možno si aj niektorá pomyslíte, no tak tejto už načisto prepína 😀 😀 😀

@misha83 zákaz stresu a panike 🙂

misha83
6. máj 2011

@jada1 Je mi to jasné 😉 .

rebo
6. máj 2011

dievčatá v pondelok idem na UTZ, tak mi držte palce, aby to tam bolo.

jada1
6. máj 2011

@rebo budeme na teba silno myslieť a potom sa nám ozvi 😉
Všetko bude OK, neboj 😎

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
6. máj 2011

@bondy Já vím ☹ , ale jen jednou týdně 😉 . No doufám, že příští týden mě to mine.

rebo
6. máj 2011

@jada1 díky. Určite sa ozvem.

denda1301
6. máj 2011

@misha83
@jada1
@gammaray
@rebo
@envy
@bondy ahojte babulky prišla som z práce už nech je toho 30.6. tak som sa dnes nasrala že až 😒 neviem ako to tam vydržím.Dnes muž prišiel skôr z práce tak ideme na terasku niečo ugrilovať a dať si vínko 😀 prajem pekný večer a aj víkend ja sa zajtra ozvem všetky tehule opatrujte sa tu 😉

jada1
6. máj 2011

@denda1301 ahoj, ahoj, tak vy máte dnes romantický večer 🙂 . Ja som sama, mm je v Bratislave na hokeji.

happy8051
7. máj 2011

ahoj kocky... idem si k vam po rady.... chcem darovat vajicka. co ma vsetko predtym caka? da sa to len anonymne, alebo mozem darovat konkretnej zene? dakujem

kvakuska
7. máj 2011

@happy8051 ahoj, na téhle diskuzi jsou spíš příjemkyně darovaných vajíček, ale pokud chceš vědět co tě čeká, tak koukni na odkaz který ti sem dám, jsou to stránky kliniky Reprofit dělané přímo pro příjemkyně vajíček 😉
http://www.darkynevajicek.cz/

gammaray
8. máj 2011

@rebo 🙂 tak na ten'' tvůj zítřek'' ti moc moc držím pěsti 🙂 at' jsou tam,jdou už krásně vidět a vše je v pořádku !!!tfuj tfuj tfuj...

misha83
8. máj 2011

@rebo Držím na zítřek taky moc pěsti a jsem napnutá jak struna🙂.

mysycka
9. máj 2011

ahojte kočky, jak se vám daří? copak je tu nového? nějak teď nemám moc čas sem chodit ☹. Jinak nám se tedaa 4:5 narodil synovec Matyášek s mírami 2920 g a 48 cm ak jsme z něj všichni na měko 🙂

misha83
9. máj 2011

@mysycka Gratuluji k synovci a jak se jinak daří, pořád stíháš dvě práce?

rebo
9. máj 2011

Tak dievčatá už som doma. A mám pre vás skvelú správu - sú tam dveeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!! Čakáme dvojičky. Ale zaujímavé, že moja gyndoška to počíta len od vkladu a nie od 1 dňa MS. Takže mi povedala, že je to len 4 týždeň a na týždeň v stredu mám ísť na ďalšiu kontrolu. Už to tak vyzerá, že ostanem až do konca na PN.

jada1
9. máj 2011

@rebo jéééémine ja sa tak s tebou teším. 😵 😵 😵 😵 Božinku baby ja keď to čítam, že to niektorej vyšlo, tak hneď mám slzy v očiach. A dokonca dve! Strašne ti prajem tie dve deťúrence, opatruj sa. 😉

gammaray
9. máj 2011

@rebo velká gratulaceeeee !paráda 😀 😀 opatruj se a at tě všichni kolem jen opečovávají....

gammaray
9. máj 2011

@jada1 jo a máš zajímavou hyndošku......je nějak mimo,ne ?

denda1301
9. máj 2011

@rebo Aj ja gratulujem a tesim sa jupiii s dve? No to je stesticko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre