Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

lenee
17. aug 2012

@carlik 😲 Žádných 500,- jako za kafíčko s docentem Sobkem? 😀 Tak to asi přece jenom zkusím aspoň tu konzultaci! Teď v pondělí mám jet znova do Polanky na kontrolu sliznice, jestli to bude dobré, tak ještě ten jeden cyklus vydržím a počkám, bylo by škoda brát ty léky zbytečně... Ale jestli se ani v tomhle cyklu nic nestane, beru okamžitě zpátky zálohu a jdu do RF! Díky za podporu 😉

carlik
18. aug 2012

@lenee 500 za kafíčko???? A v Polance je Dr. Jaroš? Hele a myslíš, že tu tu zálohu vrátí? 😒 No tak držím palce a radši si cinkni na tu konzultaci do RF, víš pro jistotu 😉

carlik
18. aug 2012

@lenee ještě jedna věc mě napadla, nevím proč jste skončili u darovátka, ale když holky zkusily jiný centrum, tak se jim podařilo otěhotnět i s vlastním matrošem, páč ve Ferťasu jim hned vnucovali darovaný a nezkusily třeba minimálku jako v RF, kde jsou s něma moc úspěšný.

lenee
18. aug 2012

@carlik Za vstupní konzultaci u Sobka se ve Ferťasu platí 500,- ... no a jako prémii ti k tomu přijde sestřička uvařit i kafe 😅 Jinak dr. Jaroš z Ferimedu utekl už dávno, ale kam, to nevím. My už právě jinou šanci než darovaná vajuška nemáme, mám předčasně vyhaslé vaječníky a nic v nich ☹ A to jsem věděla ještě dřív, než jsem do Fertimedu šla, operaci mi dělal přímo můj gynekolog. Opravdu nebýt toho, že už mám doma z Fertimedu úžasnou zdravou holčičku, která se nám zadařila hned na první pokus, tak bych odtud pádila! Jsem naštvaná čím dál víc 😠 Dávám jim poslední šanci, napsala jsem "velice upřímný" mail přímo panu docentovi a ten mi dneska odpověděl, že vše prověří a pokusí se něco udělat. Pokud se to ale nepovede ani v tomhle cyklu, tak tam končím. Zálohu by mi museli vrátit hned s tím, jak mě vyškrtnou z pořadníku. A kdyby ne, tak to by bylo tóčo! 😠

kerkyra
19. aug 2012

@lenee jsem sokovana,jaky muze byt prisrup v jinem car.Nejen,ze jsi tak dlouho na hormonech,coz neni ni zdravyho,ale i po financni strance nechapu.500 za konzultaci a jeste platit zalohu 😠 a darkyne v nedohlednu.Ja platila v den opu darkyne a doplatek pri transferu.Asi bych vazne premyslela o jinem car.Kdyz vam vyslo ivf napoprve,vyjde i ted a moc neverim,ze car to tolik ovlivni.Jinak problem mame uplne stejny.Me ale 1.ivf nevyslo ☹ .

carlik
19. aug 2012

@lenee jo tak to je s tím kafíčkem? A doufám, že je aspoň oslazený za ty prachy? To jste opravdu měli velký štěstí, že vám to tam vyšlo na poprvý, ted už by ta náhˇoda nemusela klapnout 😒 Ale snad, když Sobek psal, že to prověří, tak tento cyklus se doberete i k ET a pak k pěknýmu mimišu 🙂 Když ne, tak šup přes cestu do Reprofitu 😉
@kerkyra tobě přeji ať to brzy taky klapne a dobře dopadne 🙂 A z jinýho soudku, ty máš ráda ostrov Korfu? 😉

zeina62
24. aug 2012

baby chcem sa opytat zacala som brat kyselinu listovu 2X400 a vitamin E 1X400 , myslite ze ten vitamin E je velka davka? v lekarni mi povedali ze to je normalna davka. poradi mi niekto? a manzel zacal brat znoc , selen a vitamin E 400, na podporu spermi

ria191
24. aug 2012

@zeina62 vitamín E 400 je v poriadku vôbec to nie je vysoká dávka upravuje hormonálnu hladinu 🙂

zeina62
24. aug 2012

@ria191 a ta kyselina listova 800 za den je moc?

ria191
24. aug 2012

@zeina62 kyselina listová je najlepšia femibion 800 lebo niektoré kočky nedokážu zmetabolizovať kyselinu listovú a vlastne ju berú zbytočne lebo ju telo nespracuje a tým pádom neuloží v organizme a na to je najlepší femibion 800. Obyčajnou kyselinou listovou som sa tým pádom nezaoberala. Ale najlepšie je, keď si prečítaš príbalový leták aj toho aj toho a podľa toho sa rozhodneš

zeina62
24. aug 2012

v letaku je napisane ze 1 az dve tabletky dene tej kyseliny listovej a jedna tabletka ma 400, a ja nezijem v SKa tu neni ten fembion. takze to Ecko 400 je v pohode? lebo som uz citala kade co ze velek davky niesu dobre a tak..

petral
27. aug 2012

Devčata, prosím, která máte darovaná vajíčka, museli jste jít i na odběr plodové vody? Čeká mne NT screening a jsem z toho nervozní.... díky moc za jakoukoli reakci...

twininky
27. aug 2012

@petral na odběr sem nemusela, protože screening ve 12tt mi vyšel negativní, na odběr se chodí povinně asi až od určitého věku nebo když je nějaký problém 😉

petral
27. aug 2012

@twininky no my předpokládáme, že problém je jen u mne, vajíčka made in china... snad nás nebudou chtít hnát na plodovku. Máme za sebou několik IVF s vlastníma vajíčkama a ve spojení s manželovým sperma, se nám tvořily šílené gen. mutace.... takže nám bylo doporučeno dárcovství.

anubis
27. aug 2012

@petral
Ahoj,co to čtu,tak se Vám to konečně povedlo?moc gratuluju a držím palce,at je vše v pořádku 😵

anubis
27. aug 2012

@twininky
A co ty těhulko,vše v pohodě?

petral
27. aug 2012

@anubis ahojky, moc moc gratuluji k miminku, jak je? no povedlo se 🙂, ale ten strach je strašný... dokud nebudu mít mimčo u sebe, nebudu asi spokojená nikdy 🙂 hlavně zítra mne čeká NT a bojím bojím, hlavně zatím nevím, zda budu muset na plodovku a z té mám panickou hrůzu (= nemluvím o zákroku, ten je OKej, ale o té hrůze z čekání a z toho co přijde potom = když výsledky nejsou OK...) však víš, co myslím...

twininky
27. aug 2012

@petral neboj nic, si na dobré cestě.... bude vše OK 😉

twininky
27. aug 2012

@anubis no zatím ano, malá se mrská jak divá, někdy jí musim i vynadat když mě rýpně do žebra, jinak už bych ten konec docela i urychlila, už by mohla jít pomalu ven, v takovým 36-37tt bych se nezlobila 😀 😀
No ale co ty???? Jak to u vás teď vypadá??? Jak doma válčíte???? 😉 🙂

anubis
27. aug 2012

@petral
My se máme fajn,malej je jak jinak než úúúúúžasnej a zdá se mi,že jsem z něj hotová víc a víc 😀 a Vám se to povedlo s darovanýma,nebo se svýma vajuchama?jako strach je úplně normální a nepřejde tě ani po porodu 😀 pokaždý když jsem si ho vzala do ruky,jsem viděla,co se může stát,kdyby mi spadnul a pododobně 🙄 ale snaž se být v pohodě,má dr.mi řekla,že vše se jednou musí obrátit a i my se musíme dočkat štastnýho happyendu 😵 😵 😵 mě dopadl první screening dobře,ale tripply nic moc-v gennetu to viděly černě,ale moje dr.mi řekla,že vycházejí ze 70% falešně negativně,a neposlala mě ani na plodovku a další screening ve 20tt dopadl taky super,tak bud v klidu,pohlad si bříško a užívej si těhu 🙂

petral
27. aug 2012

@anubis máme darovaný... moje vlastní vůbec nemají šanci... a ty máš mimčo taky tak? Víš ono po tom všem mám toho červíka co mne nenechá v klidu. První těhu skončilo ve 26tt a to už vážně nechci zažít!! Nejsem slabá povaha, ale tohle fakt neovlivníš :( ach jo...
Každopádně děkuji moc za vše 🙂

anubis
27. aug 2012

@twininky
My se máme skvěle,vůbec neválčíme-krásně papáme-řekla bych až moc-nechci aby byl jako otesánek,ale dr.mi řekla,že dohání,ta tři týdny,co šel dřív 😵 tak nikam nepospíchejte 😎 a my už jdeme zase papat 😀

anubis
27. aug 2012

@petral
Chápu ☹ ale uvidíš,že ted už bude vše jen dobré 😵 a necháte si říct co to bude?držím co můžu,pak napiš,co screening 😵 a taky máme Honzíčka z darovaných 😵 koukni stránku zpátky na foto 🙂

petral
27. aug 2012

@anubis určitě si necháme říct 🙂 Honzíček je andílek, bože jak ti závidím 🙂 dám ti vědět, ju?

twininky
28. aug 2012

@brita už tady nedočkavě vyhlížím zprávičku či fotečky dvojčátek 🙂 😉

anubis
28. aug 2012

@petral
Ahoj těhulko,tak cooo?

anubis
28. aug 2012

@twininky
Ahoj,co to čtu?brita už?

twininky
28. aug 2012

@anubis no dle toho co psala měla jít na císař už v 38tt a když se podíváš na její profil tak dnes už je 40tt a žádné zprávy od ní, určitě už jsou prťata venku si myslim.... 😉

karumis
29. aug 2012

Ahoj holky, taky Vás chci poprosit, zda mohu touto cestou mezi Vás? Toužíme taky po mimiskovi, ale prozatím všechny cykly IVF s vlastníma vajíčkama bez úspěchu. Rozhodujeme se pro darovaná a pro mimi jsme schopni podstoupit vše co jde... Čekáme na zázrak již 12 let. Prosím jaké máte zkušennosti s dárcovstvím a jste některá těhulka i z KEtu? Jinak nevíte jak se pohybuje cena v Reprofitu a jak se dlouho čeká? Děkuji a všem těhukám moc a moc štěstí. 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre